Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151471 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #705 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:35:11 »
Ty o tym decydujesz, Mateusz, wywalajac do kosza te a nie inne wpisy. Określiłeś się. Mówiłem już, jaka moderacja, takie forum, niestety.

Inne fora już czekają i zacierają rączki czekając na takiego przemiłego Kaprala jak Pan ♥  Moderatorzy już szykują koszyk z czekoladkami nadziewanymi jadem rumem znaczy się...

Offline Death

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #706 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:35:39 »
Ty o tym decydujesz, Mateusz, wywalajac do kosza te a nie inne wpisy. Określiłeś się. Mówiłem już, jaka moderacja, takie forum, niestety.
Ty się ciesz, że moderacja jest taka, a nie inna. Bo na innym forum osoba z ostrzeżeniem trollująca dniami i nocami różne tematy zostałaby już dawno zbanowana.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #707 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:38:22 »
Mateusz, użytkownicy nie pozwolili ci wyłączyć gadki-szmatki o staczach kolejkowych do innego wątku? Zazwyczaj jesteś bardzo szybki w takich sprawach :) Na przykład dzisiaj, ledwo Apasz zaczął bredzić o Morrisonie, już pół wątku poleciało :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:40:46 wysłana przez Kapral »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #708 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:46:26 »
Kapral mam sugestię dla ciebie, a właściwie upomnienie - skończ z tym prostactwem i trollowaniem, ok? To forum dla poważnych ludzi i dyskusji na poziomie, zatem twoje plucie jadem na lewo i prawo jest bardzo nie na miejscu. Zacznij się zachowywać jak człowiek cywilizowany.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #709 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:48:21 »
Apasz, jesteś ostatnia osoba, która mogłaby mnie pouczać w tej sprawie. Ja już kiedyś napisałem co tobie myślę i po raz kolejny to podtrzymuję :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #710 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:50:08 »
Nikogo nie obchodzi co myślisz, natomiast po prostu bardzo tu przeszkadzasz. Przestań.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #711 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:51:52 »
A gdzie magiczne słowo?

Offline Mateusz

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #712 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:58:43 »
Mateusz, użytkownicy nie pozwolili ci wyłączyć gadki-szmatki o staczach kolejkowych do innego wątku? Zazwyczaj jesteś bardzo szybki w takich sprawach :) Na przykład dzisiaj, ledwo Apasz zaczął bredzić o Morrisonie, już pół wątku poleciało :)


Widzisz, na tym polega utrzymywanie porządku na forum. Jeśli dyskusja zaczyna zbaczać na temat kompletnie oderwany od pierwotnego, to taką dyskusję przenosi się do odpowiedniejszego wątku. Dyskusja na temat kolejek na festiwalu dotyczy festiwalu. Ta dyskusja natomiast nie, dlatego leci do shoutboksa.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Arion Flux

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #713 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 17:14:08 »
Ty się ciesz, że moderacja jest taka, a nie inna. Bo na innym forum osoba z ostrzeżeniem trollująca dniami i nocami różne tematy zostałaby już dawno zbanowana.
Uzytkownicy pokroju np. Kaprala czy Bazyliszka, czyli z jednej strony fani komiksu i majacy swoj i tylko swoj punkt widzenia na komiks, z drugiej zas - w ten czy inny sposob wkurzajacy, konstytuują swego rodzaju folklor forumowego komiksowa. Dlatego forum komiksowe, które by ich zbanowało za to, że po prostu są sobą realizowałoby, moim zdaniem, żałosne "przycinanie" ludzi do jakiegos beznadziejnego, bezpłciowego schematu uśrednienia osobowosci do tzw. "normalnych ludzi".

Natomiast ja już dawno zdalem sobie sprawę z tego, że prawidłowe forum komiksowe powinno przypominac wioske smerfów. Tak, moi drodzy, niestety wszyscy jestesmy smerfami, na pewno w oczach wiekszości tzw. normalnych ludzi spoza komiksowa, a np. taki Kapral jest tutaj smerfem marudą. Tak już jest i tak powinno pozostać. Co najwyżej smerf Mod, jesli uwaza, ze inny smerf naruszyl jakies punkty Regulaminu Wioski, powinien mu przyznac osta, a naruszające posty wrzucic do kosza (albo innego stosownego watku).

Koncze, bo musze się z tych nerw napic soku ze smerfojagód.   

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #714 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 17:42:57 »
Uzytkownicy pokroju np. Kaprala czy Bazyliszka, czyli z jednej strony fani komiksu i majacy swoj i tylko swoj punkt widzenia na komiks
...
Dlatego forum komiksowe, które by ich zbanowało za to, że po prostu są sobą realizowałoby, moim zdaniem, żałosne "przycinanie" ludzi do jakiegos beznadziejnego, bezpłciowego schematu uśrednienia osobowosci do tzw. "normalnych ludzi".

Każdy ma swój i tylko swój punkt widzenia, ale w dużych grupach te punkty lubią się niepokojąco pokrywać. Na tym forum dominujący jest profil użytkownika, który określiłbym jako trykociarsko-integralowo-rysografowy. Nie podzielam tych fascynacji, ale też nie spodziewałem się, że profil ten jest tutaj obowiązujący. Człowiek się całe życie uczy :)

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #715 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:00:34 »
Natomiast ja już dawno zdalem sobie sprawę z tego, że prawidłowe forum komiksowe powinno przypominac wioske smerfów.

Kuki - dałem plusa za tę wioskę, bo porównanie kapitalne, ale generalnie uważam, że w każdej wiosce powinien znajdować się zarówno loch jak i pieniek katowski. :) A to po to żeby wioska - jak każda społeczność - nie upadła na skutek anarchii. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #716 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:04:21 »
Bo w każdej wiosce najlepiej sprawdza się zamordyzm, nie? Stary, już to przerabialiśmy za czasów dwóch wąsaczy :)

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #717 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:07:19 »
Egzekwowanie obowiązującego prawa nie ma nic wspólnego z zamordyzmem.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #718 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:09:56 »
Jakiego prawa??? Kto je ustanowił? Kto je złamał? Masz chyba zwidy :)

Poza tym, jak uczy historia, nie każde prawo powinno być przestrzegane.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:26:25 wysłana przez Kapral »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #719 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 18:24:54 »
Akurat na tym forum "prawo" jest na tyle elastyczne, że admin rozdaje ostrzeżenia całkowicie wg własnego widzimisię. Co zostało już wielokrotnie udowodnione poprzez wykazanie, że ktoś za coś otrzymuje od razu ostrzeżenie, podczas gdy inna osoba za to samo nie ponosi sankcji. Oczywiście to forum admina, więc może on sobie tu robić co mu się podoba, ale nie nazywajmy jego zasad prawem, bo jednak prawo powinno ze sobą nieść pewien przynajmniej element sprawiedliwości, proporcjonalności i konsekwencji.