Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #645 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 13:34:36 »
To zaproście znajomych kochających frankofony na forum. Każdy ma co najmniej jednego znajomego, kochającego frankofony. O polskich komiksie jest dużo tematów. Bawi mnie ten zawód o to że spadł deszcz. Są takie posty i tematy jakie ludzie zakładają. Możecie to zmienić tylko zapraszając nowych forumowiczów którzy będą eksplorować nowe obszary. Chcecie zakazać pisania o peleryniarzach? Bo nie rozumiem problemu ani nie widzę żadnej propozycji.

Online Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #646 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 14:02:09 »
KukiOktopus - to wszystko przez to, że szkołę frankfurcką pomyliłem z frankfuterkami (w sumie oba zjawiska na "f"). Stąd ten Bender, postać rzeczywiście niesamowita, zacna, a do tego wielce światu przyjazna. Jestem mu dozgonnie wdzięczny, że użyczył mi swego oblicza na wizerunkowe potrzeby tego forum.
 
Lou: "a więc jesteś wśród członków KBG. Czyli jednak, wbrew temu co piszesz (...)"
 
Nie ma w tym co napisałem jakiekolwiek "wbrew". Jestem, ale też i byłem. Uściślając sprawę byłem trzykrotnie i trzykrotnie mnie banowano. Nie byłem zresztą jedyną osobą, którą tam zbanowano za inne poglądy niż "właściwe". Tak się jednak złożyło, że obejście tego typu cyfrowych blokad jest śmiesznie proste i stąd jestem tam po raz czwarty. "Pobyt" w tej grupie traktuję jednak w kategorii tzw. ciekawostki psychiatrycznej i podczytuje tamtejsze posty coraz rzadziej. Przede wszystkim z powodu przewidywalności ścisłego grona aktywistów KGBT+ (bo w sumie mało osób się tam udziela; na ogół cały czas to samo gronko). Nie trzeba nawet podczytywać dalszego ciągu "dyskusji" by wiedzieć co to zdarte płyty z siebie wyizolują. Choć nie ukrywam, że swego czasu bardzo mnie bawiło wkręcanie co poniektórych użytkowników tej bańki. Dlatego nie potrzeba reptilian, akolitów Bractwa Palmowego ani nawet najeźdźców z wnętrza pustej Ziemi. Wystarczą puste głowy zlasowanych ideologicznie, sfanatyzowanych administratorów. A niech tam sobie piją z dzióbków i się słodzą swoją "otwartością". Serefe!

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #647 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:14:33 »
Jestem, ale też i byłem. Uściślając sprawę byłem trzykrotnie i trzykrotnie mnie banowano. Nie byłem zresztą jedyną osobą, którą tam zbanowano za inne poglądy niż "właściwe".
Oczywiście "dyplomatycznie" pomijasz fakt, że wyleciałeś stamtąd co najmniej dwa razy nie za "odmienne poglądy" tylko za szydzenie i obrażanie innych osób?

(bo w sumie mało osób się tam udziela; na ogół cały czas to samo gronko)
To tylko jakieś 10x większe "gronko" niż ilość w miarę aktywnych użytkowników tego żałosnego forum.

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #648 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:49:22 »
To tylko jakieś 10x większe "gronko" niż ilość w miarę aktywnych użytkowników tego żałosnego forum.

No, ja bym dał bana...

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #649 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:53:25 »
Śmiało, pokażcie tę legendarną "tolerancję" tego forum wobec osób o innych poglądach. I przy okazji liczę na bana dla Nawimara za obrażanie osób z przytoczonej grupy na Facebooku.

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 20:14:35 »
Człowieku, lecz się. Plujesz jadem i tolerancji się domagasz?

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #651 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 08:25:57 »
Człowieku, lecz się. Plujesz jadem i tolerancji się domagasz?
Na tym ŻAŁOSNYM forum można:
- Obrażać ludzi z grupy facebookowej Komiksy bez Granic za to, że mają inne poglądy.
- Oskarżać Tomasza Kołodziejczaka o najwymyślniejsze bzdury i być maskotką forum.
- Obrażać twórców komiksów za to, że ośmielili się za blanki zażyczyć sobie wyższą kwotę niż byście chcieli.
- Obrażać samych użytkowników forum, bo moderacja albo śpi albo daje ostrzeżenia które po wszystkich spływają jak po kaczce.

