Autor Wątek: Damballa - kolekcja  (Przeczytany 8614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfman

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 08:14:33 »
Dzięki, trochę się tego nazbierało. W chwili obecnej mam 3175 sztuk, z czego prawie połowa to zeszyty.

Nie orientuję się ile wydałem, ale mam spis z cenami okładkowymi, tu kwota jest dość spora, na samochód ze średniej klasy spokojnie wystarczy i jeszcze sporo zostanie.


Piękna kolekcja.
U mnie podobnie ( może bliżej 4000 ;))
Z tym, że od 2009 prowadzę sobie spis zakupionych pozycji wraz z ceną (zakupu nie okładkową)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 10:23:28 »
pics or didn't happen ;)

Bender

  • Gość
Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 10:27:50 »
Nie próbuję podliczać. Zwłaszcza, ze oprócz komiksów kupuje też płyty i filmy też w sporych ilościach. Boję się wyniku. Lepiej nie wiedzieć ;)

Offline Gazza

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 10:38:06 »
Szczęka opada Damballa!! Szacunek, zwłaszcza z Hulka i figurki Jay'a i Silent Bob'a! ;)

Offline Kielo

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 12:51:05 »
Piekna sprawa. Szczerze zazdrosze ;)

Online freshmaker

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 13:01:31 »
w tej kolekcji brakuje tylko loftu 5,5m, regalów po sufit i drabinki na kółkach:)

Online donT

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 18:50:56 »
Zgodze sie z przedmowca - taka kolekcja potrzebuje zdecydowanie lepszej i wiekszej polki (a najlepiej - zestawu na cala sciane)!
Gratuluje zbiorow!!!

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Damballa

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #37 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 16:41:53 »
Dzięki! Jesli znajdę chwilę w weekend, to wrzucę jeszcze przegląd kosmosu Marvela. Tym bardziej, że do chwili obecnej mam cały reading order Thanosa i zdecydowaną większość Silver Surfera.

Zgodzę się, że przydałby się większy regalik, ale to już nie na tej lokacji. A później zobaczymy jak finanse pozwolą.

Offline LordDisneyland

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 13:20:25 »
Ech.
Napiszę tak- miło choćby popatrzeć na taką kolekcję. Wspaniały zbiór, zwłaszcza że dość podobne mamy gusta ;) -a co za tym idzie, mam czego zazdrościć :D

Zauważ, że nie piszę o Hulkach, bo chybabym się z zawiści popłakał nad klawiaturą  8)

Przy okazji: oby ci się w nowym roku wiodło, także kolekcjonersko-  najlepszego, chłopie.
,, - Eeeeech.''

Offline Damballa

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 22:55:06 »
Dziękuję! I wzajemnie, życzę by się zbiory Tobie rozrastały o wymarzone tytuły!

A mnie udało się obfotografować zdecydowaną większość kosmosu Marvela. To się podzielę.

Ale na początek kilka moich wisienek na torcie





I lecimy, na początek zeszyty:

















Oraz wydania zbiorcze











A na dokładkę Marvel Legends, oraz Marvel Gallery

Offline Kielo

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 23:24:16 »
Swietne zbiory. Przyjemnosc z ogladania jak zawsze. No i Marvel Zombies!!!

Btw. Zawsze zapominam - props za avatar  ;D

Offline Lafar

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 08:27:37 »
Potężnie to wygląda, ja też chce zebrać większość ale mam dopiero 5 tomów :D

Jak coś to dopiero co rzucili dodruk pierwszego Epica Surfera, ma inną zawartość niż Essential vol 1 i Masterworks vol 1 (w epicu jest FANTASTIC FOUR (1961) 48-50, 55, 57-60, 72, 74-77; MATERIAL FROM TALES TO ASTONISH (1959) 92-93, FANTASTIC FOUR (1961) 56, 61, ANNUAL 5)

Offline Damballa

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 15:04:47 »
Widziałem tego epica, ale prawie całą FF z niego mam, a reszta chyba do odpuszczenia przeze mnie.

A wielu tomów tutaj nie wrzucałem, jak choćby Korvac Saga, Avengers Hickmana czy tie-inów do Secret Invasion. Jest tego ogrom, ale mam już zdecydowaną większość tego co chciałem :D

Offline zerodwatrzy

Odp: Damballa - kolekcja
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 16:33:23 »
Świetna kolekcja kosmicznego Marvela, sam dążę do czegoś podobnego, ale to że Annihilation: Conquest Omnibus i War of Kings Omnibus są OOP mi to utrudnia :/