Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152843 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #660 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:20:09 »
Lewaczek: "(...) nie tylko już dawno powinien stąd wylecieć z banem, ale jeszcze mieć proces o pomówienia (...)"
 
To tylko potwierdza, że wszystko co napisałem o KGBT+ jest uzasadnione. Jako ewidentne dziecię tej grupki do głębi przesiąkłeś tamtejszą mentalnością. Tym bardziej się cieszę, że Twój wpływ na rzeczywistość jest zerowy. Wykluczeniom z mojej strony stanowcze "nie".

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #661 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:27:39 »
To tylko potwierdza, że wszystko co napisałem o KGBT+ jest uzasadnione. Jako ewidentne dziecię tej grupki do głębi przesiąkłeś tamtejszą mentalnością. Tym bardziej się cieszę, że Twój wpływ na rzeczywistość jest zerowy. Wykluczeniom z mojej strony stanowcze "nie".
Och, no dziękuję za rewelacyjną psychoanalizę opartą na postach z Internetu i danych z tyłka. Piękne słowa jak na typa, który w co drugim zdaniu obraża swojego rozmówce, jeśli ten nie bije mu brawo. Tym bardziej się cieszę, że Twój wpływ na rzeczywistość jest równie zerowy co mój. Tylko ja zdaję sobie z tego sprawę.
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:50:46 wysłana przez Lewaczek »

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #662 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:31:57 »
Sam fakt niezgadzania się z czyimiś poglądami obrazą moim zdaniem nie jest.

To właśnie napisałem. Jeśli pogląd okraszasz obelgami, to jest. Proste. I nie mam tu na myśli karykaturalnie protekcjonalnej i pasywno-agresywnej persony, która sobie stworzył Nawimar, ale zwykłe obelgi, które tu niejednokrotnie leciały.

Offline stachel

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #663 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:34:12 »


Taki typ jak bazyliszek nie tylko już dawno powinien stąd wylecieć z banem, ale jeszcze mieć proces o pomówienia. A tymczasem łącznie z Kapralem tworzą duet największej trolerki tego forum.

Procesy o znieważenie są prowadzone z oskarżenia prywatnego, jak czujesz się pokrzywdzony to polecam się zgłosić do odpowiedniej instytucji.

Zastanawia mnie tylko, po co tu przebywasz, jeżeli Twoja grupa jest tak idealna, a to forum to wylęgarnia trolli, hejterów i co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy.



John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #664 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:39:08 »
Procesy o zniesławienie w tym bezdusznym, kolesiowskim kraju trwają latami, a często prokuratura nawet nie chce nic zrobić. Chyba że jesteś grubą rybą związana z politykami. Chcesz sprawiedliwości, to musisz wziąć kij bejsbolowy i złożyć delikwentowii wizytę, lub wynająć mafie. Na sądy nie możesz liczyć.

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #665 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:50:28 »
Zastanawia mnie tylko, po co tu przebywasz, jeżeli Twoja grupa jest tak idealna, a to forum to wylęgarnia trolli, hejterów i co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy.
Cofnij do poprzedniej podstrony, tam odpowiedziałem na to pytanie. I dzięki za wtykanie mi w usta słów, których nie napisałem.

Offline amsterdream

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #666 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:56:39 »
Admini KBG nikogo nie kasują za odmienne poglądy, pod warunkiem że wyrażane są bez gróźb i w sposób kulturalny. Nie wymyślaj.

To, że admini mało osób zbanowali (nie wiem, nie znam oficjalnych danych), nie zmienia tego, że mnóstwo osób samemu opuściło grupę. Po co się kopać z koniem? Przecież w pewnym momencie na kanwie wojenek powstała nawet kolejna grupa - "Kolekcjonerzy komiksów", ponieważ wiele osób miało już dość tych przepychanek ideologicznych i chciało po prostu rozmawiać o komiksach.

Na tym ŻAŁOSNYM forum można:
- Obrażać ludzi z grupy facebookowej Komiksy bez Granic za to, że mają inne poglądy.

