Autor Wątek: spotkanie integracyjne  (Przeczytany 4150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 18:15:44 »
Jesli sie odbedzie, to tak. Ale zaczynam coraz bardziej w to watpic. A wersje wirtualne festiwali jakos mnie nie przekonuja.

Na chwilę obecną wszystkie działania ze strony organizatorów wskazują, że się odbędzie.

Offline Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 18:33:21 »
Oby tak bylo. Mam tylko nadzieje, ze jesli sie odbedzie, to w pelbym wymiarze i dostepie dla gosci, a nie jak np. W Kielcach dla kilkunastu wczesniej zapisanych osob.

Offline turucorp

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 18:47:45 »
Oby tak bylo. Mam tylko nadzieje, ze jesli sie odbedzie, to w pelbym wymiarze i dostepie dla gosci, a nie jak np. W Kielcach dla kilkunastu wczesniej zapisanych osob.

To chyba zależy od odgórnych rozporządzeń, a nie od organizatorów?

Offline Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 19:01:11 »
Nigdzie nie sugerowalem, od kogo to ma zalezec. I absolutnie jestem w stanie zrozumiec, ze na pewne rzeczy organizatorzy moga po prostu nie miec wplywu. W pelni doceniam ich wklad i chec organizacji imprezy. Nie zmienia to jednak w zadnym zakresie faktu, ze bede rozczarowany jesli impreza sie nie odbedzie lub odbedzie sie w ogranuczonym zakresie. A niestety, obecna sytuacja spoleczno-epidemiologiczna coraz bardziej na to wskazuje. W zadnym wypadku nie bede mial do nikogo zadnych pretensji. Ale zal pozostanie.

Offline Pan M

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 19:02:59 »
To już byłoby  przegięcie gdyby odwołali imprezę na terenie Poznańskiej Novy. To nie E3, że przewinie się tam nie wiadomo ile ludzi  z połowy globu. Albo sprowadzając to do Poznańskiego podwórka to nie Pyrkon.

Już wystarczająco irytuje postanowienie z  praktycznie zamknięciem całej czytelni dla ludzi spoza uniwerku, do 31 sierpnia. Rozumiem, wirus, w końcu każdy z nas ma też w rodzinie osoby starsze, chore, ale od kiedy trwają obostrzenia a który miesiąc mamy? No właśnie. Przy tak długim okresie restrykcji to już jest bardzo mało prawdopodobne, żeby w naszym kraju doszło do drugich Włoch.  IMO mogli spokojnie znów przywrócić uczelnie do normalnego funkcjonowania tak z miesiąc temu, tylko też z obowiązkowymi rękawiczkami i tyle.

Jak się cykają festiwalu i tak to mogliby wprowadzić limit ludzi z wejściówkami i tyle.

Nie jestem foliarzem, który uważa, że wirus nie istnieje ::) ale to co po jakimś czasie zaczęło się wyprawiać  to niezły cyrk. Na początku przez pierwsze tygodnie, miesiące, kiedy badano wirusa, wszystkie restrykcje był jak najbardziej rozsądne i etyczne, potem kiedy okazało się, że to jednak nie jest druga hiszpanka to powinno się troszeczkę zmienić strategię z naciskiem na ochronę tych najbardziej chorych, ale nie dusić tak wszystkiego. Tym bardziej teraz gdzie pewnie sporo ludzi pewnie nawet ten syf przechorowało bezobjawowo.

« Ostatnia zmiana: Cz, 20 Sierpień 2020, 19:05:18 wysłana przez Pan M »

Offline turucorp

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 20:57:40 »
Ale zal pozostanie.

Jasne, tyle tylko, że tak jak MFKiG od dłuższego zapowiadało się jako impreza online, tak Poznań cały czas nastawia się na imprezę stacjonarną. Zakładam, że cały czas będą obowiązywać takie ograniczenia i środki ochrony jak na innych imprezach, ale ze względu na skalę festiwalu, wydaje mi się, że dopóki Poznań nie zostanie ogłoszony „czerwoną strefą” to się odbędzie.
Największym problemem może być kolejka po darmówki, ale chyba nawet to jest do ogarnięcia.

Offline Gazza

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 07 Wrzesień 2020, 07:53:32 »
Dziękuję kolegom (@BosMan i @kosmoski) za sympatyczne spotkanie! :)
Szczególne podziękowania należą się @BosManowi, który zorganizował meeting, wytypował lokal i przytargał ze sobą na miejsce plecak pięknych okazów komiksowych.
Fajnie było spotkać się na żywo i pogawędzić. Jak wspomniałem na miejscu - liczę, że uda przekuć się to w cykliczność.
Pozdrawiam i do następnego!

Offline Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 20:24:19 »
Również kolegom dziękuję za świetnie spotkanie :D
Niezwykle miło było spotkać się i porozmawiać na temat naszej wspólnej pasji z ludźmi rozumiejącymi temat, a nie szufladkującymi z miejsca: "komiksy!? - przecież to dla dzieci!!!".
Poruszonych było wiele tematów i żaden z nich nie został nawet w 10% procentach wyczerpany - tyle ich było! :D
Moglibyśmy siedzieć i gadać do rana i pewnie jeszcze by się nam nie znudziło ;)
Szkoda jedynie, że ograniczał nas wszystkich brak czasu - tym większy szacun, że znaleźliście Panowie czas, aby się spotkać i pogadać :D
Również uważam, że spotkanie należałoby przekuć w imprezę cykliczną - może za jakiś czas popularnością zagrozi nawet komiksowym festiwalom ;)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 28 Luty 2022, 12:55:15 »
6 i 7 marca 2022 roku będę w Łodzi. W mieście zjawię się z okazji pójścia na, wiadomo!, seans "The Batman" w formacie kinowym IMAX, oraz z innych turystycznych powodów. Mogę spotkać się na seansie, godzina 14.30 niedziela, lub po filmie, albo też na jakiejś imprezce w klubie w Łodzi. Jak ktoś reflektuje taki pomysł, (pogadanka wśród geeków to rzecz zacna!), to pisać pod postem lub na priv. Będę w Łodzi dostępny do 13.00 7-ego kwietnia.