Autor Wątek: Kyms - Kolekcja  (Przeczytany 5089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 15:55:51 »
Ależ wypowiedziałem się!
Wrzucasz materiał, a potem mówisz ludziom jak mogą/mają go komentować i jakie z niego wyciągać wnioski? No proooszę Cię... :)

Nikt o zdrowych zmysłach nie założy posta o unboxingu, bo jest to rzecz zbyteczna jak zbyteczność - "o, taką dostałem kopertkę, a teraz tak ją rozszarpię, o!". Skoro podjąłeś się tego wyzwania to licz się z tym, że opinie trafią do Ciebie rykoszetem z każdej strony. Tyle, EOT.
Nie, nic takiego nie mówię. Jeśli tak odbierasz całą tu rozmowę to tylko świadczy o celowym przekręcaniu faktów i nie zrozumienia tematu, co prowadzi do masy nieścisłości i czepliwości ukierunkowaną w moją stronę. Przykre są takie zachowania i sytuacje, ale to norma tutaj. Słowo "opinia" lubi tu szukać synonimu w postaci "toksycznego czepialstwa". Odpuszczam, bo widocznie nie trafię z żadnej strony.
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Listopad 2022, 16:48:00 wysłana przez Kyms »

sum41

  • Gość
Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 16:31:03 »
Ależ wypowiedziałem się!
Wrzucasz materiał, a potem mówisz ludziom jak mogą/mają go komentować i jakie z niego wyciągać wnioski? No proooszę Cię... :)

Nikt o zdrowych zmysłach nie założy posta o unboxingu, bo jest to rzecz zbyteczna jak zbyteczność - "o, taką dostałem kopertkę, a teraz tak ją rozszarpię, o!". Skoro podjąłeś się tego wyzwania to licz się z tym, że opinie trafią do Ciebie rykoszetem z każdej strony. Tyle, EOT.


Kolega chyba jest nowy w komiksowie bo to np jaka jest koperta czy jak pakuja to BARDZO czesto poruszany problem/pytanie  na tym forum i nie tylko tym.

Offline xanar

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 16:31:48 »
Jakby kolega Popiel był na tyle bystry żeby sprawdzić jaką oglądalność mają te unboxingi to by się nie kompromitował, bo tak to radzisz Kymsowi, żeby nie robił filmów, które ogląda najwięcej ludzi ::) przecież to jakieś głupie jest.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Popiel

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 17:28:41 »
Kolega chyba jest nowy w komiksowie bo to np jaka jest koperta czy jak pakuja to BARDZO czesto poruszany problem/pytanie  na tym forum i nie tylko tym.

Poczekaj poczekaj - albo "to forum", albo "komiksowo", bo to jednak dwie różne rzeczy.

Jakby kolega Popiel był na tyle bystry żeby sprawdzić jaką oglądalność mają te unboxingi to by się nie kompromitował, bo tak to radzisz Kymsowi, żeby nie robił filmów, które ogląda najwięcej ludzi ::) przecież to jakieś głupie jest.

Niczego koledze nie radzę, kolega jest dorosły, po wojsku, wąs się sypie, wie skąd zrywać lajeczki i zrobi co zechce. Zapytany wyraziłem opinię, okazała się niezgodna z oczekiwaną, to wszystko.

sum41

  • Gość
Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 08:40:01 »
Poczekaj poczekaj - albo "to forum", albo "komiksowo", bo to jednak dwie różne rzeczy.

Niczego koledze nie radzę, kolega jest dorosły, po wojsku, wąs się sypie, wie skąd zrywać lajeczki i zrobi co zechce. Zapytany wyraziłem opinię, okazała się niezgodna z oczekiwaną, to wszystko.

Ostatnie slowo widze ze musi należeć do ciebie, wiec niech tak bedzie, MASZ RACJE.

Kolega Kyms niech kontynuuje swoją dobrą robotę dla poszerzania komiksowa, promując to medium.

Offline Popiel

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 09:29:49 »
Ostatnie slowo widze ze musi należeć do ciebie, wiec niech tak bedzie, MASZ RACJE.
Niech.

