Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1215 dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 23:33:17 »
Media niezależne nie istnieją 8)

Offline Arion Flux

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1216 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 00:25:18 »
To ten wirus jest niegroźny? Weźcie to komuś powiedzcie bo oni cały kraj już zamknęli. Może mają złe informacje?
No co Ty? Z choinki się urwałeś?! Przecież wiadomo, że niegroźny - cały czas jest o tym mowa na forum. Media kłamią, zawyżają liczę zachorować i smiertelnośc, bo ten wirus to jest wymysł żydowskich firm framaceutycznych, które jak wiadomo rzadzą światem, a ponadto wiekszości spoleczenstwa na reke jest stan epidemii, bo nie chce im się normalnie pracować, a online - to wiadomo żadna praca. Wybory sie zblizają, wiec rzad musi sobie wyrobic punkty u ludzi. Z zaufanych źródeł medycznych wiem, że te koronawirusy to tak naprawdę "przebrane" rinowirusy, czyli po prostu przeziębienie - w kuluarach nie jest tajemnicą, ze firmy farmaceutyczne opracowały technologię wbijania wirusów wektorowych w rinowirusy i stąd te "czułki" w tych niby strasznych koronawirusach. Wielkie mi halo, to nawet nie jest grypa+, co najwyżej grypa-, a ja obstawiam, że nawet grypa--, a na upartego przeziębienie+.   

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1217 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 00:32:30 »
Ale to chyba spisek firm farmaceutycznych z innych układów parlamentarnych albo galaktyk, bo już prawie całą planetę zamknęli.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pawel.M

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1218 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 09:17:36 »
Media niezależne nie istnieją 8)
Ile lat i w ilu redakcjach pracowałeś?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1219 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 09:21:04 »
Może dlatego idioto siedzę w domu, że jest w nim także osoba po 70 i po zawale? I nie chcę, żeby zachorowała przez takiego kretyna jak ty wierzącego, że wirusy to wymysł firm farmaceutycznych? Spójrz trochę dalej niż czubek własnego nosa.

Co do Niemiec masz nieaktualne dane, bo już jest to 455 zgonów. I nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że żyjący chorzy są już bezpieczni - ok. 1500 jest w stanie ciężkim. Ale ogólnie wskazuje się 4 przyczyny niskiej śmiertelności w Niemczech:
1. Jest to wczesne stadium choroby, więc śmiertelność na razie niska.
2. Zaniedbania z początków epidemii - czyli to co u nas, śmierć części zarażonych poszła na konto innych chorób.
3. Bardzo dużą ilość testów (wykrywanie wirusa zanim narobi poważnych szkód).
4. Bardzo dobrą służbę zdrowia.

Koalar
Bardzo byleś aktywny do momentu, aż padło proste pytanie...
Każdy powinien chronić przede wszystkim chronić sam siebie. No tak. A masz rodziców, dziadków? Co powiesz jak się zarażą przez takiego durnia jak Apasz?

Ty naprawdę jesteś takim debilem, czy tylko udajesz? Bo z tego jak się prujesz w tym temacie wynika, że dla ciebie świat jest czarno-biały i składa się wyłącznie z takich cymbałów jak ty, którzy barykadują się w domu i z madek organizujących koronaparty. Otóż tak nie jest, większość ludzi jednak zachowuje się rozsądnie i przy zachowaniu należytych środków ostrożności stara się funkcjonować w miarę normalnie, a przede wszystkim nie stresować się sytuacją, na którą nie mają wpływu. Bo nawet taki matołek jak ty, zabarykadowany w domu, może się zarazić koronawirusem. Na to wpływu nie ma nikt, możemy jedynie zmniejszać prawdopodobieństwo. Natomiast na swój sposób irytujące jest jak do twojego ciemnego umysłu nie dociera fakt, że nikt tutaj nie bagatelizuje zagrożenia wywołanego koronawirusem. Ludzie zwracają uwagę, że na co dzień borykamy się z chorobami i zdarzeniami, które powodują równie wysoką śmiertelność lub nawet wyższą (ja dodam od siebie jeszcze odsetek śmiertelności wywołanej nowotworami), ale o tym nawet nie pomyślisz, bo na TVN przecież mówią ci tylko o koronawirusie. I dla ciebie każdy, kto nie robi pod siebie ze strachu z tego powodu tak jak ty, jest człowiekiem, który liże klamki, żeby się zarazić. Ech, co za ciemny naród...

