Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108807 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #735 dnia: Śr, 13 Marzec 2024, 09:26:20 »
To nie ja. Ja nie wrzucam swojego wizerunku w internet. No i jak pokazują poprzednie zdjęcia, ja mam komiksy w białych regałach Billy.Ale dziękuję za rewolucyją czujność. :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2024, 09:28:08 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #736 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 16:08:25 »
Dziś zaszedłem do Centrum Komiksu, ale nie było jeszcze tomów BIZDC 70 i 71. :) Były za to TM Semic Akty Zemsty, Midnight Sons oraz Powrót Bohaterów. Wziąłem ten ostatni bo był w dobrym stanie, a 15 zł wydało mi się uczciwą ceną za ten komiks. Chyba nie przepłaciłem. Teraz zasili moją kolekcję. :)




Offline donT

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #737 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 17:18:06 »
A ja pod wplywem jakiejs pomrocznosci jasnej wszedlem dzis na Twojego bloga. Posty o TK bardzo poprawily mi humor. High five!
😅
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #738 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 17:39:52 »
@UP
Spoiler: PokażUkryj


Wiesz - mój blog powstawał właśnie po to. Żeby bawić i uczyć. Oraz wysyłać mój strumień świadomości w świat. :) Jeśli w kontekście tego co teraz wydaje Egmont uważasz, że takie pomijanie wkładu TM Semic w prelekcji TK, jest ok, to proszę bardzo. Ja uważam, że to nie jest fair i dlatego popełniłem swój wpis.

Offline adamarluk

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #739 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:11:30 »
Wiesz - mój blog powstawał właśnie po to. Żeby …. uczyć.
Oooo qrwa  :o

Offline Leyek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #740 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:16:26 »
Wiesz - mój blog powstawał właśnie po to.

Słabo promujesz, nawet linka w sygnaturce nie masz. Kiedyś pamiętam, że przypadkowo tam zabłądziłem, teraz nie chciałoby mi się szukać, a kliknąć może przypadkowo by się zdarzyło ;) No chyba, że to założona elitarność, tylko kto się napracuje i trafi może skorzystać i poznać prawdziwą historię polskiego komiksowa, a nie tą zagarniętą przez Egomont i TK :P

Offline Kandor

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #741 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:55:08 »
"Strumień świadomości" od razu. Pewnie, używajmy pewnych sformułowań bo ładnie brzmią, choć niekoniecznie znamy ich znaczenie.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #742 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 18:57:06 »
Ale co to za filozofia? Wpisujesz w Google "Blog 8azyliszka" i wyskakuje.
Tu już było paru forumowiczów, co mocno spamują swoje sociale we wszystkich tematach. Chyba Kandorowi trzeba było to wytykać. A Dark Simon wrzuca linki swojego kanału YT w temacie o Kolekcjach, zamiast w Blogach. Ja taki nie jestem. Mam swój temat o moich zbiorach i tutaj daję linki unboxingu i zdjęcia. Ostatnio w temacie o BIZDC hejterzy wyśmiewali mój wpis o 100 tytułach Kolekcji DC, bo im się nie podoba, że Google w ogóle go wyświetla. Dlatego ja o swoim blogu czy Insta piszę oszczędnie. Zresztą - teraz tylko praca, praca, praca. Mało czasu, żeby pisać dłuższe wpisy na blogu. Dlatego wolę szybsze i krótsze wpisy na forum.

@EDIT
O - znowu Kandor wpada i mu się popularność mojego bloga nie podoba. Bo wg niego jego social jest lepsiejszy.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2024, 18:59:11 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Castiglione

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #743 dnia: Pt, 15 Marzec 2024, 23:52:14 »
A ja pod wplywem jakiejs pomrocznosci jasnej wszedlem dzis na Twojego bloga. Posty o TK bardzo poprawily mi humor. High five!
😅
Nawet mało inteligentna rozrywka bywa dobra ;)

Offline Kandor

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #744 dnia: So, 16 Marzec 2024, 06:48:57 »
Bazyl, ja nie mam żadnego "socialu", nigdy nie miałem i mieć nie muszę. Tylko grzecznie zwracam uwagę że nie powinno się używać słów których się nie rozumie. Jednak wcale nie mam zamiaru apelować do twojego poczucia przyzwoitości, gdyż gdybyś takowe posiadał, to po którymś z kolei banie byś sobie odpuścił i na niniejsze forum nie wracał.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2024, 08:40:30 wysłana przez Kandor »

Offline donT

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #745 dnia: So, 16 Marzec 2024, 08:54:32 »
Nawet mało inteligentna rozrywka bywa dobra ;)


You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #746 dnia: So, 16 Marzec 2024, 09:10:48 »
to po którymś z kolei banie byś sobie odpuścił i na niniejsze forum nie wracał.

Nie lubię jak mnie ktoś ucisza na forum dyskusyjnym. Jak ci się nie podobam, to po co wchodzisz w temat o moich zbiorach? By pokazać swoją wyższość i jaki to jesteś elokwentny? To ci mówię, że dla mnie nie jesteś. I korzystając ze swojej wolności i równości mówię, że mnie nie ruszają twoje zaczepki. Jak chcesz się z kimś kłócić jak dziecko w piaskownicy, to może się pobaw z michałem81 albo xanarem. Bo wydaje się, że zaczynasz zachowywać tak samo nielogicznie jak oni.

Za te sociale ciebie przepraszam - to Kyms się tak wszędzie promował w różnych tematach forum.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2024, 09:12:42 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #747 dnia: Nd, 17 Marzec 2024, 18:47:35 »
Dziś znowu byłem na garażówce w Galerii Północnej. Tym razem nie było pani z komiksami (może za tydzień na Ursynowie) z Szninkielem z Orbity. Za to trafiłem na starego Kolekcjonera, który wyprzedawał swoje zbiory. W bardzo uczciwej cenie 25 zł wziąłem od niego New Avengers 5 Muszki. I sam się dziwię skoro na Allegro cena to 150 zł. Ale dobrze dla mnie. Facet miał też kilka ciekawych amerykańskich pozycji. Ale uznałem, że na razie mi starczy.

Kupiłem też Kaczora Donalda z 1997 roku, bo miał część wkładki z jedną z gier Przygoda Podróże. Kartonowe stare dodatki z KD były o wiele lepsze od późniejszego plastiku.




Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #748 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 15:42:16 »
Miesiąc zaczynam wcześniej, bo postanowiłem wreszcie skorzystać z oferty Allegro. Za aktywowanie Alegro Pay i zakupy za minimum 30 zł, dostałem kupon 100 zł. Dzięki temu za komiksy warte 140 zł, mogłem zapłacić 70 zł, więc jestem drugie 70 zł do przodu. Gdyby nie koszty dostawy, byłoby jeszcze lepiej.





Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #749 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2024, 21:27:14 »
Trafiłem na dobrą sprzedającą na Allegro, dającą dobrą cenę za Kaczora Donalda 4/1994. Bo album "Urodziny Kaczora Donalda" są na razie poza moim zasięgiem finansowym. Przy okazji na swoich innych aukcjach miała trochę Mickey Mousów również w dobrych cenach. To też kupiłem na dopchanie paczki, bo komiksów Vickara nigdy dość. :)