Autor Wątek: Wszystkiego Komiksowego  (Przeczytany 10676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yossarian

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 13:13:33 »
Dołączam się. Wszystkim życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej komiksów :)
I żeby wreszcie było normalnie...

Aura za oknem mało świąteczna, śniegu brak, a jutro ma być +10 stopni... Stwórzmy więc bożonarodzeniowy nastrój przy pomocy kolędy ;)


Offline rekinn

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 15:28:30 »
Zdrowia Wam wszystkim! Miłych swiat! :)

Offline LordDisneyland

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 18:59:53 »
     

      Spokoju wszystkim wam życzę!

I dorzucam fotkę mojej minimalistycznej szopki, wykonanej z dziwacznej rzeczy  kuchennej, której nigdy nie używałem  ;)


     


     
Najlepszego, rodacy.
,, - Eeeeech.''

Offline SawiK

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 19:31:51 »
Obfitego św Mikołaja dużym worem prezentow🎄🎄🎄😊 W nowym roku kasy na wincej komiksów i oczywiście czasu na czytanie, siły i wytrwałości, najlszego!!! 🎉🍾🥂🤟

Offline perek82

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 19:41:57 »
Półek z gumy wszystkim!!
I zdrowia też.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline nori

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 21:31:11 »
W tym roku głównie życzy się zdrówka, i jak najbardziej komiksiarzom też się przyda, szczególnie doskonały wzrok, nie tylko do wyłapywania literówek. A poza tym postępów nad kupkami wstydu, ale jednocześnie, żebyśmy cały czas coś do nich wpadało.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline kubisz

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 23 Grudzień 2020, 23:10:10 »
Półek z gumy wszystkim!!
To ja pojadę prywatą - takiego czegoś to mi możecie życzyć w przyszłym roku, na razie to mi życzcie jakiegokolwiek regału ;D

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 09:00:08 »
No nic. Nie pozostaje mi nic innego jak również ode mnie najlepsze życzenia świąteczne, dużo zdrowia przede wszystkim oraz dużo dużo komiksów pod choinkę. Życzę wam wszystkim drodzy forumowicze. Życzę wszystkim forumowiczom i tym starym i tym nowym pojawiającym się na forum. Wszystkiego dobrego! ;)  :)

Offline Lavender Blue

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 10:26:31 »
Dzisiaj już wigilia, więc również życzę wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! :)


Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 10:52:23 »

Już za dni kilka będziemy mówić: ,,Święta, Święta i po Świętach", jednakże póki te Święta ,,są", bo dopiero tak naprawdę się zaczynają, chciałbym życzyć wam, moi drodzy w ten świąteczny czas wszystkiego najleszego: dużo zdrowia, szczęścia... no, przede wszystkim ZDROWIA! A także multum geekowskich prezentów pod choinkę i smacznego karpika i mandarynek!

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 11:16:51 »
I nawzajem i nawzajem!!! I każdemu chociaż jednego wymarzonego tytułu, żeby się ukazał na naszym, bądź jakimkolwiek innym rynku w przyszłym roku. Albo może lepiej jednej serii. Albo może kilku serii tak na wszelki wypadek.

Offline Kadet

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 11:31:54 »
Wszystkiego dobrego Wam wszystkim! Dużo zdrowia (teraz to przede wszystkim), radości, spokoju i odpoczynku, miłych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku! Obyśmy wrócili do normalności.

Te Święta są czasem światła i nadziei, i chyba tego przede wszystkim teraz potrzebujemy :)

A jeżeli ktoś chce pomóc innym na Boże Narodzenie (lub po nim), to tu jest taka szansa: https://zbiorkazywnosci.pl/ . Z uwagi na pandemię tegoroczne świąteczne zbiórki żywności przyniosły mniej produktów niż zwykle, ale na szczęście można też wspomóc je internetowo. Wesołych Świąt! :)

« Ostatnia zmiana: Cz, 24 Grudzień 2020, 12:46:45 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline gashu

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 11:49:21 »
WESOŁYCH! :) ;) :D


Offline Gazza

Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 24 Grudzień 2020, 15:55:54 »
Zdrowych, spokojnych i komiksowych Świąt Bożego Narodzenia, Panie i Panowie!

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Wszystkiego Komiksowego
« Odpowiedź #44 dnia: So, 26 Grudzień 2020, 14:23:09 »
Ach, komiksowa braci, myślę że prezenty spod choinki były satysfakcjonujące? Co nie? Bo chyba takiej reakcji zawodu i ,,wściekłości", na to co otrzymaliście, nie było:  ;)


No to teraz pozostało życzyć Wam tylko pijanego, bezpiecznego i zdrowego Sylwestra! Konsole pokupowały, to Panie ,,bedo grać ino bedzie świstać, jak jawowie na kafowym spidzie!".