Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

GoNzO - kolekcja

<< < (3/43) > >>

Bender:
Nie pękaj i pokazuj. ;)

Gascon200:

--- Cytat: CG-GNZ w Wt, 05 Luty 2019, 18:43:49 ---Bałagan na półkach przed przeprowadzką... W nowym lokum planuje regał pod wymiar, a do tego czasu książki zostawiam w folii. Wrzucę w przyszłości fotki jak to będzie wyglądało już na nowych śmieciach :].





















--- Koniec cytatu ---

OK, gdzie można kupić taką folie na komiksy? I za ile? (nie, odpowiedź ''w sklepie'' mnie nie satysfakcjonuje)

I gdzie są Batmany Snydera? To są lepsze komiksy od takiego Mrocznego Rycerza ;D
I co z Shazamem od New 52?

GoNzO:

--- Cytat: Gascon200 w Śr, 06 Luty 2019, 23:57:14 ---OK, gdzie można kupić taką folie na komiksy? I za ile? (nie, odpowiedź ''w sklepie'' mnie nie satysfakcjonuje)

--- Koniec cytatu ---

Folie kupiłem na allegro, ale teraz nie widzę. Gość miał dziesiątki rozmiarów na każdy komiks. Wychodziło dosyć tanio, o ile dobrze pamiętam 40zł za 100 sztuk.


--- Cytat: Gascon200 w Śr, 06 Luty 2019, 23:57:14 ---I gdzie są Batmany Snydera? To są lepsze komiksy od takiego Mrocznego Rycerza ;D
I co z Shazamem od New 52?

--- Koniec cytatu ---

Są, ale leżą w pudłach, nie mam już miejsca na półkach :].

Alfman:
CG-GNZ, bałagan to mam ja.
Za każdym razem jak patrzę  na kolekcje innych chciałbym wrzucić swoją, ale te ok. 3500 tytułów poupychane gdzie się da, w dwóch, trzech rzędach na półkach.
Ostatnio zmieniłem system układania "na poziomy", można więcej zmieścić  ;)
Eeech...i tak nic by nie było widać  :(

sad_drone:
Super kolekcja :). Zauważam tu całkowity brak non stop comics i maleńko muchy, nie twoje klimaty ? Nie przygniata cię troche perspektywa ilości czasu którą musiałbyś poświęcić żeby nadrobić te wszystkie zafoliowane zaległości :D ? Tak na pierwszy rzut oka to mysle że materiału by starczyło na co najmniej pół roku codziennego czytania :P.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej