Autor Wątek: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne  (Przeczytany 14531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 09:06:07 »
Najwyraźniej tu większa cenzura niż na YouTube  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline SawiK

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 09:20:52 »
Właśnie co się stało z tymi filmikami? Carrioner już dawno rozgryzł Stelmacha mówiąc że jest Rasistą! I mimo iż nie przepadam za Carriosem to trafnie ocenił tego buca. Sam dostałem bana na wstępie, widać u Ichaboda tylko przyakiwacz mogą się czuć swobodnie 😂
Oglądało mi się ich lepiej gdy byli osobno teraz to jakiś bełkot pod wyrobiona publiczkę.

Kurde nie mogę odpalić LS na hbogo co jest? "tolerancyjny" stelmach topi nadajniki i pali serwetry🤔😂😜

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 09:30:09 »
Najwyraźniej tu większa cenzura niż na YouTube  :)

Gosc pisze zeby wrzucac ludzi w workach do jeziora - wolnosc slowa, wyrazanie swych opini itp belkot, Ty napiszesz ze niepodobaja ci sie jego rozowe wlosy i juz rasista, ksenofob, brak tolerancji.
Ludzie maja tak naprawde w dupie LGBT i mase innych sztucznie kreowanych problemow, bolą ich/nas/mnie tak naprawde podwujne standardy a nie kto co z kim i jak...

Jednak jest jeszcze nadzieja w narodzie. Filmik "Obsadzenie czarnoskórej aktorki w roli angielskiej królowej jest w porządeczku"

1tys lapek w gore 3,6 tys lapek w dol.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Marzec 2021, 09:39:41 wysłana przez sum41 »

Offline Pan M

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:37:17 »
Teraz maja nastoletnia publike chyba bo prezentuja jakies fanarty, pytania za kase ktore dostaja tez sa takie infantylne, chyba dobrze wlasnie na tym zarabiaja bo ciagle teraz te formule klepia.

Tez juz ich nie ogladam przez to bo poszli tylko w film a komiksy na bok, moze i to dobrze bo coraz mniej czegokolwiek z komiksowa im sie podobalo. Cisneli po wszystkim a mlode pelikany komiksowa wszystko brali jako prawde objawiona i zamiast cos samemu sprzwdzic to nie kupowali bo guru tak powiedzial.

Troche lipa ze strony forum ze skasowane te filmiki, bo jak oni krzycza to my nie mozemy swjej opini wyrazic bo to zaraz brak tolerancji itp pierdoly...

Dokładnie. Mnie format zraził już tak mocno, że na "napisy końcowe" zerkałem i to tak po łebkach ostatnio z dobre pół roku temu, jak nie więcej. Pisula wyparł Mroowe, co jest mocno na minus. Antolski dobrze balansował towarzystwo, raz, że bardziej wypośrodkowanymi poglądami a dwa większą sympatią dla DC, gdzie większość ekipy preferuje Marvela. Comic Weekly to był ich najlepszy podcast, nawet jeżeli narzekali, co do o filmów to  lubię posłuchać o nich od czas do czasu, ale wałkowanie ciągle przez różnych tuberów dwudziestu paru filmów Marvela w 2 godzinnych audycjach już dawno mnie znudziło. Ostatni materiał jaki kojarzę z Mroową to była pogadanka z Komiskomaniakiem na temat Death Stranding, ale jak mówię dawno filmów tej ekipy nie oglądałem.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Marzec 2021, 11:41:30 wysłana przez Pan M »

Offline Carnage

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 15:00:26 »
Sam dostałem bana na wstępie, widać u Ichaboda tylko przytakiwacz mogą się czuć swobodnie

Witaj w klubie.  ;D Według mnie te indywiduum nie wzięło się znikąd i nie wyraża swoich prywatnych opinii (swoją drogą mega agresywnych i godzących  w uczucia religijne, poglądy i wrażliwość drugiego człowieka).
Jestem przekonany, że jest  jest sponsorowany i opłacany za nagrywanie tej propagandy.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 15:20:21 »
Witaj w klubie.  ;D Według mnie te indywiduum nie wzięło się znikąd i nie wyraża swoich prywatnych opinii (swoją drogą mega agresywnych i godzących  w uczucia religijne, poglądy i wrażliwość drugiego człowieka).
Jestem przekonany, że jest  jest sponsorowany i opłacany za nagrywanie tej propagandy.


