Autor Wątek: Hobby niekomiksowe  (Przeczytany 45713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #360 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 22:52:23 »
Czy ktoś kojarzy jakiś w miarę realistyczny i aktualny price guide do Star Wars CCG?

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #361 dnia: Wt, 19 Kwiecień 2022, 12:28:25 »
Tour de IMAX - wbijam na Wrocław i Katowice: odpowiednio 6 i 7 maja. Łódź już mam zaliczoną, to samo Kraków, który już od dwóch lat nie działa w Plazie (Cinema City tamtejsze zamknęli; IMAX Plaza poszedł na odstawkę!).

Zostaną mi tylko:

Warszawa i Rybnik (Wiedzieliście, że w Rybniku otwarli w Cinema City salę IMAX? LooooL)... Nie mam wyboru i muszę obejrzeć tego 6 i 7 Maja "Doktor Strange w multiwersum obłędu"; 6 Maja w opcji z napisami polskimi a 7 Maja w Katowicach w dublarzu polskim. Chcę obejrzeć cokolwiek, po prostu cokolwiek co wtedy leci w formacie IMAX (akurat ,,Strange" będzie emitowany dodatkowo w imaxowym 3D!). Te terminy mi pasują, a skoro leci MCU, to trudno.  8)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #362 dnia: So, 25 Marzec 2023, 19:36:27 »
,,Wpadówa" w Krakowie była ekspresowa, to skorzystałem i zobaczyłem "John Wick 4" w IMAX 2D z napisami pl (ocena filmu: 10/10!), także byłem w krakowskim ZOO, bo okoliczności, piękna pogoda i tanie bilety (28zł!) do tego zobowiązały. Najważniejsze było jednak pójście do "Muzeum Gier Arcade" w Krakowie. Pozycji tyle do ogrania, tyle oryginalnych automatów, oldschoolowych gier, tyle pinballi etc. etc.- być, zobaczyć, zagrać: iście żywa legenda, której faktycznie można doświadczyć! Stacji do grania jest z kilkadziesiąt, i to takich których nie widziałem od lat! Albo i w ogóle nie znałem!



FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Hobby niekomiksowe
« Odpowiedź #363 dnia: So, 01 Lipiec 2023, 10:36:01 »
Gawiedzi, żyjecie jeszcze... w tym wątku na forum?

No to jedziemy z tematem. Jak widać na zdjęciu z ,,rogu życzeń i pasji" mojego pokoju, w końcu udało mi się skompletować wykończenie tegoż to narożnika: zgodnie ze swego rodzaju wizją: pasja, emocje, oddanie własnego Ja, odpowiednia energia, którą dają mi grafiki umieszczone na puzzlach i obrazach..Tak, to jest właśnie to...  8) ;)