Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 07:08:10 »
hehe. myślę Kapralu że po tym co Ty wyczyniasz ludzie docenili Bazyla i przestali na niego narzekać

Ha ha ha!!!

Za tę ciętą ripostę dostajesz Specjalną Nagrodę Kaprala ;D


Offline rekinn

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #76 dnia: So, 08 Luty 2020, 12:27:16 »
Cytuj
Najgorsze jest zaś to, że muszę iść do nowej roboty i zarobić kolejnych parę stów, bo ciągle jestem jeszcze do tyłu.

Ej, nie zaczynasz się czasem podporządkowywać tym komiksom? O.o

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #77 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 19:51:33 »
Ja to jestem już całkiem poryty na punkcie tych komiksów. Właśnie złożyłem kolejne potężne zamówienie, jeszcze większe od tego z lutego. 2700 zł za prawie 70 komiksów. Szczyt wszystkiego. Ale mam nadzieje, że to już ostatni taki mój numer. Kupiłem wszystkie zaległości od sierpnia 2019 (poza Daredevilem t.3 - to w lipcu) i teraz mam nadzieję, że będę już kupował wszystko na bieżąco. Wtedy mnie nie uderzy, że w ciągu 2 lat przez internet wydałem 5200 zł na same Egmonty. Absurd. Dobra - paczka może przyjdzie w środę, może w czwartek, to wtedy znowu zrobię film z unboxingu.

ramirez82

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #78 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 19:59:02 »
Właśnie złożyłem kolejne potężne zamówienie, jeszcze większe od tego z lutego. 2700 zł za prawie 70 komiksów.

Jako jedno zamówienie? Jak ci to przysyłają, chyba nie w jednym kartonie? Nie boisz się, że będzie większe ryzyko, że komiksy dotrą poobijane?

Domyślam się, że głównie komiksy Egmontu? Fajnie 8)

Offline komiksowe_warianty

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #79 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 20:42:56 »
Bogactwo część główna. Props i czekam na foty tego wszystkiego.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #80 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 21:06:15 »
@ramirez82
Widziałeś przecież filmik z poprzedniego zamówienia - przysłali w dwóch kartonach i żadnych uszkodzeń nie stwierdziłem. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

ramirez82

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #81 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 21:33:38 »
Widziałem filmik albo zdjęcia, ale właśnie nie pamiętałem, jak to spakowali.

Ale doceń dzięki komu możesz nabyć takie świetne komiksy! Pelne runy, nie jakieś fragmenty 8)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #82 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 21:41:23 »
Tylko i wyłącznie dzięki Hachette. Gdyby nie oni, do dziś od Egmontu wychodziłby jeden Batman rocznie. A dzięki WKKM mam wszystkie ważniejsze eventy od Avengers Impas, po Orginal Sin. Plus klasyki. Ciągłość zachowana.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 06:45:53 »
Cholibka. W poniedziałek dostałem maila od Tantisa, że przesyłka jest już spakowana i ruszyła w drogę do mojego kiosku. To myślę że wszystko ok, mogę czekać spokojnie. Tyle że we wtorek rano przysłali mi kolejnego maila, że gabaryt paczki jest za duży na Paczkę w Ruchu i mam im podać adres dostawy pocztowej. Niestety we wtorek cały dzień byłem poza domem, więc odpowiedziałem im dopiero wieczorem. Przez co dojście paczki się opóźni i nie wiem czy zdążą na piątek z dostawą. Kurczę - jakby co liczyłem na taki telefon a nie na maila.

#problemypierwszegoswiata

ramirez82

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #84 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 07:12:57 »
Nie mogłeś wybrać większego kiosku?

Offline stachel

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 11:03:04 »
Zamawiasz 70 komiksów za 2,7k złotych polskich, ale oszczędzasz na dostawie? Jak Ty to planowałeś dotargać do domu z tego kiosku?

Offline Alfman

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 14:43:10 »
Zamawiasz 70 komiksów za 2,7k złotych polskich, ale oszczędzasz na dostawie?

Przy tej kwocie, to już raczej pod darmową dostawę podpada  :D

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 14:58:59 »
Cytuj
#problemypierwszegoswiata

Bez urazy, ale Ty czasami gdzieś z Podkarpacia nie jesteś?

martinezpl

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #88 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 16:26:36 »
Zawsze mnie ciekawiło czy w Tantisie jest jakiś próg darmowej wysyłki. Chyba jest jeszcze wyżej niż 2,7k :)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #89 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 17:04:44 »
Zamawiasz 70 komiksów za 2,7k złotych polskich, ale oszczędzasz na dostawie? Jak Ty to planowałeś dotargać do domu z tego kiosku?

Passatem. Duh. A czym się wozi komiksy?

Nie mogłeś wybrać większego kiosku?

Dobre, ale nietrafione. Zamówiłem do saloniku Ruchu. Niestety Dorwać Ramireza się już nie zmieściło. ;)

Zawsze mnie ciekawiło czy w Tantisie jest jakiś próg darmowej wysyłki. Chyba jest jeszcze wyżej niż 2,7k :)

To ja już wolę zapłacić te 6 zł za Kiosk Ruchu w Tantisie. To i tak wyjdzie taniej przy 72 pozycjach, niż płacić drożej w Taniej Książce czy Gildii i nie płacić tych 15 zł za kuriera.

Dostałem dziś przed 17.00 sms, że niby jutro DPD mi dostarczy tą przesyłkę. No zobaczymy.

#problemymieszkancalubelszczyzny
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Czerwiec 2020, 17:13:32 wysłana przez Bazyliszek »