Cos w tym moze byc bo z filmikow na YT przy tych zasiegach to szalu chyba niema. choc kiedys gadal ze pracuje jako freelancer wiec kto wie, do portfela mu nie zagladalem :D

Offline Carnage

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 15:23:55 »
Już od kilku lat twierdzi, że utrzymuje się wyłącznie z internetowej działalności.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 15:34:11 »
Już od kilku lat twierdzi, że utrzymuje się wyłącznie z internetowej działalności.

Wieksi od niego ciagle narzekaja a on mniejsze zasiegi hmm...

Online xanar

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 15:46:41 »
Na pewno nie wygląda na kogoś kto przymiera głodem  8)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 10:57:27 »
Troche sie to widze rozniosło  8)


Nie prowokuje ale cos nie widze w tym temacie uzytkownikow ktorzy to nie tylko mnie zazucali ze wszedzie widzimy "mityczne lewactwo" a teraz chlop z lewactwa pojechal po bandzie i nieda sie go merytorycznie obronic to cisza...

Znalazlem u na FB Stelmacha ciekawy komentarz przeciw jego oborncom ktorzy wylewaja teraz pomyje na ośrodek monitorowania antypolonizmu:
"Nie rozumiem, dlaczego oburza was to, że ten cały ośrodek monitorowania antypolonizmu, czy jakoś tak, właśnie tak zareagował. Przecież wy robicie dokładnie to samo. Kiedy jakaś osoba publiczna napisze lub powie coś niepochlebnego o LGBT, strajku kobiet, czaronoskórych lub innych mniejszościach, to też dążycie do tego, aby wymazać taką osobę z życia publicznego. Nawołujecie do bojkotowania jego dzieł (jeśli to jakiś reżyser lub pisarz), a jak to jakiś blogger, jak pan Łukasz, to również naciskacie na firmy z nim współpracujące, aby odpowiednio zareagowały. Ten cały ośrodek zrobił dokładnie to samo, co robicie wy. Jak dla mnie to oburza was fakt, że tym razem to sympatyk lewicy poniósł konsekwencje swoich nieprzemyślanych słów, a nie ktoś z przeciwnego obozu i to jest to, co was tak denerwuje."
« Ostatnia zmiana: Pt, 19 Marzec 2021, 11:15:54 wysłana przez sum41 »

Online Szekak

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 13:24:17 »
Ja bym go pobronił może gdyby nie to, że nie chce mi się dowiadywać o co dokładnie ta cała afera i to, że gościa od zawsze szczerze nie znosiłem (obrażał mi moje Snyderverse i ciężko na niego patrzeć)... No i ja kolejny raz podkreślę moje zdziwienie, że katolików obrażają jakieś obrazki czy wpisy LGBT, a nie obrażają ich księża pedofile, no to jest serio bardzo spoko z ich strony. Stelmach coś tam pogadał to niedobry, niszczy kościół, ksiądz gwałci po mszy dziecko, eee tam, to tylko człowiek, zajmijmy się czymś innym. xD


No i też warto zauważyć, że prawi domagają się poprawności politycznej... co prawda w wąskim zakresie, ale zawsze.
« Ostatnia zmiana: Pt, 19 Marzec 2021, 13:26:29 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 13:34:59 »
Bardziej tu chodzi o to zeby ostracyzmy dzialal zarowno na prawakow ale takze na lewakow.