Kolega Kyms niech kontynuuje swoją dobrą robotę dla poszerzania komiksowa, promując to medium.
Niech.

sum41

  • Gość
Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 10:11:43 »
Niech ci będzie panie profesorze polonistyki i językoznawstwa :) oj mało tolerancyjny jesteś, dziś mamy czasy ze każdy może być kim chce, jaki chce - czyżbyś nie akceptował mojej pisowni? :)

Może jestem kobietą a może facetem a może osobopostacią i tak sobie chce pisać :P

Offline Popiel

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 11:27:08 »
Niech ci będzie panie profesorze polonistyki i językoznawstwa :) oj mało tolerancyjny jesteś, dziś mamy czasy ze każdy może być kim chce, jaki chce - czyżbyś nie akceptował mojej pisowni? :)

Może jestem kobietą a może facetem a może osobopostacią i tak sobie chce pisać :P

Cooo? Kawusia nie weszła?

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 11:40:46 »
Proszę przejść na prywatne rozmowy. Nie życzę sobie spamu w tym temacie. Jest to temat założony wyłącznie w dzieleniu się prywatną kolekcją. Wszelkie problemy proszę rozwiązywać drogą prywatną.

sum41

  • Gość
Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 11:45:04 »
Cooo? Kawusia nie weszła?
Mieszkam na wsi jestem wiesniakiem tak sie tu mowi a na kawusie niema czasu bo trza pracowac :)

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #40 dnia: So, 10 Grudzień 2022, 14:17:43 »
Kolejny miesiąc, kolejne komiksy. Łącznie 5 paczek: jedna recenzencka, cztery prywatne zakupy. Łącznie do kolekcji trafiły: Nieskończona granica, 4 tom Batmana od Tyniona, Sandman Uwertura, drugi tom Niewidzialnych, Lobo Paramilitarne święta, urodzinowy Asteriks, trzy tomy Wojowniczych Żółwi Ninja od Amber, dwa ostatnie tomy Invincible.

Zapraszam do materiału, w formie unboxingu, prezentującego nowości. Parominutowe spojrzenie na każdy komiks z przekartkowaniem kilku pierwszych stronnic, do tego po parę słów na temat pozycji. Może nawet pomoże komuś przy podjęciu decyzji zakupowej.

« Ostatnia zmiana: So, 10 Grudzień 2022, 15:41:25 wysłana przez Kyms »

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 16:53:10 »
Styczeń, co oznacza, że do kolekcji doszły nowe komiksy. Łącznie 4 paczki: jedna recenzencka, trzy prywatne zakupy. Choć prywaty mniej niż w zeszłych miesiącach to ewidentnie drożej Łącznie do kolekcji trafiły: 4 tom Knightfall, Superman ten który spadł, nowe wydanie Śmierci Gaimana, Ostatnie Łowy Kravena z Epic, Powrót Złowieszej Szóstki z Epic oraz Epic Punisher. Doszedł jeszcze 1 tom nowej serii Marvela z ramotkami.

Zapraszam do materiału, w formie unboxingu, prezentującego nowości. Każdy komiks nieco wertuję dając spojrzeć jak prezentuje się komiks, coś tam poopowiadam o nim.

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 23 Luty 2023, 12:56:08 »
Nowe komiksy. Dwie paczuchy recenzenckie + dwa komiksy prywatną drogą: 4 tom "Injustice", trzeci tom "Batman. Ziemia Jeden", obydwa tomy "Authority", 40 tom kolekcji Hachette czyli "Flash. Zabójcza Prędkość" i "W głowie Sherlocka Holmesa".

Zapraszam do materiału, w formie unboxingu, prezentującego nowości. Każdy komiks nieco wertuję dając spojrzeć jak prezentuje się komiks, coś tam poopowiadam o nim. Spoko jeśli #nikogo  ;)

Online Kyms

Odp: Kyms - Kolekcja
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 26 Kwiecień 2023, 09:52:59 »
Kwietniowe pozycje składające się z:

- Prywatne zakupy czyli: "Batman i syn" z WKKDC, "Flash i Green Lantern" od Hachette oraz ostatni tom Giganta
- Pozycje recezenckie czyli wszystkie nowości DC od Egmont: Miły dom nad jeziorem, finał Knightfall, 1 tom Ligi, 2 tom Hellblazera, Polowanie na klauna, Zagłada Gotham.

W dołączonym unboxingu krótko pokazuję każdy z komiksów udzielając kilka słów na ich temat. Zapraszam zainteresowanych.