Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151534 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #825 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 14:29:03 »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #826 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 14:32:25 »
@Pan_Andrzejek
Najpierw zobacz czy kod wygasł. Masz informację, do kiedy możesz aktywować komiks. Jeżeli nadal masz na to czas, to wysyłasz zdjęcie kodu wraz ze zdjęciem okładki na support Marvela i dostajesz działający, nowy. Robiłem tak już dwa razy i nie było żadnego problemu.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #827 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 19:40:58 »
Dzięki za odpowiedź. Faktycznie zbliża się termin ważności, ale jeszcze nie minął i dlatego zdziwiło mnie, że kod nie działa.

Offline Megatron

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #828 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 20:47:04 »
Bardziej od błędu nie lubię niekonsekwencji

Dajmy na to, że ta wspomniana żona sędziego też ma swój zawód, a nie pierdzi w stołek i wydaje jego pieniądze. Czemu wtedy na sędziego nie mówimy np psycholoż, jeśli ona jest psycholożką :)

Gdzie tu konsekwencja przenoszenia zawodu na współmałżonka? Jeśli wolisz tytułować jakąś babę tylko za to że wyszła za mąż i odmawiać nazywania wyuczonego zawodu innej, to ok.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #829 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 11:11:38 »
https://naekranie.pl/aktualnosci/technologia-deepfake-moze-wtloczyc-nas-do-reklam-1578562379

Tak mi się skojarzyło z ostatnią dyskusją nt. prawo europejskie vs. amerykańskie (w tym przypadku chyba izraelskie, ale ono również jest bardzo odmienne od europejskiego, zbliżone raczej do amerykańskiego). Dlatego właśnie ja cieszę się z życia w porządku europejskim, bo tutaj RODO, niby na pierwszy rzut oka głupie, ale jednak powinno nas przynajmniej w pewnym stopniu ochronić.

Offline Gazza

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #830 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 16:09:00 »
Nie RODO jest głupie tylko jego interpretacje bywają. :)

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #831 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 04:12:31 »
Przeczytajcie sobie opinię oburzonego goscia na temat sklepu  z komiksami-


« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Styczeń 2020, 04:15:21 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #832 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 07:45:19 »
haha, niemniej wygląda jak fejk

Offline isteklistek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #833 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 09:58:44 »
To jest ten sam stan roszczeniowy, co podchodzenie do rysownika i mówienie mu, że skoro lubi rysować, niech narysuje za darmo, czy umawiania się na rysunek z zapłatą po robocie, a później robienie wszystkiego, aby tylko nie zapłacić ... a jak rysownik nie zejdzie z ceny, nie da za darmo, nie będzie chciał poprawić, to objechanie go w internecie.

Nie tak dawno temu ludzie dawali konsole do przerabiania, aby móc grać na piratach i jak się okazywało, że po kilku miechach coś padło, to przynosili do sklepu i żądali naprawy, a jak dostali informację, że konsola jest przerobiona i nie podlega gwarancji ... to zaczynała się gadka, że gry drogie, małe zarobki i tak małymi kroczkami zmierzało to do tego, że było "złodzieje! naciągacze!".

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #834 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 10:47:32 »
gry drogie, małe zarobki i tak małymi kroczkami zmierzało to do tego, że było "złodzieje! naciągacze!".
ale na konsole stać  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #835 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 13:51:44 »
no fejur jak siemasz, ale się uśmiechnąłem jak czytałem

Offline OokamiG

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #836 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 13:56:29 »
Skoro przy amerykańskich zarobkach wadzi mu 5 dolarów za zeszyty, to u nas w Polsce chyba by się przekręcił patrząc na ceny.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #837 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 14:10:19 »
Polowa Amerykanów nie ma żadnych oszczędności.

Tu jakiś taki artykuł jest :

https://marciniwuc.com/koszty-zycia-w-usa/
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #838 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 00:39:33 »
Trzeba mieć z czego odkładać.
Z przeciętnej pensji w Polsce 3k też niewiele odłożysz. Żeby nie powiedzieć nic, po odjęciu kosztów życia.

Offline Pawelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #839 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 09:30:03 »
Takie gadanie jak ktoś nie umie oszczędzać. Jak zaczynałem robotę to miałem średnią krajową, może trochę mniej i spokojnie z 20-30% tego odkładałem, samemu opłacając mieszkanie, potrzeby a czasem nawet zachcianki. ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Styczeń 2020, 09:43:22 wysłana przez Pawelek »