Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 106159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 16:58:48 »
@UP
Hue hue - nie zauważyłem. Myślałem, ze to jakaś plama. Dzięki za oświecenie. ETZ.

Offline donT

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 22:57:04 »
Czytajac takie wypowiedzi jak ta tutaj:

Pewnie ktos go nie lubi i dlatego mu to podarowal, na zlosc.

proponowalbym zaostosowanie sie do wlasnej "porady"

jak nie masz nic merytorycznego i zwiazanego z poruszanym tematem do powiedzenia to po prostu nic nie mow i nie siej fermentu. Podniecaj sie tym co cie podnieca, a podniety innych zostaw w spokoju. ;)

pozdrawiam
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Szekak

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 23:26:12 »
donT, święta są, serio nawet w święta musisz latać za mną? No przepraszam, że śmiałem zażartować z egmontofobii bazyla w luznym temacie, ale choć ja jak się nie przypomnisz to nawet twojego nicku nie pamietam to bardzo szanuję twoją krucjatę przeciwko mnie, naprawde, tylko mógłbyś przynajmniej na czas świąt mi odpuścić okrutniku, okaż miłosierdzie w tym wyjątkowym okresie. :'(
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Grudzień 2019, 00:02:50 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 21:10:30 »
Przyszły komiksełki po świętach to wrzucam. A następne zdjęcia już najprawdopodobniej za miesiąc. Wrócę do domu, dokupię zaległości i będzie olbrzymia aktualizacja i wizualizacja moich pełnych zbiorów. Kolekcjie, kaczory, Egmonty, cuda i wianki.





Offline gashu

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 22:20:51 »
Stanowczo domagam się również fotografii ścian i plakatów!

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 18:19:04 »
@UP
Może, może. Tylko mam mało plakatów, bo mam mało antyram, a już nie wieszam bez nich nic na ścianach.
Dopiero teraz to zauważyłem - na tomie z Alpha Flight lakierowanie jest przesunięte względem tytułu i grafiki okładkowej. Słabo to wygląda.

Offline horror

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 19:44:54 »
kolekcja w deche, czekam na zdjęcia całości :)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #37 dnia: So, 25 Styczeń 2020, 18:30:21 »
Dobra, spakowałem swoje komiksy do pudeł, złożyłem szafeczkę na komiksy i teraz będę wysyłał co mogę, a resztę se w piątek przewiozę i wracam w piątek na lubelszczyznę. A potem reunion komiksowy.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 20:49:39 »
Jeju - jednak tona komiksów do przełożenia z książkami to jednak wysiłek jest. Poza tym dziś przyszło mi do paczkomatu tylko 5 pudeł, na 6 które wysłałem z Gdańska, więc całe wypakowywanie się opóźnia, bo jutro muszę jechać po to ostatnie pudło. Na razie mam w pokoju bajzel, a jeszcze z Tantisa kolejna tona komiksów nie przyszła. :) Tylko Giganty ogarnąłem bo jest najmniej do wkładania. Musiałem wyjąć półki, ale i tak się nie mieszczą.



« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 22:13:44 wysłana przez Bazyliszek »

Offline freshmaker

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 07:49:07 »
fajnie wyglądają te disney-e. te grzbiety w lewym górnym rogu z pluto to pierwsze polskie giganty? miałem je kiedyś chyba.

Offline LordDisneyland

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 07:54:14 »
Masz u mnie plus za Vargę- Niziurski niestety popada chyba w zapomnienie, jak wcześniej choćby Szklarscy. Dobrze więc , że ta książka powstała.
,, - Eeeeech.''

Offline GoNzO

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 08:21:15 »
A gdzie filmik z unboxingu  ;)?

Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 08:21:48 »
To nie te paczki.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 12:47:17 »
fajnie wyglądają te disney-e. te grzbiety w lewym górnym rogu z pluto to pierwsze polskie giganty? miałem je kiedyś chyba.

Tak - to są pierwsze polskie Giganty z 1992-1993 roku. Potem miały przerwę kilka lat i od 1997 roku do dzisiaj wychodzą. Niestety 6 numer ma oderwaną okładkę i przerwany grzbiet. Na razie nie widziałem w dobrej cenie innego egzemplarza.

@Lord Disneyland
Niziurski był najlepszy. Duh. Czytałem go namiętnie i dlatego wziąłem tą książkę.

Filmik z unboxingu najpewniej będzie jutro, bo tu na wsi mam wolny net i zanim się załaduje minie kilka godzin.  Paczkę dziś listonosz przyniósł. Postaram się zdjęcia i wpis na blogu zrobić do wieczora.

Offline GoNzO

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 13:03:48 »
Tak - to są pierwsze polskie Giganty z 1992-1993 roku. Potem miały przerwę kilka lat i od 1997 roku do dzisiaj wychodzą. Niestety 6 numer ma oderwaną okładkę i przerwany grzbiet. Na razie nie widziałem w dobrej cenie innego egzemplarza.

Pierwsza seria bardzo rzadka (1992), szukam na allegro od ponad roku i nie pojawia się. Dostać w dobrym stanie graniczy z cudem.