Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151440 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #720 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:38:12 »
Regulamin forum jest jego prawem. Każdy rejestrujący się musiał owo prawo zaakceptować i każdy pod nie podlega. Czy ów regulamin jest (zbyt) elastyczny? Takoż jego stosowanie? Być może. Faktem jest natomiast, że każdy z Nas przebywa tu dobrowolnie. Jeżeli regulamin/zasady jego stosowania Nam nie pasują zawsze możemy wyjść frontowymi drzwiami. Nawet bez pożegnania.

P.S. No i zapomniałem na chwilę, że nie odpowiadam na zaczepki Kaprala. Cóż. Sam jestem sobie winien. Więcej lecytyny.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #721 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:48:58 »
Ha ha ha! Regulamin tego forum zmienił się cichaczem dnia 21 lipca i do tej pory nie mogę się doprosić admina o szczegóły tej zmiany. To na co zgodziłes się w chwili rejestracji jest już pewnie dawno nieaktualne i w każdej chwili może zostać jeszcze bardziej zmienione, nikt cię nawet o tym nie powiadomi (par. 4 ust. 2 regulaminu). Tak że przestań opowiadać bajki o jakimś "prawie", bo to są zwykłe kpiny.

Tu nawet nie wiadomo kto jest właścicielem forum. Nigdzie nie znajdziesz tej informacji. Firma krzak, pisać na Berdyczów :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:55:33 wysłana przez Kapral »

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #722 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 19:03:19 »
Po co ty ty jesteś i się produkujesz ? Nie masz ciekawszych zajęć ? Przychodzisz tu się wyżyć bo ci w życiu nie wyszło ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #723 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 19:07:54 »
Wyszło mi i to nawet nieźle :)
A ty co się tak bulwersujesz? Nie masz ciekawszych zajęć? Uganiasz się za mną bo ci w życiu nie wyszło?

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #724 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 19:49:50 »
Owszem, czasami można się pogubić w powodzi wątków offtopowych ale w sumie się przyzwyczaiłem i traktuję to jako koloryt lokalny forum 8)

Offline Mateusz

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #725 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:13:45 »
Ha ha ha! Regulamin tego forum zmienił się cichaczem dnia 21 lipca i do tej pory nie mogę się doprosić admina o szczegóły tej zmiany.

Kapral, regulamin nie zmienił się „cichaczem” dnia 21 lipca, bo wtedy właśnie został opublikowany. O tym, że się pojawi, pisałem tego dnia tutaj:

Zaraz utworzymy temat z regulaminem.

22 sierpnia twierdziłeś, że regulamin został zmieniony w nocy (21 sierpnia), ale pomyliłeś po prostu miesiące. Sprawdź sobie dobrze daty:

I to jest krok w dobrą stronę. Dzięki.

Korzystając z okazji spytam: co zeszłej nocy zmieniliście w regulaminie forum?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #726 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:25:12 »
Twierdzisz zatem, że przed 21 lipca w ogóle nie było regulaminu forum?

To jaki regulamin akceptowali przy rejestracji wcześniejsi użytkownicy? Koledze death_birdowi musiało się to przyśnić :)

Wniosek z tego taki, że regulamin nikogo tu nie obowiązuje, bo go nie było. CBDO.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:30:57 wysłana przez Kapral »

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #727 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:31:31 »
Ten, którego nie czytałeś  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #728 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:34:19 »
Kapral to prawdziwy patriota tego forum. Biedak się męczy i walczy, ale w walce trwa. Nie zostawi swej ojczyzny.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #729 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:36:59 »
Misiu, jesteś kolejną osobą, która składa mi dzisiaj taką propozycję. Zero oryginalności. Jakby was ktoś na ksero poodbijał :)

Xanar, a skąd wiesz, że to jest ten sam regulamin?
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:40:56 wysłana przez Kapral »

Offline Mateusz

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #730 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:40:48 »
Twierdzisz zatem, że przed 21 lipca w ogóle nie było regulaminu forum?

Przed 21 lipca obowiązywał tylko standardowy regulamin rejestracji forum silnika SMF. Można się z nim zapoznać tutaj: https://forum.komikspec.pl/agreement-prev.polish-utf8.txt
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #731 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:50:11 »
OK, będę się zatem trzymał regulaminu, na który (jak twierdzisz) zgodziłem się ja i większość tu obecnych. Zabronione jest w nim wyłącznie to, co w pierwszym akapicie. Nie ma też mowy o żadnych ostrzeżeniach, banach, zmianach regulaminu i tym podobnych głupotach, które dopisaliście sobie bez wiedzy i zgody użytkowników.

Bez urazy, Mateusz, ale robisz się tu na wielkiego guru internetów, a odwalasz światową amatorkę. Z wszystkich sił próbujesz ukryć nazwę podmiotu, będącego właścicielem komercyjnego (bądź co bądź) portalu, nie mówiąc już o klauzuli informacyjnej RODO, którą jako administrator danych osobowych powinieneś nam okazać (adresy e-mail są danymi osobowymi, zgodnie z interpretacją GIODO). A wiesz, z RODO nie ma żartów, kary są drakońskie i nie ma przebacz.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 22:15:33 wysłana przez Kapral »

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #732 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 08:48:15 »
Kapral, po co to robisz?

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #733 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 09:21:15 »
No nie wiem... Żeby ci zepsuć humor?  ::)

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #734 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 09:24:03 »
Nie psujesz mi humoru. Tak z ciekawości pytam, bo chyba jasne, że masz centralnie gdzieś rodo i regulaminy.