Offline Pawel.M

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1220 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 09:58:36 »
Apasz
Widzisz debilu, telewizję ostatni raz oglądałem w roku 2000, więc już samo przypisywanie mi oglądania TVN dowodzi jakiego kalibru są twoje wnioski - ot wnioski zaplutego idioty. Idioty, który nawet nie pojmuje różnicy między koronawirusem a rakiem. To skup się pajacu: rakiem się nie zarazisz. Czaisz?

Zanim się popłaczesz, że zwę cię idiotą - taką zresztą opinią się powszechnie "ciszysz" - przypomnę, że to ty kołku wlazłeś i nie zaczepiany zacząłeś na mnie bluzgać (jak na kretyna przystało). Swoją drogą to ciekawe, że prawulcy mają taki wewnętrzny imperatyw, żeby zachowywać się jakby przyleźli prosto spod budki z piwem.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Marzec 2020, 10:07:18 wysłana przez Pawel.M »

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1221 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:06:45 »
Wyluzujcie z tymi wyzwiskami. 🤨

Offline Pawel.M

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1222 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:07:56 »
Wyluzujcie z tymi wyzwiskami.
Apeluj do prawulców - ja tylko dostosowuję się do towarzystwa.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1223 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:08:11 »
Odżegnuję się od reszty treści i ogólnie całości tego tematu, ale to lizanie klamek było dobre.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1224 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:11:04 »
Jak widać SARS-CoV-2 nie działa jedynie na płuca.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pawel.M

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1225 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:15:24 »
Jak widać SARS-CoV-2 nie działa jedynie na płuca.
Widzisz, mnie nie od dziś zdumiewa pobłażliwe traktowanie prawaków. Prawak bluzga, no normalne, nie ma się czemu dziwić, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego, wszak to głównie idioci i menele. Prawak kłamie - no oni tak mają, trzeba cierpliwie i grzecznie prostować ich wypociny.

A ja mam takie dobre serduszko, że lubię sprawiać ludziom przyjemność - np. z prawakami dyskutuję ich językiem, bo widocznie taki lubią. Nie wiem czemu zazwyczaj kończy się to ich płaczem...
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Marzec 2020, 10:19:15 wysłana przez Pawel.M »

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1226 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:27:29 »
Uuu, Admini zaczęli coś działać, jestem w szoku, jak widać są też pozytywne skutki tej epidemii.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1227 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 11:13:47 »
Podzielam pogląd o wyluzowaniu z wyzwiskami. Niestety do teraz admin nie reagował na wyzywanie mnie przez różnych szczekaczy, zatem zmieniłem strategię i postanowiłem reagować tzw. zniewagą wzajemną. Pawcio się próbuje tłumaczyć, że dyskutuje z innymi ich językiem, a tymczasem to on tutaj od samego początku nie trzyma ciśnienia i obraża na lewo i prawo.

Generalnie fajnie, że wreszcie admin zareagował i wyciszył trolla. Ja ze swojej strony jak zwykle apeluję o kulturalną wymianę poglądów i tak długo, jak moderator będzie adekwatnie reagował na chamstwo, ja powstrzymam się od zniewag wzajemnych. Z przyjemnością.

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1228 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 11:24:52 »
Podzielam pogląd o wyluzowaniu z wyzwiskami.

Serio? Widziałes swój post wyzej?

Nie do końca rozumiem stronniczość moderacji w tym momencie...

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1229 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 11:41:32 »
Serio? Widziałes swój post wyzej?

Nie do końca rozumiem stronniczość moderacji w tym momencie...

A widziałeś jakieś wyzwiska w moich wcześniejszych postach? A doczytałeś w poprzednim poście, którego zacytowałeś jedynie fragment wyrwany z kontekstu, że moje zachowanie było reakcją na post pawcia.m w którym w moim kierunku poleciały wyzwiska typu "idiota", "kretyn", "dureń"?

Stronniczość moderacji wyjaśniłem w temacie dot. sugestii o forum.