Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

donT - kolekcja

<< < (2/30) > >>

ramirez82:

--- Cytat: donT w Nd, 19 Maj 2019, 20:18:07 ---Ten Punishery to takie Tm-Semicowe "wydania zbiorcze". Znajomy introligator zrobil mi kiedys za frajer. Mialy tez byc obwoluty... Pewngo dnia sie za to wezme.

--- Koniec cytatu ---

A już myślałem, że Texeira wyszedł w zbiorczym.

donT:
Nie, niestety. W sumie to bylaby zajebista kolekcja - The Punisher by Mark Texeria.
Bardzo tego artyste lubie. Wg mnie jeden z najlepszych, scisle top 3 - zaraz po Portacie, a przed Jimem Lee.
Jego Sicialian Saga to do tej pory jedna z moich ulubionych histori z czasow Tm-semic.

ramirez82:

--- Cytat: donT w Nd, 19 Maj 2019, 20:39:30 ---Jego Sicialian Saga to do tej pory jedna z moich ulubionych histori z czasow Tm-semic.

--- Koniec cytatu ---

Mam to samo! Ja poszczególne serie TM-Semic zacząłem regularnie kupować na przełomie 92/93 roku i do historii z tego okresu mam mega sentyment. Nawet ostatnio zauważyłem brak u siebie Sicilian Saga i od razu poczułem potrzebę uzupełnienia stanu.

Antari:
Świetna kolekcja. Z Marvela widać mocne wsparcie Punishera :)

donT:
Dzieki Antari. Puniher to moj ulubiony (anti)heros, a patrzac obiektywnie na wiekszosc komiksow z jego udzialem to takie troszke guilty pleasure.
;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej