Autor Wątek: Wszystkiego Komiksowego  (Przeczytany 11365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #75 dnia: So, 24 Grudzień 2022, 21:05:01 »
Wesołych wszystkim.

Offline perek82

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #76 dnia: So, 24 Grudzień 2022, 21:08:21 »
Zdrowia i pokoju przede wszystkim. Oprócz tego wielu ciekawych komiksów w przystępnych cenach, miejsca na półkach, czasu na lekturę. Trenera z prawdziwego zdarzenia i gry od której zęby nie bolą.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online nori

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 17:20:10 »
Spokojnych i zdrówka przede wszystkim!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Eyeless

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 20:54:35 »
Wesołych świąt i kolejnych podchoinkowych  tytułów zasilających kupki wstydu.

Offline Kadet

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #79 dnia: Pn, 26 Grudzień 2022, 21:48:47 »
Uff, jeszcze zdążyłem na Święta!

A więc życzę wszystkim wiele zdrowia, radości, pokoju, szczęścia i błogosławieństwa na to Boże Narodzenie, mnóstwa fajnych komiksów i zapowiedzi w nadchodzącym czasie, no i żeby nadchodzący rok był normalniejszy od obecnego - bez pandemii, bez wojny, bez inflacji i w ogóle :)

Jeśli z kimś za mocno się ściąłem w ostatnim roku, to przepraszam i obyśmy zaczęli na lepszej stopie - co złego, to nie ja!

A dla ilustracji tak niebanalnie bożonarodzeniowa pisanka pożyczona z Amazona ;)

Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 11:47:59 »
  Zdrowych i Wesołych!

Offline PJP

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 11:49:14 »
Z wyciągniętego jajeczka wyskakuje komiksowa babeczka ;) Wszystkiego komiksowego!

sum41

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #82 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 12:29:13 »
Wasz szur forumowy zyczy Wam duzo zdrowia a reszta jakos sie ulozy :)

Offline gashu

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #83 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 13:25:21 »
Najlepszego!


Offline Kadet

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #84 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 21:33:46 »
Wielkanoc to w święto, które daje nadzieję – nadzieję na to, że nawet jeśli teraz nie jest za miło, to w przyszłości będzie lepiej. Nadzieję, że złe sytuacje miną i wynikną z nich dobre rzeczy. Nadzieję, że ostatecznie zakończenie będzie dobre, a wiara w taki rozwój spraw to nie naiwne przekonanie, lecz celna obserwacja.

Tak więc przesyłam Wam na te Święta Wielkiej Nocy życzenia trwałej, silnej i dobrej nadziei, a także dużo radości, szczęścia, błogosławieństwa, odpoczynku bardzo zasłużonego, miłego czasu, smacznych potraw, wspaniałych komiksów i wszystkiego, wszystkiego dobrego! :)

Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 21:55:56 »
  Ja mam nadzieję, że Egmont ogarnie w końcu Batmana Grant/Breyfogle/Aparo i ceny choćby symbolicznie trochę spadną oraz że Arsenal nie zdobędzie mistrza.

Offline Spiff

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 22:15:12 »
Spytał zajączek raz baranka
może chciałbyś trochę sianka?
Potrzebuję dużo siana
żeby kupić tom Batmana.

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #87 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 22:20:18 »

Jak w tytule wątku, wszystkiego komiksowego! Najlepszego, najzdrowszego i wszystkiego ,,naj" z tego, co sobie życzycie! W sensie najlepszego! Bo takie muszą być Święta Wielkanocne! Zdrówka, komiksów zamiast zajączków pod poduszką lub filmów, czy gier... :D

Offline Kadet

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 17:52:56 »
Koleżanki i Koledzy,

w ten cudowny czas przesyłam Wam najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, nadziei, miłości i błogosławieństwa. Życzę Wam trwałego szczęścia i pokoju, i naprawdę wartościowego odpoczynku - mnóstwa wspaniałych chwil z rodziną, a także kilku fajnych momentów z komiksami :)

Jeśli ktoś z Was przeżywał, przeżywa albo będzie w przyszłości przeżywać mniej radosne dni – to życzę, by pamięć o Bożym Narodzeniu przypominała, że nawet w największym mroku może zdarzyć się coś, co odmieni nasze życie i przyniesie nam więcej radości ponad wszystko, czego moglibyśmy się spodziewać :)

Ostatnio trochę pisałem o Tintinie, więc proszę - oto komiksowo Tintin na Gwiazdkę. (źródło)

Wszystkiego dobrego!

Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline PJP

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #89 dnia: Pn, 25 Grudzień 2023, 17:54:50 »
Samych dobrych komiksów i czasu na czytanie :)