95% ludzi ma w d..ie kto co jak i z kim tylko boli ich ze na jednych cisniemy a na innych nie.

Offline Death

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #42 dnia: So, 20 Marzec 2021, 12:03:00 »
Tak na szybko: Mroowa super spoko ziomek, gadałem z nim w Łodzi. A kucyk pony to od wielu lat beznadziejny przypadek skończonego... (i tutaj sobie wpisz którekolwiek słowo oznaczające wyjątkowo głupiego człowieka). Szkoda na niego klawiatury. Nawet nie wiem o co chodzi w tej aferze, ale jak widzę kucyka to nawet nie klikam.

Offline SawiK

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #43 dnia: So, 20 Marzec 2021, 12:15:29 »

Widać że "obrońcy" i wielbiciele ichaboda to też nieźli miłośnicy wolności wypowiedzi a zwłaszcza tolerancji. Czas może by guru stelmach założył jaka sektę wyznawców już trochu ma 😂

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #44 dnia: So, 20 Marzec 2021, 12:53:14 »
  Nie sądziłem, że ta postać wzbudza na tym forum jakiekolwiek choćby najmniejsze emocje. Rzadko sięgam po jakieś streamy, vlogi, audycje czy jak to tam się zwie teraz, ale Comics Weekly i ten Stelmach to był Człowiek-Nikt najbardziej niewyraźna postać z ekipy. Zawsze się ze wszystkimi zgadzał i był wiecznie za a nawet przeciw jego ulubione serie to były młodzieżowe najlepiej z jakimiś wątkami homoseksualnymi o których zawsze się wypowiadał identycznie zaczynając od "to jest tak fajnie napisane...". Najbardziej lubiłem Mroowę, miał gust najbliżej do mojego a poglądy raczej konserwatywne z czym czasami się zdradzał, za to jakiś taki mało "medialny" był. Najbardziej rozwalał mnie Pisula Człowiek-Komputer, facet miał pamięć jak jakiś sawant i przerobił tych zeszytów chyba dziesiątki tysięcy, non-stop sypał jakimiś szczegółami których normalny człowiek nie byłby w stanie przenigdy zapamiętać. Wracając do Stelmacha, dla mnie ogólnie mocno się zdziwiłem jak na którymś podkaście okazało się, że on wygłasza jakieś prelekcje na konwentach. Obejrzał kilka filmów Marvela spodobało mu się, przeczytał w 3 lata hurtem kilka tysięcy zeszytów z tego wydawnictwa i nagle specjalista, 3/4 forum ma większe doświadczenie niż ten typ. Powiem szczerze dziwię się mocno że ktokolwiek to ogląda, obejrzałem jakoś na czasie z ciekawości jego dwie recenzje filmowe i tam nie ma co oglądać, on na temat filmów ma jeszcze mniejsze pojęcie niż na temat tych komiksów, to opinie przeciętnego oglądacza przed tv. Nic mu nie zrobią za te oskarżenia "marzy mi się aby ktoś nakręcił film jak podpalają kościół" to żadne nawoływanie do palenia kościołów, tak jak i z nazywania papieżem szmaciarzem może się spokojnie chociażby częściowo wybronić. Natomiast bardziej go zaboli uderzenie po kieszeni, jestem wogóle w szoku że jakakolwiek firma wydała na niego choćby złotówkę. Facet poszedł zdecydowanie w pato-streaming, te komentarze, te zachowania, wulgaryzmy to wszystko autokreacja na hardkorowego bojownika SJW mająca trafić do dzieci przecież, bo normalny dorosły nie będzie tracił czasu na oglądanie lapsa nie mającego nic do powiedzenia. Co oni nie wiedzieli, że płacą? Bardziej niż ten Stelmach powinien być nagłośniony Logitech za płacił za deprawację dzieci kanałem opierającym się na negatywnym "fejmie" prowadzonym w celu zarobkowym.