Ale nazwanie tego po imieniu to "plucie jadem" + "lecz się człowieku" + domaganie się bana. Moralność Kalego w najlepszym wydaniu.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #652 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 08:29:36 »
Zapomniałeś jeszcze: donosić gdzie trzeba na admniów i jawnie się do tego przyznawać  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #653 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 08:36:33 »
Zapomniałeś jeszcze: donosić gdzie trzeba na admniów i jawnie się do tego przyznawać  ;)
Nie znam sytuacji, ale brzmi jak 8azyl

Online Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #654 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 08:39:40 »
Ech, Lewaczek... Mniej histerii i obnoszenia się z trawiącymi Cię problemami, a więcej o komiksach. I będzie dobrze. Sam się przekonasz jeśli spróbujesz.

Offline stachel

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #655 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 08:55:39 »
@Lewaczek Grupa Komiksy bez Granic wcale nie jest lepsza. Nagonki na twórców, bo nie zgadzacie się z ich poglądami, obrażanie innych osób, z tego co pamiętam też całkiem spora cenzura wrzucanych postów, bo coś obraża czyjeś poglądy. Ta grupa jest "bez granic" tylko w głowach administratorów i grupki wsparcia, która przychodzi na przykład na to forum wylewać swoje płacze.

Nie ma co ukrywać, ta grupa też nie jest idealna i część personalnych wycieczek powinna moim zdaniem być mocniej karana, ale tutaj przynajmniej nikt się nie boi wyrazić swojego zdania.

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #656 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:01:14 »
Nie ma co ukrywać, ta grupa też nie jest idealna i część personalnych wycieczek powinna moim zdaniem być mocniej karana, ale tutaj przynajmniej nikt się nie boi wyrazić swojego zdania.

Tylko czemu musi to iść w parze z obrażeniem? A niektórzy wręcz nie mogą się powstrzymać, żeby wyrażać swoje zdanie obrażając, a potem się dziwią, że są gdzieśtam banowani i dorabiają sobie teorię, że to za poglądy.   

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #657 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:02:53 »
Ja tam przede wszystkim nie rozumiem sensu przebywania w żałosnym miejscu. Sam nie chciałbym bywać w tego typu lokalizacjach. Masochizm jakowyś.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #658 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:08:30 »
Ja tam przede wszystkim nie rozumiem sensu przebywania w żałosnym miejscu. Sam nie chciałbym bywać w tego typu lokalizacjach. Masochizm jakowyś.
A bo widzisz, dowiedziałem się o tym forum od znanego i lubianego tutaj Tymczyńskiego i chciałem osobiście sprawdzić czy aby nie przesadza on w swoich opiniach. I przesadza, lecz moim zdaniem niewiele. Dlatego nic mnie tu już nie trzyma, banujcie śmiało w imię głoszonej "tolerancji".

Cytuj
Nie ma co ukrywać, ta grupa też nie jest idealna i część personalnych wycieczek powinna moim zdaniem być mocniej karana, ale tutaj przynajmniej nikt się nie boi wyrazić swojego zdania.
No trudno żeby było inaczej, skoro można tu napisać KAŻDY idiotyzm, a admin śpi lub wlepia jakieś zabawne ostrzeżenia. Taki typ jak bazyliszek nie tylko już dawno powinien stąd wylecieć z banem, ale jeszcze mieć proces o pomówienia. A tymczasem łącznie z Kapralem tworzą duet największej trolerki tego forum.

Offline stachel

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #659 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 09:09:15 »
Tylko czemu musi to iść w parze z obrażeniem? A niektórzy wręcz nie mogą się powstrzymać, żeby wyrażać swoje zdanie obrażając, a potem się dziwią, że są gdzieśtam banowani i dorabiają sobie teorię, że to za poglądy.
To zależy, co uważasz za obrażanie. Obrażanie ad personam powinno być moim zdaniem zdecydowanie mocniej karane, ale tych wiele na forum nie widzę (choć część wątków mocniej politycznych pomijam na tym forum, więc nie wiem co tam się dzieje). Wiele osób (włącznie z naszym prawodawcą) uważa jednak, że można obrażać kogoś poprzez wyrażanie swojej opinii. Sam fakt niezgadzania się z czyimiś poglądami obrazą moim zdaniem nie jest.