Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1020 dnia: So, 21 Marzec 2020, 07:45:42 »
Up
To teraz pomysl co by zrobili ludzie którzy nieodpuszcza złotówki z parkometru.
 Sądzisz ze odpuścili by ZUS, gratuluję naiwnosci🤣😅😂
Ps ale dobrze gadaja, nie powinno się za to płacić.

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1021 dnia: So, 21 Marzec 2020, 08:06:51 »
Wybacz, ale naiwny jest ten, kto stosuje takie analogie. A parkometry powinny być wyłączone. Tu pełna zgoda.


EDIT: A tu takie coś. Fajny pomysł swoją drogą

https://trojmiasto.tv/Wyznaczanie-odstepow-w-kolejkach-przed-piekarnia-i-apteka-w-Gdyni-19-03-2020-video-40719.html

 
« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 09:53:06 wysłana przez Bender »

Offline SawiK

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1022 dnia: So, 21 Marzec 2020, 10:07:50 »
Up
Czemu naiwny, goście mówią w TV populistycznie jedno a sami czynią drogie. Dla mnie prosta sprawa, kasa i dążenie do władzy wążniejsza niż życie  :'( :-\ Niestety tak to odbieram nie mając żadnego zamiaru bronić tym ekipy kaczafiego. Ale jestem tylko prostym człowiekiem więc nie wiem może warto jeździć mertem, tykać parkometry itp  i może jeszcze na narty do Włoch wyskoczmy ;D

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1023 dnia: So, 21 Marzec 2020, 12:53:58 »
No i tutaj akurat potwierdzasz to co napisał trochę wyżej Skandalista nt "segregacji pacjentów na podstawie nie wiadomo czego". Czas pracy i odprowadzone składki nie mają tu nic do rzeczy. S..ł je pies. Liczy się to kto w danym momencie ma większe szanse na przeżycie.

Dobra. Kończę. Oby nas to ominęło.

W odpowiedzi na twoją propozycję segregacji wg kondycji fizycznej, ja zaproponowałem inną - wg zasług dla systemu. Można też zaproponować szereg innych metod. A mnie chodzi o to, że nie można tego robić, bo niby kto i na jakiej podstawie miałby stwierdzić która jest lepsza? Tym bardziej, że europejskie ustawy zasadnicze gwarantują każdemu równy dostęp do opieki medycznej, zatem jakakolwiek segregacja jest w tym przypadku nawet niezgodna z prawem - jeśli ktoś nie dostrzega w tym niezgodności z elementarną moralnością. Miarą człowieczeństwa jest jak społeczeństwo opiekuje się słabszymi, a tu mamy klasyczne survival of the fittest.

O, to jak w pisie - pis na propozycje opozycji by zamknąć granice odpowiada, że nie ma takiej potrzeby, a następnie zamyka granice po dwóch dniach.

A ty to nawet o koronawirusie nie potrafisz rozmawiać bez plucia na PiS  ;D Mówiłem ci, że masz obsesję. Pewnie nawet obwiniasz Kaczyńskiego o rozpętanie ogólnoświatowej pandemii koronawirusa, żeby przykryć zainteresowanie reformą polskiego sądownictwa  ;D ;D ;D

Wiele miast mają parkometry zawinięte i wylaczone by ludzie nie dotykali. W wawie widocznie zależy by zainfekowanych przybywało, będą mogli swoje felietony wyglaszać w "trosce" o obywatela ekhem


Ano właśnie, jeszcze o tym zapomniałem. Abstrahując od zachęcenia ludzi do unikania publicznej komunikacji, to przecież w parkomacie trzeba ręcznie wprowadzić nr rejestracyjny. Czyli dotykać miejsc, który wcześniej dotykały niezliczone dłonie obcych osób... Cały Czaskoski, pal licho zagrożenie epidemiologiczne, piniąchy muszą płynąć do ratusza.

Zresztą warto sobie np. zrobić zestawienie - Ministra Zdrowia Szumowskiego z worami pod oczami, który pewnie śpi po 4h na dobę, ale mimo wszystko w poczuciu obowiązku zarządza kryzysem i Czaskoskiego, który sobie od razu poszedł na L4, bo się zmęczył pracą... Taki PiS vs PO w pigułce.

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1024 dnia: So, 21 Marzec 2020, 13:00:23 »
Popatrz sobie na zdjęcia Szumowskiego z przed paru miesięcy, wiesz może całe życie śpi po 4h  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1025 dnia: So, 21 Marzec 2020, 14:17:20 »
A ty to nawet o koronawirusie nie potrafisz rozmawiać bez plucia na PiS  ;D Mówiłem ci, że masz obsesję. Pewnie nawet obwiniasz Kaczyńskiego o rozpętanie ogólnoświatowej pandemii koronawirusa, żeby przykryć zainteresowanie reformą polskiego sądownictwa  ;D ;D ;D
Jak się rozmawia o koronawirusia to o pis trzeba mówić automatycznie,bo ci nieudacznicy są u władzy i to oni obecnie odpowiadają za dobijanie gospodarki. Na bekę zasługuje za to twoje zaślepienie chłopku, bo gdy epidemia szaleje a gospodarka leci na ryj to ty nie potrafisz nawet na chwilę wyjść po za swoją obsesję i skupiasz się na bredzeniu o trzaskowskim i parkomatach.

