Autor Wątek: Unikalny prezent - szukam grafika / ilustratora / rysownika + inspiracji  (Przeczytany 1157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mczlonka

  • Gość
Cześć,

szukam grafika / ilustratora / rysownika, najlepiej we Wrocławiu lub okolic, który pomógłby mi w tworzeniu prezentu. Chciałbym wręczyć przyjacielowi książkę z zapytaniem czy zostanie moim świadkiem na ślubie. Chciałbym, żeby osoba ta narysowała 1 większy kadr lub kilka mniejszych na pustej stronie na początku książki, coś w rodzaju planszy w komiksie. Oczywiście w kwestii zapłaty do dogadania się :)

Książkę, którą chcę wręczyć to https://www.taschen.com/pages/en/catalogue/film/all/43957/facts.the_star_wars_archives_19771983_40th_anniversary_edition.htm, oczywiście dla fana Gwiezdnych Wojen. (* drobną przeszkodą jest to, że ta pusta strona jest czarna, więc ktoś musiałby narysować jakimś białym markerem/pisakiem *). Dobrze byłoby, żeby dana osoba kojarzyła postacie z tego uniwersum - myślę, że łatwiej byłoby jej wtedy je narysować. Nie musi być to na jakimś super poziomie - ważne, żeby postacie było dobrze zobrazowane, tzn. dało się z łatwością rozpoznać kim ona jest.

Czy macie jakieś pomysły, co można byłoby przedstawić? Nie musi być to coś wyszukanego :)

Myślałem, coś w stylu rozmowy C-3PO z R2-D2:

(przed pierwszym kadrem, przedstawione sylwetki C-3PO i R2-D2)
W rolach głównych:
C-3PO: Narrator / Tłumacz R2-D2
R2-D2: Ja

(rozmowa)
C-3PO: Mój przyjaciel ma bardzo ważne pytanie do Ciebie. (pytanie skierowane do czytelnika)
R2-D2: GH@#&*SAJH!?@R
C-3PO: Więc jak? (pytanie skierowane do czytelnika)
(chwila przerwy, C3-PO kręci głową z niedowierzaniem)
C3-PO: Powtórz proszę R2-D2, bo niby taki znawca GW a nic nie zrozumiał.
R2-D2: GH@#&*SAJH!?@R
(chwila przerwy, po czym C-3PO nie wytrzymuje)
C-3PO: Mój przyjaciel pyta się Ciebie czy zostaniesz świadkiem na Jego ślubie.
(kurtyna)

Nie jestem jakiś super znawcą tego uniwersum, więc oczywiście tekst dialogu może być tutaj mało realistyczny (tzn. do zmiany).

Bardzo proszę Was o pomoc :)

Offline rekinn

Odp: Unikalny prezent - szukam grafika / ilustratora / rysownika + inspiracji
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 12 Styczeń 2021, 19:15:03 »
Trochę to gejowe. :)

Edit: Pomyslałem, że wyjdę na chama, jak tylko skrytykuję, a nic nie wniose do wątku. :/
No więc, wg. mnie dużo lepiej by było, gdybys zamaiast komiksu miał tam narysowany jeden duży kadr na całą stronę z C3PO i R2D2 i oni by po prostu spytali równoczesnie: czy zostaniesz swiadkiem na moim slubie? Albo, jeszcze lepiej, żeby nie zadawali pytania, tylko krzykneli: Bartku, zostan moim swiadkiem na slubie!

Nie wiem czy on to Bartek, ale to chyba nie takie ważne. ^^
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Styczeń 2021, 19:21:23 wysłana przez rekinn »

mczlonka

  • Gość
Odp: Unikalny prezent - szukam grafika / ilustratora / rysownika + inspiracji
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 12 Styczeń 2021, 19:20:39 »
Trochę to gejowe. :)

Dlaczego?

Książka o Gwiezdnych Wojnach. Krótki komiks jako bonus. Więc o co chodzi, bo nie rozumiem.
No chyba, że chodzi ci o to, że facet daje facetowi prezent?

Offline rekinn

Odp: Unikalny prezent - szukam grafika / ilustratora / rysownika + inspiracji
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 12 Styczeń 2021, 19:23:49 »
Dlaczego?

Książka o Gwiezdnych Wojnach. Krótki komiks jako bonus. Więc o co chodzi, bo nie rozumiem.
No chyba, że chodzi ci o to, że facet daje facetowi prezent?

Nie, prezent spoko, książka spoko, GW też spoko. Tylko ten komiks, no mnie to ciarki lekkiego zażenowania przeszły po plecach, dlatego tak napisałem. Ale nie chcę być niegrzeczny ani nieprzyjemny, po prostu takie odniosłem wrażenie, że to trochę gejowe. Zrobisz jak cchcesz, wiadomo. :)

Nesumi

  • Gość
Odp: Unikalny prezent - szukam grafika / ilustratora / rysownika + inspiracji
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 11:23:26 »
Ja bym raczej widział Vadera z propozycją nie do odrzucenia. Czarne tło aż samo się o to prosi. Jestem z Wrocławia, jakbyś był dalej zainteresowany, to daj znać na priv.