Autor Wątek: donT - kolekcja  (Przeczytany 28265 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Megatron

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 10:04:56 »
Powodzenia w łączeniu kolekcji  8) Mnie wywiezienie zajęło trzy lata.

Offline death_bird

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 13:22:06 »
A myslisz, ze ja takiego rozdarcia nie czuje?

No właśnie wolę sobie tego nie wyobrażać.
I piszę to bez cienia ironii.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Archie

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #62 dnia: Nd, 23 Styczeń 2022, 23:56:26 »
W tym roku planuje starcie tych 2 multiwersow przez kupno domu.
Zrelacjonujesz proces i koszty migracji kolekcji do jednego kraju?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 12:46:58 »
Chce kupic dom i zostac w Irlandii, wiec pewna czesc polskiej kolekcji na pewno sprzedam. Gdybym mial dostep do tych poleczek czesciej niz raz do roku, to robilbym to na biezaca... Nie zamierzam bawic sie w indywidualne kartony, tylko ogarnac firme, ktora przewiezie mi to w calosci. Ewentualnie wysle to jako palete (albo 2). Im wieksza waga, tym lepszy deal mozna wynegocjowac.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Kielo

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 13:48:55 »
Ja czesc swojej kolekcji przesylalem z Polski zwykla firma kurierska - paczki po 30 kilogamow. wychodzilo po 20 funtow za paczke. jedyny mankament to to, ze trzeba pancernie zapakowac bo wbrew pozorom 30 kilo to calkiem sporo i "zwykly" karton latwo sie moze rozpasc. Calosc zamknela sie w 6 kartonach bo nie wysylalem absolutnie wszystkiego (zostalo sporo polskich wydan, ktore mam w oryginale - Sin City, Hellboy etc).

Mowiac szczerze nienawidzilem tego, ze czesc komiksow byla w jednym a czesc w drugim kraju.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 17:02:20 »
Tak, tutaj tez jest taka opcja i ceny bardzo podobne. Podejrzewam jednak, ze albo paleta i albo jakas firma ogarniajaca przeprowadzki. Tez boli mnie rozwalenie kolekcji na dwie czesci, ale najpierw jednak musze kupic dom ;-) Mam nadzieje, ze juz niedlugo.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline perek82

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 17:14:16 »
Fanaberie. Alexandrus888 udowodnił, że wystarczy mały pokój, żeby upchnąć stosy komiksów.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 24 Luty 2022, 12:11:18 »
Mocny poczatek nowego roku.





« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Maj 2023, 18:45:38 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #68 dnia: Nd, 10 Kwiecień 2022, 00:01:33 »
Ostatnia zdobycz to cos z gatunku "polowalem na to od lat... az tu nagle w pewnym sklepie..."

« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Maj 2023, 18:45:54 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 16:47:58 »
Dzis troszke z innej beczki - moja kolekcja komiksow Corbena. Rosnie slicznie, choc powoli. Zawsze go lubilem, ale w zeszlym roku, nie potrafie wytlumaczyc dlaczego, wskoczyl do mojego scislego Top 5. Problem jest jednak taki, ze jego rzeczy nie sa wzawiane. Jak cos jest OOP to nie ma bata - trzeba placic extra. Starsze rzeczy, z jego wlasniego wydawnictwa dostac w ludzkich cenach to juz w ogole kosmos. Wytrwale jednak szukam i biore wszystko czego jeszcze nie mam. Gdyby ktos / cos - to ja bardzo chetnie.

« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Maj 2023, 18:46:36 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Death

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 17:47:15 »
Ja Corbena pokochałem miłością czystą i niczym nieskalaną podczas lektury Lichwiarza. Wybitny artysta.

Offline OokamiG

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 18:37:05 »
Oj tak, pamiętam ten styl z tej opowieści o Hellboyu. Odmienny od Mignoli, ale też pasujący do tego świata. W Hellblazerze jednak pasował mi ten styl mniej.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 13:30:55 »
Pysznosci z marca i kwietnia. Mniam. :P

« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Maj 2023, 18:47:00 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ukaszm84

  • Gość
Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 13:39:20 »
Corbena to bym brał jak fanboy gdyby wyszedł po polsku. Ale dla zasady nie kupuję zagranicznych wydań, bo otworzyłbym puszkę Pandory gdybym raz się złamał.

Offline PabloWu

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #74 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 15:21:14 »
Zajebiste zakupy,daj znać Kolego jak się prezentuje Rzeźnia nr 5 ,
pewnie i tak kupię bo to moja ulubiona książka ale ciekawi mnie Twoja opinia, pozdro.