Autor Wątek: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne  (Przeczytany 14530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #15 dnia: So, 19 Październik 2019, 19:34:34 »
Ironiczne jest to że pan z Wildy zabijał też w Szczecinie. I to żadna tania sensacja, tylko znana sprawa. Sprawdź materiał bo warto. Cały kanał ciekawie i merytorycznie prowadzony.

No spoko. Fajnie, że masz jakieś zainteresowania. Ostatnio oprowadzałem znajomego po mieście szlakiem sklepów z grami, przy okazji zahaczając o inne, nerdowskie miejsca, jak obowiązkowo Czytelnia Komiksów Nova. Trasa szlakiem rzeźnika z Wildy też by była fascynująca.

John

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 08:53:03 »

John

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #17 dnia: So, 15 Luty 2020, 21:32:45 »

Offline death_bird

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 12:42:03 »
Nie wiem gdzie to wrzucić toteż ląduje tutaj.
Kobitkom ewidentnie się nudziło. ;)

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 13:51:01 »
Tu masz lepsze, panna ma 27 lat a głos i wygląd na 40 albo i 50, umieją się bawić w tej Ameryce  :)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 14:33:52 »
No bez przesady - ani na 40, ani na 50 to ona nie wygląda. Głos ma jaki ma, zdarty od śpiewania. ;)
A śpiewać to ona potrafi - nie jestem fanem ale potrafię docenić.
Tu materiał z ciekawego performance'u (J. Fallon ma więcej takich akcji na koncie):

Offline xanar

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 16:26:30 »
Wygląda na strasznie zmęczoną jak na 27 lat, może teraz te kobiety w jej wieku tak wyglądają  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 19:57:26 »
@xanar, fan Rogana na co dzień?

Offline death_bird

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 20:36:57 »
Wygląda na strasznie zmęczoną jak na 27 lat, może teraz te kobiety w jej wieku tak wyglądają  :)

Bo raz, że takie już widać efekty rockandrollowego trybu życia a dwa - 27 to dosyć niebezpieczny wiek.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 21:46:12 »
@xanar, fan Rogana na co dzień?

Taki sam jak Bendera  :)


Bo raz, że takie już widać efekty rockandrollowego trybu życia a dwa - 27 to dosyć niebezpieczny wiek.

Za moich czasów :) to kobiety w tym wieku tak zmęczone nie były  :) Jak on tam mówi takie rzeczy w 4:48 a wikipedia podaje, że miała wtedy 12 lat to wcześnie zaczęła  :) chociaż może teraz to normalne  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pan M

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 16:04:55 »
Turpata nie trawię. Rogowski był spoko zanim Ichabod nie zaczął mieć na niego zbyt dużego wpływu.

Unclemroowa wypada z tego towarzystwa najbardziej ok, oglądałem większość jego materiałów, nawet te o Sonicu, na którego podjarki nie łapie w ogóle.  Kiedy w Comic weekly wchodziły na tapetę tematy polityczne wypadał imo najrozsądniej. Niestety gość nagrywa bardzo rzadko.

Szafa z komiksami też wypadała całkiem ok, ale kanał jest  obecnie praktycznie martwy.

Spoza podwórka komiksowego a bardziej w obrębach gamimgu dobrze wypada Quaz, Zagrajnik, Archon, NRGeek- chociaż warto wspomnieć, że miał też cykl filmów komiksowych- i Wonziu, ale tylko wtedy kiedy nagrywa bardziej sensowne publicystyczne rzeczy, zamiast serii lets playów.

Lets playerów jako takich nie trawię, ale naprawdę dobrze wypada choćby taki Sarge The Player, który potrafi sensownie, merytorycznie i bez chamstwa komentować gry.
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Luty 2021, 16:16:50 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 16:09:32 »
Mroow tez mi sie najbardziej podobal z calej ekipy, niestyty choroba za bardzo mu nie pozwala chyba na czeste nagrywanie no i on bardziej w DC siedzi a malolaty wola nawet nie Marvel Comics co MCU ... Wysztarczy zobaczyc kanaly Kocham Kino...

Offline SawiK

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 23:34:41 »
Up
Co jest z Mroowa?Goscia faktycznie od dawna nie ma.
 A Ihaboda tu piętnować nie wolno? Cycuch chciał nas eksterminować! Za swoje rasistowskie felietony czym prędzej powinien stać się Łukaszem S

Online nori

Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 07:55:41 »
Swoją drogą, Stelmacha kiedyś lubiłem, jak jeszcze gadał głównie o horrorach, Mroowa był fajny, ale gdzieś znikł (ma problemy ze zdrowiem podobno), Oskar także robił kiedyś fajne materiały, a teraz tylko te napisy końcowe klepią. Próbowałem coś obejrzeć, ale jak gadają 1.5 godziny o jednym odcinku serialu który trwa 30 minut, do tego chyba idą w długość filmików, bo merytorycznych wartości jakby coraz mniej... A z tego co widzę, to się sprzedaje, nie bez powodu raczej odeszli od starej formuły, a i "fanów" mają sporo.

Albo się starzeję. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

sum41

  • Gość
Odp: Streaming, Youtuberzy, i wszystko pokrewne
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 08:55:26 »
Teraz maja nastoletnia publike chyba bo prezentuja jakies fanarty, pytania za kase ktore dostaja tez sa takie infantylne, chyba dobrze wlasnie na tym zarabiaja bo ciagle teraz te formule klepia.

Tez juz ich nie ogladam przez to bo poszli tylko w film a komiksy na bok, moze i to dobrze bo coraz mniej czegokolwiek z komiksowa im sie podobalo. Cisneli po wszystkim a mlode pelikany komiksowa wszystko brali jako prawde objawiona i zamiast cos samemu sprzwdzic to nie kupowali bo guru tak powiedzial.

Troche lipa ze strony forum ze skasowane te filmiki, bo jak oni krzycza to my nie mozemy swjej opini wyrazic bo to zaraz brak tolerancji itp pierdoly...