Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

Eguaroc - kolekcja

(1/14) > >>

Castiglione:
Z okazji 600-nego postu wrzucam zdjęcia swojego zbioru. Stan po jakimś 1,5 roku zbierania, odkąd ponownie mocniej wsiąknąłem w komiks (bo ten jako taki praktycznie zawsze gdzieś mi towarzyszył). Akurat po małej przebudowie z zeszłego tygodnia w postaci dostawienia drugiego regału, bo na jednym robiło się już bardzo ciasno.




Preferuję układ tematyczny, więc pierwsze 2 półki mamy wszystko z pogranicza kryminału, thrillera, sensacji, akcji, itd. (+ kilka innych pozycji "niefantastycznych"), dalej 3 półki na różnej maści mieszanki horroru/fantastyki (głównie Vertigo, uniwersum "Sandmana", itp. + dwa komiksy Gaimana, które w sumie powinny trafić gdzie indziej, ale bardziej pasują mi w to miejsce), osobno SF (w tym momencie mocno zdominowane przez mangę), osobne dwie półki na dwie miłości z dzieciństwa (kaczki i DB) i na koniec kilka książek, których lektura niestety nie idzie mi tak szybko, jakbym chciał.

Na samym końcu tzw. półka wstydu, czyli w moim przypadku wszystkie rzeczy, które zacząłem czytać i nie skończyłem, ale nie były na tyle złe, żebym chciał się ich pozbyć, więc założyłem, że to po prostu nie był dobry moment na dany tytuł/serię i mam jeszcze zamiar do nich wrócić - jak nie podpasuje, to wtedy najwyżej sprzedam. Są to np. "Hitman", "Skalp", "MW", "Transmetropolitan", "DMZ", "Mroczna Wieża" czy "Essential Punisher", którego męczę po kawałku od pół roku. Do tego różne rzeczy które kupiłem w ciemno, bo np. była promocja na NSC albo po prostu chciałem spróbować i jeszcze nie zdążyłem.

Nie znaczy to, że cała reszta jest już przeczytana, bo na każdej półce znajdzie się coś, co czeka w kolejce (głównie kolejne tomy serii), ale są to powiedzmy "pewniaki", które konkretnie chciałem mieć w kolekcji i w planie jest, żeby w niej zostały - co oczywiście nie znaczy, że żaden komiks jeszcze nie wyleci, bo generalnie tego, co mi nie podpasuje na bieżąco pozbywam się na allegro.

komiksowe_warianty:
Co to za karty w koszulkach :D? Zawartość regałów oczywiście robi wrażenie :)

Castiglione:
Komplet kart DB z chipsów Chio. "Klaser" mojej roboty, bo nic lepszego nie znalazłem.




Tu ostatnio wrzucałem jak wygląda całość:
https://forum.komikspec.pl/nasze-komiksowe-kolekcje/nowy-nabytek-zakupowy/msg115172/#msg115172

Yossarian:
Spoko kolekcja :)
Zazdroszczę wolnego miejsca na regałach i życzę, żeby się szybko zapełniły ;)

komiksowe_warianty:
Piękne karty :) Też je posiadam ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej