Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #525 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 16:29:22 »
O, też o tym zapomniałem a na bank to czytałem po bibliotekach, było chyba więcej.

Offline Rodrigues

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #526 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 16:35:53 »
Czasami pojawiają się na OLX te Rekiny. A jak te wydania trzymają się w środku? Nie rozpadają się? Jak fabuła i rysunki? Bazyl zrób jakąś prezentację/recenzję.

Offline Deg

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #527 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 18:40:05 »
Dziś już nikt nie pamięta o wydawnictwie Rekin. :)
Nieprawda :)

Czasami pojawiają się na OLX te Rekiny. A jak te wydania trzymają się w środku? Nie rozpadają się?
Mam wszystkie poza Jolly. Jak na takie wydanie trzymają się lepiej niż niektóre Mandragory ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline 79ers

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #528 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 19:10:45 »
Włoska pulpa, całkiem ciekawy uzupełnienie Komiksowa.

Online Alfman

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #529 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 22:10:50 »
Mam gdzieś wszystkie cztery  :)

Offline Kadet

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #530 dnia: Wt, 22 Listopad 2022, 10:31:46 »

Dziś żałuję, że nie zbierałem Kolekcji De Agostini z Komiksami Star Wars.

Nie ma czego żałować. Decydenci z DeAgostini się nie popisali przy tej kolekcji.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #531 dnia: Wt, 22 Listopad 2022, 12:32:47 »
@UP
Błędem było danie wszystkich Klasycznych Opowieści na samym początku. Ale mimo że nie czytałem, nie zgadzam się z tą opinią. Można by było to kupić. Chyba najbardziej żałuję, że nie wziąłem komiksów z Darthem Maulem.

Offline Kadet

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #532 dnia: Wt, 22 Listopad 2022, 13:06:11 »
No to właśnie - nie czytałeś. Dziwne dzielenia zeszytów między tomami, miejscami nieostre i spikselowane materiały, tłumaczenie podobno robione z włoskich tekstów, a nie z oryginału, pominięcie nowszych zeszytów (przez co np. "Mroczne Czasy" urywają się bez zakończenia)... a w jednym z tych tomów o nazwie "Darth Maul" w ogóle nie ma Dartha Maula :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #533 dnia: Wt, 22 Listopad 2022, 14:21:54 »
Szkoda, że tak było. Jak mówię - mam 8 pierwszych numerów ale nie przeczytałem ich. To była pierwsza komiksowa Kolekcja De Agostini - pewnie stąd te błędy w opracowaniu. Nie są takimi fachurami jak Hachette. :)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #534 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 18:40:42 »

Ciężkie jest życie pracownika punktu odbioru książek i komiksów. Trzeba się użerać z tymi przeklętymi komiksiarzami, którzy domu nie mają, tylko nie pozwalają pracownikowi iść do domu. Bo zawsze coś jeszcze chce, albo mu nie pasuje.

Dostałem maila (nie sms niestety), że w punkcie odbioru paczek Gildii.pl (który jest też księgarnią firmową Prószyńskiego, ale nic tam nie ma :) ) czekają na mnie moje dwa komiksy. Po robocie jednak najpierw pojechałem do Starych Babic-Zielonki, żeby oddać tego "Thrawna: Zdradę" co już z miesiąc temu od nich pożyczyłem. Długo zeszło, bo to daleko, chociaż własnego MAX Burgera mają, a w Zamościu takiego nie ma. :) A jak wracałem, to jeszcze zaszedłem do Woli Parku na zakupy. Potem jeszcze autobus się spóźnił, więc do samego punktu wpadłem za pięć zamknięcie. A tam oczywiście jakiś komiksiarz stoi przy biurku też z paczką od Gildii (w kaszkiecie) i bierze komiksy z jakąś Rhiną (chyba). Baba sprzedawczyni wściekła, bo chce iść do domu a tu kolejny nie mający co robić  z życiem upierdliwiec zabiera jej czas. A jeszcze zniżka na te komiksy nie chce wejść. A tu jeszcze jakiś kolejny dziadek za mną wchodzi żeby se na półki popatrzeć. Jak do mnie krzyknęła "Nazwisko", to już się bałem, że mi nie da tych paczek, tylko zamknie księgarnię. Na szczęście na gderaniu się skończyło i jakoś dostałem te paczki. Dobrze, że opłaciłem je wcześniej. Szybkie podpisy i czmychnąłem stamtąd czymprędzej. Morał - nie wchodźcie do sklepów 5 minut przed zamknięciem. Inni ludzie mają swoje życie i chcą wrócić do domu. Mam nadzieję, że to był mój ostatni raz.

Sam album jest piękny. Uwielbiam starego, dobrego Bagleya. A niedokończona grafika na grzbiecie sugeruje że będzie raczej ciąg dalszy. Tym bardziej, że ten komiks dobrze się sprzedaje.






Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #535 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 20:31:02 »
Chwilę po tym jak dodałem poprzedni post, przyszedł mi sms o dojściu paczki do paczkomatu. To się jeszcze przeszedłem pod blok. Gandalf zapakował skromnie te dwie cegły. Dobrze, że nic się nie uszkodziło. Future Foundation ze Spider-Manem wygląda obłędnie. Nie mogę się doczekać lektury.





Offline Mertusor

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #536 dnia: Pn, 19 Grudzień 2022, 02:40:16 »
Fajna kolekcja i nabytki.
Przyjemnie trzymać w ręce dobrze wydany, elegancki produkt. :-)
Co to za trzytomowy fragment jakiejś panoramy na prawo od Marvelów?
Widzę, że masz kaczkowy Spookyzone - dostałem to w prezencie i przeczytałem z przyjemnością, po długim nie widzeniu z Donaldami, ale zauważyłem, że kolory były ewidentnie za ciemne.
Aż w niedzielę wybrałem się specjalnie do Empiku na przegląd i w innych kaczkowych komiksach z aktualnej oferty było raczej normalnie.
Ciekawe, czy to wszystkie Spookyzone tak przyciemnili, czy tylko mi się trafił dziwny egzemplarz?
« Ostatnia zmiana: Pn, 19 Grudzień 2022, 02:43:05 wysłana przez Mertusor »

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #537 dnia: Pn, 19 Grudzień 2022, 18:41:06 »
@UP
To jest jedynie słuszna i ucięta złośliwie przez SWK Kolekcja Spider-Mana od Hachette. Wyszło 4 tomy w teście i dziwne, że nie znałeś tej wybitnej pozycji. Ale tyś młody i płochy na tym forum, to się jeszcze wyrobisz i zdobędziesz doświadczenie. ;)


ukaszm84

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #538 dnia: Pn, 19 Grudzień 2022, 18:45:03 »
Co to jest SWK? Super Wydawnictwo Komiksowe? ;)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #539 dnia: Pn, 19 Grudzień 2022, 19:00:29 »
Dziś przyszło 8 przedostatnich pozycji (poza Kolekcjami) jakie kupuję w tym roku. Podsumowując - cienko i drogo. Mucha jakoś wygląda, ale to DC i Marvel Fresh  od Egmontu to wkurza niemożebnie. Stosunek grubości do ceny to porażka. A o jakości to się wypowiem, jak przeczytam. ETZ.