Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 106229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #390 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 18:06:59 »
Moje smieszkowanie miało nikogo urazić.
 Natomiast uwaga o prądzie miała na celu zwrócenia uwagi na niebezpieczeństwo jakie stwarza.
Najlepiej Bazyl jakbyś znalazł gdzieś taki trzeci regał. Przejzyj olx tam czasem takie za darmo oddają. Dostawisz do tych i mąż cała ścianę zamknięta regałami.

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #391 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 18:31:30 »
To nie chodzi jak to wygląda, bo jak dla mnie to sobie możesz te półki do sufitu przyczepić tylko, że ci to kiedyś na głowę spadnie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #392 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 18:42:25 »


Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #393 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 19:09:24 »
Tak sobie patrzę na ten sufit(belki przecinające) i myśli nachodzą. Tu można by się pobawić pod całkiem fajna zabudowę. Można wykorzystać wystemy stelaży podregipsowych. Przykręcając szersze do ścianek działowych typ U jako glowne podtrzymujące. Właśnie do tych krokwi i do podlogi(zapewne deska). Następnie porozmoerzac półki z C. By było taniej wykorzystał bym stare meble na półki i tak wykorzystał cała powierzchnię ściany. Solidnie zatwierdzona: Sufit-ściana-podłoga. Zrobiona pod wymiar czyli od ściany wypuścił bym to jakieś 35cm.
Bazyl kup materiał, mam wkrętarkę, poziomkę, piłe itp, dogadamy się, będzie Pan zadowolony 😁

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #394 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 20:13:03 »
Poprawiłem te przechylające się Rebirthy.

Offline LukCook

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #395 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 20:18:12 »
Poprawiłem te przechylające się Rebirthy.

Szacun.

Offline gashu

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #396 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 09:23:00 »
Nie ma plakatów.
-1 do charyzmy.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #397 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 17:36:31 »
@UP
Są dwa większe i kilka małych. Na resztę brakuje mi już ścian.

BTW - kto grał w kolejne części Kings Bounty? Tam były takie artefakty  - portrety. Różne ich rodzaje noszone w ekwipunku powiększały staty. :)

Offline Bazyliszek


Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #399 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 17:19:21 »
Moje zakupy z grudnia i to co zamówiłem pod koniec listopada. Razem 30 komiksów z października, listopada i grudnia. Średnio 10 pozycji miesięcznie, nie licząc Kolekcji. Ale skoro SBM dobiegła końca, a Egmont tnie listę tytułów, to przynajmniej początek 2022 roku zapowiada się skromniej.









« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Grudzień 2021, 17:25:34 wysłana przez Bazyliszek »

Offline amsterdream

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #400 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 18:46:07 »
Chyba nie ma na forum większego fana Egmontu od Bazyliszka. Ponad 95% twoich zakupów to komiksy Egmontu.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #401 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 18:55:20 »
Nope. Ponad 95% zakupów to pozycje Marvela, DC i Kaczki. I takie niezmiennie są moje zainteresowania od 1994 roku. Od oglądania po szkole na TVP 2 Batman TAS i Spider-Man TAS i kupowania KD w miejscowym kiosku od somsiadki kioskarki. Kupowałem to jak wychodziło od TM Semic, jak od Axel Springer, jak od Mandragory. Teraz siedzą w tym ponownie Egmont, Mucha i Hachette. Egmont się wycofuje, to przyjdzie ktoś inny. A ja dalej będę przy Marvelu, DC i kaczkach, bez względu na wydawcę. No chyba że w końcu będzie Kolekcja Dredda PL. :)


Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #402 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 07:48:36 »
(...)Egmont się wycofuje(...)
W kolejnym miejscu to samo piszesz - skąd Egmont się wycofuje? Skąd te wyssane z palca info? Bo na luty mniej trykotów zapowiedział? Daj spokój. Wiemy, że jesteś kryptofanem Egmontu i Tomka Kołodziejczaka ale na Croma - nie musisz wciąż grać tej samej roli.  :o

Offline Castiglione

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #403 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 10:38:52 »
Nie że wyssana, po prostu Egmont wycofuje się już od lat. Z Punishera i Deadpoola wycofują się od 2018 roku, za kilka lat może już im się uda.

Online michał81

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #404 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 11:31:45 »
Mnie to zastanawia co by bazyl powiedział jakby kupował Trolle z Troy, albo Armadę, albo nawet Thorgala? By się zapłakał przy takiej częstotliwości jak wychodzą te albumy w porównaniu do superbohaterów które dominują w Egmoncie. Maskara jakaś ;)