Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 106178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #210 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 09:38:03 »
Ludzie wrzucają na forum zdjęcia naprawdę sporych zamówień, więc co w tym dziwnego?

Może chłop odkładał na to konkretne zamówienie? Niektórzy lubią czepiać się bazyliszka co by nie pisał. Sam nie lubię maglowania tematu TK, Egmontu ale maglowanie bazyliszka za sam fakt, że obok postu jest jego nick to też szukanie dziury w całym.

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #211 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 09:42:07 »
No to daj link, ja tam nie zauważyłem, żeby ktoś wrzucał screena zamówienia z cenami, ale oczywiście mogę się mylić.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #212 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 09:53:38 »
Ludzie wrzucają na forum zdjęcia naprawdę sporych zamówień, więc co w tym dziwnego?

Może chłop odkładał na to konkretne zamówienie? Niektórzy lubią czepiać się bazyliszka co by nie pisał. Sam nie lubię maglowania tematu TK, Egmontu ale maglowanie bazyliszka za sam fakt, że obok postu jest jego nick to też szukanie dziury w całym.

Taka specyfika tego forum. Zwłaszcza w kontekście szukania dziury w całym.

No to daj link, ja tam nie zauważyłem, żeby ktoś wrzucał screena zamówienia z cenami, ale oczywiście mogę się mylić.

Problemem jest to, że są tam ceny? Szczerze mówiąc nawet na nie nie zwróciłem uwagi, skupiłem się na treści, czyli pozycjach z zamówienia. Szukasz dziury w całym...

Offline Pan M

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #213 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 09:56:16 »
Jak Bazyl wrzuci zdjęcie o połowę mniejszej paki komiksów to wtedy będzie przypał, ale tak mi to lata koło d.

Bazyl jest dziwny ze swoimi manieryzmami, ale mam wrażenie, że na tym forum to już dawno bardziej taki chochoł do bicia, niż realnie groźny szkodnik komiksowa.

Offline hansior

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 10:13:41 »
Ludzie wrzucają zdjęcia komiksów z zamówienia. Nic ciekawego nie ma w oglądaniu paragonu. Dużo lepiej ogląda się zakupiony towar.

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 11:10:59 »
Problemem jest to, że są tam ceny? Szczerze mówiąc nawet na nie nie zwróciłem uwagi, skupiłem się na treści, czyli pozycjach z zamówienia. Szukasz dziury w całym...
Ja to zadałem proste pytanie, czy ktoś tak robi, ale najwyraźniej za trudne.
Jak ktoś robi dziwne rzeczy to raczej nie ma się co dziwić, że ludzie komentują.
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Styczeń 2021, 11:16:44 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #216 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 22:55:54 »
Wrzuciłem listę pozycji z cenami, by pokazać dlaczego robię zakupy w Tantisie. Bo jest tanio. No i komiksów wczoraj nie miałem, ale chciałem się pochwalić że idą. Dziś przyszły, więc można coś wrzucać.



Ehhhh - 3 komiksy obite.

« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Styczeń 2021, 00:08:19 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Castiglione

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #217 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 00:15:13 »

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #218 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 06:19:47 »
Tyle że tutaj to ewidentna wina Inpostu i kuriera wystawiającego komiksy na padający śnieg, Tyle że sam tantis mógł zapakować to trochę w mniejsze pudło.

Offline Lafar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #219 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 07:15:56 »
Przy takim pakowaniu to już nie wina kuriera, nie mogą nosić każdej paczki jak jajka bo to niewykonalne. Tantis spieprzył i tyle, trzeba pisać o wymianę bo to ewidentnie wina ich biedopakowania. ~500zł produktów i jeden kawałeczek folii bąbelkowej...  ::)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #220 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 07:32:54 »
Przez 6 lat kupowania po tych księgarniach, to dopiero moje pierwsze takie obicia. W końcu dołączyłem do reszty nabywców. Szkoda, że to akurat New X-Men 3 trafiło, bo na większym formacie bardziej boli.
Ale to, że karton jest wilgotny, bo był wystawiony na padający śnieg, to już chyba ewidentna wina kuriera InPostu.

Online Teli

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #221 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 07:59:44 »
Może i tak.
Ale wiesz ja ostatnio odebrałem paczkę z (tylko -30%) Gildii i też przemoczona...myślę sobie: "F*** będzie pisanie o reklamację", a tu przemoczona tekturka nie dała rady pięciu warstwom bąbelka. Zero zawilgocenia, zero wgnieceń, zero zniszczeń... choć kartonik słabo palił się w kominku. Nie lobbuję za Gildią ale czasem te kilka groszy warto dopłacić dla świętego spokoju. Jednak rozumiem też oszczędnych dla których ten dodatkowy komiks za uskładane procenty jest wart ryzyka. To po prostu dwie strony tego samego zakupowego medalu. Klep maila z reklamacją :) Będzie dobrze.

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #222 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 08:06:26 »
Miło się patrzy na taką kupkę komiksów 💪 Pakowanie widać nie jest jakieś rewelacyjne, pewnie na 2/3sztuki było by spoko.
 Aż się prosi o jakiś komentarz, "patrzcie jakie obite..."

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #223 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 08:51:37 »
Tantis dziś mi odpisał

Dzień dobry,
bardzo przepraszamy za tą sytuację, możemy dokonać wymiany i nadać kuriera po odbiór pozycji, proszę spakować paczkę, kurier będzie miał etykietę. Nowe pozycje możemy nadać do paczkomatu. Które tytuły zostały uszkodzone? Proszę podać adres dla kuriera.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kocoń

KFI Sp. z o.o
ul. Ks. Londzina 57
43-382 Bielsko-Biała
tel: 33 499 76 77

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #224 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 09:28:31 »
Oto całość wczorajszej dostawy plus moje najnowsze SBM. Pojedyncze okładki wrzucę na swojego Instagrama.