Autor Wątek: BosMan - kolekcja  (Przeczytany 38799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosmoski

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 11:29:15 »

Chyba największy (oczywiście formatem 😊) polski komiks – kolejny, czwarty już epizod przygód komisarza Ueberschaera (napisać to nazwisko bez błędu to niezły wyczyn 😊).
Jak zwykle świetne rysunki Janusza Pawlaka (czy, jak kto woli, Clarence’a Weatherspoona 😉).

gratuluję, tymi przykładowymi planszami mnie namówiłeś :)

Offline volker

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #211 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 11:55:38 »
Ciekawe czy wyjdzie to dzieło kiedyś w jakimś integralu z twardą oprawą.

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #212 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 12:20:52 »
Kosmoski - nie ma za co😁
Wybrałem naprawdę fajną stronę przykładowa - mi też się podobała 😃
Właśnie jestem w trakcie czytania serii o komisarzu Ueberschaerze ( jestem w trzecim tomie) - trochę poczekala na mnie ta seria, ale się doczekała 😃

Co do wydania zbiorczego tej serii, to jeśli nie zmieni się wydawca, to raczej chyba małe szanse na integrala na twardo☹️
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Grudzień 2021, 12:29:28 wysłana przez BosMan »

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 17:08:59 »
dużych Strażników kup koniecznie. Ja też nie widziałem powodu, ale przy zniżce 40% zdecydowałem się na zakup. Teraz jest to mój najlepszy tegoroczny zakup. Przy tym formacie i jakości wydania (papier), nic tylko się napawać rysunkami.

polecam gorąco te egmontowe kolosy. Strażników w standardowym wydaniu można puścić w obieg, a do kolekcji przyjąć przepiękne duże wydanie. Efekt wow gwarantowany. Bierzcie póki są!



No i namówiliście mnie, kusiciele, szatany jedne!:)

Offline Gazza

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 28 Grudzień 2021, 12:49:21 »
Proszę bardzo, nie ma sprawy! ;)

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 28 Grudzień 2021, 13:19:08 »
 Jeszcze się Wam odwdzięczę! ;D

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #216 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 10:21:28 »
Dawno (a nawet bardzo dawno) nic tu nie wrzucałem, ale teraz już się trochę ogarnąłem i wrzucę na szybko trochę zdobyczy z tegorocznego Pyrkonu.
Nie planowałem nawet być na tej imprezie w tym roku (bilety trochę drogie), ale jakoś tak wyszło, że jednak byłem:)

Na początek dwa (z chyba dziesięciu) autografy Boba Laytona - niestety, nie rozdawał wrysów (chyba po prostu nie umie szybko rysować)



Zaproszeni przez Egmont, autorzy "Swiata Akwilonu":
Gianluca Maconi:


I Jean-Luc Istin, który pomimo, że jest scenarzystą, zrobił świetne wrysy w "Elfach" i "Katedrze Otchłani":




Dwa rysunki i jeden zakupiony, podpisany print od Gary'ego Erskine'a:





Pasquale Quallano:




Agustin Padilla:






Raul Allen:




Patricia Martin:



Autografy Patricii Martin i Raula Allena w "II wojnie zwiastunów":


Do tego jeszcze zakupione "Metro 2033" w atrakcyjnej cenie :)

 
i zdobyty rzutem na taśmę (bo zapomniany) darmowy starter do gry fabularnej "Thorgal":


Pomimo dużego wysiłku włożonego w praktycznie kilkudniower stanie jedynie w kolejkach, zdobycze z tegorocznego Pyrkonu uważam za bardzo udane :)
Gości komiksowych może nie było zbyt wielu, ale jakościowo, we wrysach, jak najbardziej jestem zadowolony :)
Pozdrowienia dla współstaczy kolejkowych z komikspeca: Rodrigueza, Freshmakera, Boro, no i oczywiście dla Szekaka, beż którego nawet by mnie na tym Pyrkonie nie było :)


Offline Spiff

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #217 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 15:05:40 »
Na początek dwa (z chyba dziesięciu) autografy Boba Laytona - niestety, nie rozdawał wrysów (chyba po prostu nie umie szybko rysować)



Spoiler: PokażUkryj



   :)
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #218 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 16:39:38 »
No i dałeś radę! Ale chyba prościej byłoby odwrócić laptopa:)

Offline Eyeless

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #219 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 21:05:44 »
Ten Batman Raula Allena to naprawdę cacuszko.

Offline Arne

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #220 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 21:12:19 »
Zrobiony "rzutem na taśmę" w ostatni dzień, w ostatnich minutach na strefie - gdy zaczął to robić myślałem: "Boże, co to będzie za bohomaz!"- a wyszedł naprawdę bardzo dobry rysunek.
Fajnie było obserwować technikę wykonywania tego rysunku - najpierw aerograf, później rozmazanie tego palcami, następnie parę różnych pisaków - 2-3 minuty i ekstra rysunek gotowy🤩
To mój pierwszy upolowany rysunek z Batmanem - nie mogłem na szybko nic sensownego wymyślić - a wiedziałem,  że autorzy już mieli dosyć - a Batmana, to każdy potrafi - i okazało się strzałem w dziesiątkę
« Ostatnia zmiana: So, 24 Czerwiec 2023, 21:15:08 wysłana przez Arne »

Offline Alexandrus888

Odp: BosMan - kolekcja
« Odpowiedź #221 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 18:59:25 »
Batman nad Gotham i Batwoman wymiatają. Rewelacyjna robota, wręcz majstersztyk!