Co do gowina, to gowin zagłosuje tak jak mu kaczor będzie kazał, co najwyżej się nie będzie cieszył. Dla tych ludzi nie ma innych wartości niż pozostanie przy korycie, oni nie mają honoru.

I specjalnie dla apasza pewnie jedna z jego idolek, Hanna Lis:




+ dowód na zachwalaną przez wielu wczesną reakcję PiSu.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 14:20:22 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1026 dnia: So, 21 Marzec 2020, 14:48:35 »
Nie ma co się czepiać Trzaskowskiego bo go nie ma, facet poszedł na L4. Uwielbiam nas kraj, ponad trzydzieści milionów ekonomistów, ponad trzydzieści milionów doskonałych kierowców, ponad trzydzieści milionów trenerów piłkarskich i ponad trzydzieści milionów specjalistów od dosłownie wszystkiego. Jedyne co póki co pada na ryj, to zdrowy rozsądek.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1027 dnia: So, 21 Marzec 2020, 14:54:15 »
Nie ma co się czepiać Trzaskowskiego bo go nie ma, facet poszedł na L4. Uwielbiam nas kraj, ponad trzydzieści milionów ekonomistów, ponad trzydzieści milionów doskonałych kierowców, ponad trzydzieści milionów trenerów piłkarskich i ponad trzydzieści milionów specjalistów od dosłownie wszystkiego. Jedyne co póki co pada na ryj, to zdrowy rozsądek.

Nie bez powodu jesteśmy narodem wybranym, co nieskutecznie próbuje nam odebrać Izrael, hehe ;D

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1028 dnia: So, 21 Marzec 2020, 14:57:43 »
Na imieninach zazwyczaj okazuje się, ze mamy dużo prawników, ekonomistów i lekarzy ;) Z rzadka trafiają się wojskowi albo logistycy i menedżerowie.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1029 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:00:17 »
No bo oni pierwsi zostali wybrani tyle, że przez Boga a My dopiero jako drudzy przez Matkę Boską, ale ostatnio udało nam się dokoptować jeszcze do drużyny Jezusa, co pewnie nie było trudne bo pewnie jednak do Żydów mógł mieć lekki żal.

Tych można umieścić w "specjalistach od wszystkiego". Nie to żebym się kogoś czepiał, ale ludzie mają straszną tendencję do wypowiadania się na tematy dziedzin w których ich wiedza jest bliska okrągłego zera. Nie oceniam bo i mi się to oczywiście zdarza, natomiast warto sobie czasem zadać pytanie "czy ja napewno jestem kompetentny?"
« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 15:06:09 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1030 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:01:47 »
@Szekak
Skupmy się na chwilę obecną na dniu dzisiejszym:

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,zasieg-koronawirusa-covid-19--mapa-,artykul,54726942.html

Ten ostatni ząbek daje jakąś delikatną nadzieję. Pandemia trwa, ludzie nadal będą się infekować. Ważne żeby to zaczęło iść coraz bardziej płasko.
A jak to wszystko się już skończy to wtedy będzie można zająć się czystką pod kątem tego kto co zawalił.

Nie bez powodu jesteśmy narodem wybranym, co nieskutecznie próbuje nam odebrać Izrael, hehe ;D

Paradoksalnie masz niemal całkowitą rację - od nieco ponad tysiąca lat jesteśmy częścią narodu wybranego a Żydzi, którzy z własnej niczym nieprzymuszonej woli od ok. 2 tys. lat nie są już Izraelem nie potrafią się z tym pogodzić i dlatego najeżdżają na wszystkich wokół. Wliczając w to nas. ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1031 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:42:27 »
+ dowód na zachwalaną przez wielu wczesną reakcję PiSu.

Ani tej reakcji nie zachwalam, a nie nie potępiam, ale trudno się przyczepiać do tych słów jeżeli weźmie się pod uwagę moment, w których były wypowiedziane.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1032 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:43:37 »
Jak widać Hanna Lis lepsze od wróżbity Macieja.

Jedyne co póki co pada na ryj, to zdrowy rozsądek.
Powiedz to moim znajomym - jeden został z dnia na dzień bez dochodów, trener, drugi zamyka działalność. Trzeci ma pensje bez premii która stanowiła jej połowę, pracował w salonie Cyfry. Czwarty na bezpłatnym ulropie. Mógłbym tak wymieniać jeszcze dłuższą chwilę. No o fajnie, ze zaliczasz sie do ponad trzydzistomilionowego grona ekspertow od zdrowego rozsadku.


death_bird Jasne, później będzie można rozliczac, ale opłaty i kredyty nie czekają na później.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 15:53:02 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1033 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:52:25 »
Szkoda mi twoich znajomych, ale jeżeli się prowadzi działalność którą trzeba zamknąć po niecałych dwóch tygodniach bez zysków  to raczej znak, żeby zająć się czym innym. Małe firmy to niewątpliwie część systemu, ale ani jedyna ani najważniejsza. Pytanie czy po tej epidemii ekonomia podupadnie czy wręcz przeciwnie dostanie kopa nie jest raczej łatwe do rozstrzygnięcia i nie wiem tego ani ja, ani Ty ani Hanka ze swoją kur...ka Indonezją.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1034 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:57:08 »
Mogę teraz coś pomieszać, bo szczerze pisząc nie pamiętam czy małe firmy zatrudniają 80% pracowników czy wypracowują 80% PKB. W każdym razie i owszem - to one są najważniejszą częścią systemu. Jeżeli mali padną to po zawodach.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".