Autor Wątek: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.  (Przeczytany 18181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 13:16:27 »
Nieco się zabyłem. Nie wiem, czy wszystko co od ostatniego razu nabyłem, znalazło się na zdjęciach. Ale to nic. Najważniejsze, że stoi na półkach :P







Miał się jeszcze u mnie zameldować 11. tom Berserka Deluxe, ale coś nie może dotrzeć. Mam nadzieję, że nie zaginął.

Offline Megatron

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #76 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 19:17:57 »
Mój egzemplarz przyszedł tydzień temu, miesiąc po premierze, a zamawiałem z miesięcznym wyprzedzeniem. Przy tych tomach opóźnienia to już standard.

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 21:46:55 »
Mój egzemplarz przyszedł tydzień temu, miesiąc po premierze, a zamawiałem z miesięcznym wyprzedzeniem. Przy tych tomach opóźnienia to już standard.
Ja swój zamawiałem zaraz po wrzuceniu preorderu i dzisiaj w końcu jest u mnie ;)

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 01 Listopad 2022, 11:19:25 »
Nowości. Trzy mangi (STR, Kasane i Pasożyt) na dwóch zdjęciach - nie pamiętałem, że już udokumentowałem. Jeżeli jeszcze coś zdublowałem to wybaczcie.








Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #79 dnia: So, 17 Grudzień 2022, 19:23:32 »
Witam ponownie.






Parę marveli, co u mnie nieczęsto się zdarza, ale pierwsze tomy Venoma i Hulka mi się podobały, więc jadę z tym dalej. Silver Surfer (Slotta i Catesa) ze względu na rysunki.

Szósty rewolwer. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że ostatnie tomy jeszcze nie wyszły (miałem z tyłu głowy, że Timof długo nie mógł tego domknąć). Jak mi wyskoczyło, by wrzucić któryś tomik do koszyka, to wziąłem 8. i 9.

A mnie czarny cyrkiel.

Mój donżon padł ofiarą prawdziwego cyrkla. Nie pierwszy raz coś takiego mi się trafia. Nie wiem, czym sto spowodowane, ale wygląda tak, jakby coś dostało się pomiędzy dwa egzemplarze i w wyniku ich ruchów się wbijało.
Spoiler: PokażUkryj

Dodatkowo mam zmięte 4 pierwsze kartki. Gdyby było tego więcej ("zainfekowało" właściwy komiks), to bym reklamował.
Spoiler: PokażUkryj

A poza tym to kolejne tomiki mang. 😉

Offline Death

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #80 dnia: So, 24 Grudzień 2022, 15:38:39 »
Reklamuj Donżona. :)

Offline JohnyQuiet

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 01:45:46 »
Zdecydowanie wada powinna zostać zareklamowana. Mój drugi tom wyglądał identycznie i też poleciał na reklamację. Ich decyzje związane z polityką "zero folii" w takich sytuacjach musi mieć odpowiednie konsekwencje. Inaczej, to jest nic innego jak godzenie się na brak okazywania szacunku czytelnikom. Po prostu. To nie jest komiks za 40zł. Pozdrawiam.