Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108209 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #60 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 10:37:31 »
Brałbym!! :)

Edit: Hawkman'a oczywiście.   8)
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Luty 2020, 12:16:48 wysłana przez Gazza »

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #61 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 12:06:09 »
Upup
Egmont nie zablokował wydania w kolekcji więc tak jakby jest odpowiedzialny za jego wydanie  ;D

Bazyl:
1.czymu w takiej ciszy żeś rozpakowywał, żadnego słownego komentarza czy podjarki(kamienny niczym JaneAhonen ja bym jarał się jak Hannawald)
2.To Twoje mieszkanko czy do rodziców wróciłeś???
3.2tysie wydałeś na raz, szacun i zazdroszczenie TomaszK chyba Cie odznaczy,orderem klienta roku.
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Luty 2020, 12:22:11 wysłana przez SawiK »

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 17:49:23 »
Ten zakaz edycji jest gupi - nie mogę poprawić na Hawkeye'a. Pomyłka z Hawkmanem była, bo dopiero co go układałem, jak pisałem tamten post.

Ja się jaram przed nagraniem filmiku, a podczas nagrywania jestem profesjonalistą. :) TK nie lubi jak ludzie kupują komiksy, bo on tak naprawdę nie chce ich wydawać, a teraz musi. A przeciez było tak miło w czasach Fantasy Komiks. Najgorsze jest zaś to, że muszę iść do nowej roboty i zarobić kolejnych parę stów, bo ciągle jestem jeszcze do tyłu.

Na bloga wrzuciłem na razie zdjęcia z większością mojej kolekcji. Mniejsze rzeczy będę wrzucał jak mnie ochota najdzie.

https://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2020/02/sprzeda-wszystkie-swoje-komiksy-zebra.html


martinezpl

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #63 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 18:02:24 »
Ten zakaz edycji jest gupi - nie mogę poprawić na Hawkeye'a. Pomyłka z Hawkmanem była, bo dopiero co go układałem, jak pisałem tamten post.

Ja się jaram przed nagraniem filmiku, a podczas nagrywania jestem profesjonalistą. :) TK nie lubi jak ludzie kupują komiksy, bo on tak naprawdę nie chce ich wydawać, a teraz musi. A przeciez było tak miło w czasach Fantasy Komiks. Najgorsze jest zaś to, że muszę iść do nowej roboty i zarobić kolejnych parę stów, bo ciągle jestem jeszcze do tyłu.

Na bloga wrzuciłem na razie zdjęcia z większością mojej kolekcji. Mniejsze rzeczy będę wrzucał jak mnie ochota najdzie.

https://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2020/02/sprzeda-wszystkie-swoje-komiksy-zebra.html



Ale żeś tego nakupił w tantisie, zazdroszczę odpakowywania tego :)

Offline Koora

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 18:07:49 »
Od tego Egomontu aż Ci się półki uginają, a TK nie lubi jak ludzie komiksy kupują!
Ty po prostu robisz mu na złość!

A zakupy konkretne!  :)

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 18:13:04 »
Kurna Bazyl tej wierzy Ci nie daruję, wrócił piękny wspomnień czar. Pokój masz w deche działa sentymentalnie, się natargales tych kartonów po schodach.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 18:43:44 »
Obecnie to mógłbym zrobić zamek z tych moich komiksów :) Może zrobię przy spodziewanym remoncie. :)
Pudeł rzeczywiscie trochę się nazbierało, a będzie jeszcze więcej.

I tak jestem dalej głęboko w szambie, bo nadrobiłem pół roku, a kolejne pół roku jeszcze do kupienia. Czyli kolejne duże paczki są w mojej przyszłości, zaraz po tym jak wpadną mi jakieś pieniądze do kieszeni.

Offline Tymon Nadany

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 19:04:37 »
Tak z ciekawości po który komiks sięgnąłeś więcej niż raz? Czy  któregoś z tych komiksów nie przeczytałeś ani razu?

ramirez82

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 19:08:21 »
Wow!  :o Szacun Bazyl! Potężna paka! Ale nabiłeś TK kabze  ;) Vertigo dla siebie kupiłeś?

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 20:31:03 »
Nie czytam Vertigo. Chociaż myślę, nad Transmetropolitanem, bo miałem na to oko za czasów Mandragory.
Wcześniej gdy było mało komiksów to częściej czytałem więcej niż raz. Na pewno Giganty, moje Punishery z TM Semic, Witaj w domu Frank od Mandragory, bo to genialna historia. Teraz mniej, bo mam więcej materiału do przerobienia. Ale czytałem ze 2 razy New Avengers 1. I jak pękła pierwsza 60-tka WKKM to przeczytałem jeszcze raz wszystkie eventy. Czerwonego Syna też 2 razy czytałem. Natomiast nie skończyłem Marvel Horror oraz 2 tomu Swamp Thinga. Resztę czytam. Nawet Ludzi gniewu.

ramirez82

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 20:44:03 »
Nie czytam Vertigo.

A mimo to kupiłeś Doom Patrol i Hellblazera 8) Szanuje. Powoli robi się z ciebie fanatyk Egmontu, kupujesz od nich nawet te komiksy, których nie czytasz ;)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 22:12:06 »
Hellblazer był w TBBT. Stuart o nim ciekawie opowiadał. Poza tym 1 tom był zdrowo poryty. Doom Patrol był wspomniany w "Niezwykłej Historii Marvel Comics" i mnie zainteresował.
Ile razy mam powtarzać - nie liczy się wydawnictwo tylko tytuły. Gdyby inne wydawnictwa niż Hachette, Mucha i Egmont wydawawały Marvel/DC to też bym je kupował. Poza Ongrysem bo ten ma za wysokie ceny. :P

Offline PJP

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 23:10:29 »
Przez moment myślałem, że widzę Becherovkę koło wieży ale to chyba nie ta butelka ;)

Kapral

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 23:37:40 »
Brawo, Bazyl! Za jedyne dwa tysie zostałeś bohaterem dnia i zyskałeś dziesięciu fanów, którzy jeszcze wczoraj po Tobie jeździli. Wyszło po 200 zł za łebka - drogawo, ale może na dłuższą metę się opłaci.

Możesz teraz zwrócić komiksy, a fejm zostanie. I to za friko :)

John

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #74 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 01:17:54 »
hehe. myślę Kapralu że po tym co Ty wyczyniasz ludzie docenili Bazyla i przestali na niego narzekać