Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 106194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deg

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #195 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 17:55:20 »
Piękne. Dawno nie widziałem równie szczerej wypowiedzi w necie :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #196 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 21:23:51 »
@ramirez82

Jak ty mówisz swoje, to są poglądy. Jak ja, to nazywasz to głupotami. I o to właśnie mi chodzi. Część forumowiczów w ogóle nie rozumie definicji słowa dyskusja, wolność wypowiedzi i odmienne zdanie. Jak ktoś mówi to co oni, to jest ok, a jak nie to go obrażają albo każą milczeć. Takich postaw nie lubię.

@xanar
Ty zaś rzucasz dużo jednozdaniowców nie na temat czy też tylko jako wycieczki osobiste. To też jest powtarzanie się po sobie. Nie wiem jak możesz swoje treści uważać za lepsze od moich.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #197 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 19:26:30 »
Wczorajsze nabytki. Mega Marvel w Centrum Komiksu - mają chyba wszystkie ich numery. Może z czasem sobie uzupełnię. Giganty w Auchanie - mają archiwalia po 13 zł.




Offline bibliotekarz

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #198 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 19:34:57 »
U nich można te wszystkie semiki nabywać we w miarę przyzwoitych cenach czy też windują ceny za niektóre numery?
Batman returns
his books to the library

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #199 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 19:42:50 »
Up
Myślisz że Bazyl bezinteresownie kupi coś i Ci wyślę 🤔🤔🤔

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #200 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 20:07:27 »
U nich można te wszystkie semiki nabywać we w miarę przyzwoitych cenach czy też windują ceny za niektóre numery?

Zależy od tytułu. Niektóre po dychu, ale Spider-Many po 20 zł za sztukę.

Offline bibliotekarz

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 10:09:37 »
Myślisz że Bazyl bezinteresownie kupi coś i Ci wyślę
Myślę czy warto tam pojechać, bo kopę lat nie byłem.
Batman returns
his books to the library

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #202 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 12:01:23 »
Kiedyś już o tym pisałem. Komiksy zacząłem czytać w 1994 roku. Na pewno pomogło w tym przekształcenie Mickey Mouse'a w Kaczora Donalda i szersza dystrybucja, w tym pojawienie się tego magazynu w moim najbliższym kiosku Ruchu w mojej gminie. I już nie pamiętam czy moim pierwszym komiksem był Kaczor Donald 9/94, którego samodzielnie. Czy też Królik Bugs 3/94, który kupił mi tata, gdy czekaliśmy w poczekalni szpitala w najbliższym mieście. Czy też właśnie Tom & Jerry 3/94 kupiony przez mamę przed wizytą u dentysty. Któryś z tych trzech.

W każdym razie mam sentyment do serii T&J. I kiedy w czwartek w antykwariacie w Lublinie natrafiłem na 3 numery tego pisma po 5 zł, to wziąłem. Kiedyś zbierałem i T&J i KB regularnie, więc 9/95 na pewno miałem. Ale albo go pociąłem do segregatora, albo gdzieś posiałem. Teraz mam znowu. Natomiast nie czytałem już serii, gdy przejął ją Egmont w XXI wieku.


Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #203 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 19:09:23 »
Może jutro dojdzie. Może pojutrze. Plus Animal Man za 121.61 zł.


Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #204 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 19:16:36 »
A Kołodziejczak siedzi, ręce zaciera i tylko patrzy co by tu wygasić a Ty go jeszcze pasiesz. Zaraz zdechną Superbohaterowie i się Bazyl na europejski komiks będziesz musiał przerzucić, no raz na kwartał coś z Vertigo albo DC Black coś tam, z wielkiej łaski rzucone jak ochłap.

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #205 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 19:36:45 »
Bazyl, masz też kolekcje innych rachunków, np. za gaz, prąd, telefon wrzuciłbyś coś  :)

Może jutro dojdzie. Może pojutrze. Plus Animal Man za 121.61 zł.

No całe szczęście, że nie przepłaciłeś tych paru zł więcej, bo przy 5-stówach to to robi różnicę  :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Styczeń 2021, 19:38:57 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #206 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 19:41:58 »
Filmik z unboxingiem rachunku za energię na którym będzie słychać charakterystyczne zasysnięcie powietrza.

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #207 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 20:55:06 »
Chciałbym móc tyle komiksow kupowac od Egmontu co Bazyliszek  :o, może jak zacznę ich też tak bardzo nienawidzić to wydawanie kasy będzie mi łatwiej schodzić, wręcz lekka reka ;D
Oczywiscie fajne i bogate zakupy, zazdraszczam  :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #208 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 22:11:17 »
Chciałbym móc tyle komiksow kupowac od Egmontu co Bazyliszek  :o, może jak zacznę ich też tak bardzo nienawidzić to wydawanie kasy będzie mi łatwiej schodzić, wręcz lekka reka ;D


Albo po prostu wystarczy wziąć się za uczciwą pracę?

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #209 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 22:29:44 »
Hehe uczciwie to ja pracuje a wydając ok 300zl miesięcznie uważam za spora kwote a moja żona za jeszcze sporszą 😅