Wypisz, wymaluj jak na KGB. Tutaj przynajmniej nikt za plecami nikogo nie obgaduje.

Taki typ jak bazyliszek nie tylko już dawno powinien stąd wylecieć z banem.

Nie powinien. Jak chce sobie wypisywać głupoty to niech wypisuje, one i tak świadczą tylko o nim. A banowanie za "słowo pisane" to już totalitarystyczne zapędy.
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Wrzesień 2019, 10:04:36 wysłana przez amsterdream »

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #667 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:58:26 »
Lewaczek: "(...) no dziękuję za rewelacyjną psychoanalizę opartą na postach z Internetu i danych z dupy (...)"
 
Nie ma za co. Chociaż w Twoim akurat przypadku "dane z dupy" są zdecydowanie poza zakresem mojego zainteresowania. Do tego nie mam ambicji posiadania wpływu na rzeczywistość z bardzo prostego powodu: w odróżnieniu od Ciebie nawet nie wpadłbym na pomysł by komukolwiek narzucać kto "(...) powinien stąd wylecieć z banem (...)". Taka natura forum, że ma być ono dla wszystkich zainteresowanych podejmowaną tu tematyką. Osoby przesadnie uwrażliwione na swoim punkcie niech się lepiej pofatygują do odpowiedniego specjalisty zamiast napierać na rugowanie tych mniej histeryzujących. 
 
Dzięki Bender, aż nie mogłem się powstrzymać, by nie skorzystać z Twojej weny w ramach tekstu osobistego. Niestety nie chciało "wbić" mi całości stąd nieco skrócona wersja.
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Wrzesień 2019, 10:09:23 wysłana przez Nawimar III »

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #668 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 10:29:19 »
Jak na wielkiego zwolennika wolności, równości i tolerancji podejrzanie dużo "sugerujesz" co inni powinni robić ze swoim życiem. Może jakiś twój specjalista Ci tak doradził?

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #669 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 10:33:29 »
Tak właśnie było i w przypływie entuzjazmu z udanej terapii dzielę się swoim szczęściem z użytkownikami Twego sortu, którzy najwyraźniej wciąż poszukują wsparcia. Nawet jeśli nie w pełni są tego świadomi.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #670 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 12:08:55 »
Dlatego nic mnie tu już nie trzyma, banujcie śmiało w imię głoszonej "tolerancji".

Słyszysz dzwon, nie wiesz gdzie on: kto tutaj i gdzie pisze o banowaniu? Zwyczajnie dziwię się, że nadal chcesz siedzieć na tak żałosnym forum.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #671 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 12:56:38 »
Procesy o zniesławienie w tym bezdusznym, kolesiowskim kraju trwają latami, a często prokuratura nawet nie chce nic zrobić.

A co ma zrobić prokuratura, skoro zniesławienie jest występkiem prywatnoskargowym?

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #672 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 13:06:37 »
Lewaczek - przybyłeś, sprawdziłeś, nie odpowiada ci. Oddal się więc w inne rejony internetu, zamiast kreować się na męczennika. Na co liczysz - na zostanie bohaterem własnego kółka zabawowego?

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #673 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 13:25:36 »
Lewaczek - przybyłeś, sprawdziłeś, nie odpowiada ci. Oddal się więc w inne rejony internetu

Brawo, parsom. Oto wypowiedź z cyklu "syjoniści do Syjamu" :) A to zdaje się o Tobie:

Taka natura forum, że ma być ono dla wszystkich zainteresowanych podejmowaną tu tematyką. Osoby przesadnie uwrażliwione na swoim punkcie niech się lepiej pofatygują do odpowiedniego specjalisty zamiast napierać na rugowanie tych mniej histeryzujących.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #674 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 13:29:30 »
To kolejny mongoł-prowokator, zastanawiające tylko gdzie się tacy lęgną. Jak widać nikt tutaj nikogo nie banuje chociaż ludzie często się doprowadzają do szewskiej pasji, ten chce być pierwszy i wrócić z dobrą wiadomością że "u niech też murzynów biją". Olać temat i niech sam wraca do swojego getta.