Autor Wątek: Bender - kolekcja  (Przeczytany 51239 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 16:15:17 »
Dzięki. Vertigo długofalowo okazało się nie dla mnie. Zostawiam Sandmana z sentymentu, ale całej reszty się pozbyłem. Z mainstreamu prawie nić poza Rossem do którego mam słabość i kilkoma innymi, które pewnie da się policzyć na palcach jednej ręki.

Offline OokamiG

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 18:13:57 »
2.
@ OokamiG W sumie taki zwykły artbook, trochę ilustracji, grafik, obrazów, storyboardów.
Tu przegląd (nie mój):

Czyli nic wyjątkowego, chodzi za 200 dolarów na Amazonie i chyba nie warty takiej ceny. A przydałby się jakiś artbook z artykułami dotyczącymi twórczości tego artysty, a nie tylko rysunkami.

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 18:40:10 »
No bo kto kupuje na Amazonie wyprzedane tytuły z drugiej ręki? ;)  Zapłaciłem za niego 11 funtów.

Offline Rabies

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #18 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 19:23:21 »
Przyjemnie się to ogląda i dodatkowo stanowi to świetne miejsce do sprawdzenia całej masy nowych rzeczy. Szczególnie, że większość z tego nie prędko będzie u nas wydane.
Nie widzę nigdzie Andreasa. Nie lubisz?
Nie myślałeś, żeby to jakoś uporządkować. Oczywiście nie mam na myśli ustawiania wszystkiego pod linijkę, a o pozbieranie tego według autorów / wydawcy / gatunku czy jeszcze inaczej.
Dobra, biorę zeszyt i długopis i robię spis  8)

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 19:42:34 »
Cenię Andreasa jako autora za jego charakterystyczny oryginalny styl. Pech, że te styl akurat mi nie podchodzi. ;)  Autorami bym chciał oczywiście, ale już od jakiegoś czasu brak miejsca, więc priorytetem jest teraz optymalizacja miejsca :|

Offline Leyek

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 20:39:32 »
Świetna kolekcja i nawet dużo polskich wydań:)


Mnie zdziwiła mała obecność Moore'a. Szoki Przyszłości od Studia Lain to perełka. Będąc przy Lain polecam jeszcze Dredda Amerykę, szczególnie że już prawie wyprzedana, a to świetna historia w sosie SF (szczególnie pierwsza) i spokojnie do przeczytania w oderwaniu od całości uniwersum.
Aama dobra? Bo po pierwszym tomie czekam mocno na resztę (choć z tego pierwszego za duzo już nie pamiętam).
Love and Rockets mam nadzieję, że już się niedługo u nas też doczekamy.
Lincoln Ci podszedł? Ja po pierwszym tomie byłem zauroczony, ale dwójka i trójka mocno mnie rozczarowały i szybko poszły na sprzedaż.

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 22:18:30 »
Dziękuję. Mało Moora, bo go niezbyt lubię. Szoki miałem, ale poszły na sprzedaż. Nie zauroczyły mnie w nich ani historie ani rysunki. Już wolę te Lincolny ;) nawet te późniejsze tomy. Aama jest świetna. Nieoczywista, nieprzegadana z pierwszoligową kreską. Peeters w najwyższej formie. Ale wiadomo, co kto lubi ;)

Offline Pawelek

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 12:05:58 »
Mój Jeremiah doszedł dziś ale lekko obity, ehh ten DHL. Jakoś Poczta Polska we współpracy z Amazonem działa o niebo lepiej i o dziwo szybciej niż DHL.

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 12:48:54 »
Może kwestia lokalizacji, bo u mnie akurat DHL szybciej. Co do obić to akurat bez różnicy, bo wiadomo, amazon ;)  Tym razem miałem szczęście bo praktycznie bez uszkodzeń.
Testowo kupiłem to wydanie, bo kiedyś ostrzyłem sobie zęby Blake and Mortimer i westernowego Hermanna. Myślałem, że to troszkę większy format, ale i tak wygląda świetnie, więc pewnie wrócę do tamtych tytułów. Masz inne z tej serii?

Offline Pawelek

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 13:13:04 »
Wszystkie prócz Comanche, czyli Thorgal 1-3, Blake et Mortimer 1 i 2, Johan et Pirlouit no i teraz Jeremiaha. Kolega @janjedlikowski mnie namówił na Thorgala i jakoś mi tak przypadły do gustu  :)

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 13:46:22 »
No to co czekasz? Zakładaj temat z kolekcją, założę się, że będzie co oglądać!  :D
Wcześniej się czaiłem ale jakoś ceny niespecjalnie spadają na amazonie, więc powoli będę kupował jak leci. Właściwie w planie mam wszystko poza poza Johanem, bo to kompletnie nie moja bajka rysunkowo.

Offline Pawelek

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 13:57:06 »
Czekam aż córa zacznie chodzić i będzie można wstawić regał na miejsce łóżeczka  ;) na razie większość po kartonach się chowa  :) na "naszym" amazonie praktycznie wszystkie są w niższej cenie, na francuskim amazonie są w okładkowej.

Offline sad_drone

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 18:24:33 »
@Bender Lubię w twoich wrzutach to że większość z komiksów ze zdjęć widzę pierwszy raz na oczy :P Doskonałe źródło inspiracji. Z ciekawości, czemu inwestujesz w bprd skoro nie przepadasz za tą serią, siła nawyku żeby dokupić do końca czy może rysunki takie ładne ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Bender

  • Gość
Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 19:38:16 »
Z nawyku. Mam praktycznie całe mignolaverse do tej pory a już tak niewiele zostało do końca, więc mały komplecista we mnie nie daje mi spokoju ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Bender - kolekcja
« Odpowiedź #29 dnia: So, 16 Luty 2019, 04:45:13 »
Z ostatniego transportu - nie czytałem nic.


Mam jeszcze pytanie o Peetersa. Nie cierpię "Pigułek", podobał mi się "Pachyderme", reszty nie znam, jak myślisz- kupować "AAmę"?
,, - Eeeeech.''