Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151510 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #630 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 17:47:40 »
Podczytałem sobie te jego wynurzenia na KGBT+(...)
To forum to na szczęście nie bańka ideologiczna w typie wspominanego KGBT+ gdzie kasuje się ludzi za inne poglądy niż "właściwe".
Szanowny panie "nieideologiczny" i "tolerancyjny". A wiesz skąd taki mój nick na tym pseudotolerancyjnym forum? Bo jestem LGBT+. I wiem, że czy to u Tymczyńskiego czy to na jakże konstruktywnie krytykowanej tu grupie "Komiksy bez granic" nie przeczytam takich wysrywów jakimi właśnie się podzieliłeś.

Bez odbioru. Toczcie dalej pianę we własnym gronie. Ja jak kiedyś będę mieć okazję spotkać Tymczyńskiego gdziekolwiek, to zrobię coś, na co Wam brakuje jaj - podejdę, przedstawie się i porozmawiam. Was stać tylko na anonimowe obrabianie mu dupy w miejscu, w którym prawdopodobnie go nawet nie ma.

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #631 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 17:54:36 »
...Ty i reszta anonimków...

...Was stać tylko na anonimowe...

Nie chcę toczyć piany, ale na czym polega różnica mojej, czy innych forumowiczów "anonimowości", od twojej?


Poza tym, czy aby sprawiedliwe jest wrzucanie wszystkich użytkowników tego forum do jednego wora?
« Ostatnia zmiana: Nd, 22 Wrzesień 2019, 17:56:28 wysłana przez ramirez82 »

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #632 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 17:57:28 »
Lewaczek - i sobie bądź jaki chcesz. Nie powiem koło czego mi to lata. Z bardzo prostej przyczyny: w odróżnieniu od "nieidologicznych" i "tolerancyjnych" nie mam w planach zaglądać nikomu pod pierzyny i co więcej odgórnie i dekretowo regulować ich status pod tym względem. Przy czym równocześnie nikt nie będzie mi zabraniał określania pewnych spraw wprost tak jak ja to widzę. A jeśli będzie próbował to dostanie w nos drzwiami. I to zamaszyście pchniętymi. Dlatego albo przyjmiesz do wiadomości, że nie będzie autocenzury tylko dlatego abyś Ty czy ktokolwiek inny czuł się z samym sobą lepiej albo faktycznie bańka ideologiczna gdzie jest "miło i przyjemnie" to strefa w sam raz dla Ciebie. Pozdrawiam ze świata wolnych i dorosłych ludzi.

P.S. Przecież ta smutna trufla Tymczyński czyta to forum, a nawet je cytuje. Sam to przyznałeś więc ogarnij się "panie bez odbioru" i bądź konsekwentny w swych zeznaniach.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #633 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 18:02:03 »
Anonimowość to ważna kwestia na forum, która jest tu trochę naruszana - publicznie ktoś pisze teorie, że ten jest albo Krzysztofem, albo Marcinem, a chyba fakt że jesteśmy tu pod ksywkami a nie nazwiskami, o czymś świadczy? Są u nas blogerzy tacy jak Nawimiar, którzy odsyłają linki do tekstów podpisanych swoim nazwiskiem - ale wątpie czy np. Nawimar, który nazwał się tutaj Nawimarem, chciałby by ktoś mówił do niego per imię i nazwisko na łamach forum? Więc można by wprowadzić jakiś punkt w regulaminie, który ukraca możliwość takiego spiskowania "kto kim jest za monitorem".

To jest nawyk przeniesieony jak mniemam z grup komiksowych gdzie ludzie logują się swoimi kontami na Facebooku. W porządku, ale forum nie jest Facebookiem, jeśli ktoś tu swobodnie operuje swoim nazwiskiem to innym nic do tego, ale jakim prawem wymuszacie na kimś "ujawnianie"? Po co te sugestie? Dyskutujcie z personą stworzoną za pomocą nicku i awatara, bo gdyby ktoś chciał tutaj mieć w loginie Imię i Nazwisko a nawet zdjęcie zamiast awatara komiksowego, to by to sam zrobił.

Bender

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #634 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 19:19:52 »
KGBT+

I jeszcze dwa razy! Oh well.... cokolwiek sprawa, że czujesz się dumny z siebie...
I poglądy to jedno kolego, obrażanie to drugie. Ale to już przerabialiśmy na gildii

Offline Lou

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #635 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 20:06:18 »
To forum to na szczęście nie bańka ideologiczna w typie wspominanego KGBT+ gdzie kasuje się ludzi za inne poglądy niż "właściwe". Z tego co widzę jest tu miejsce dla całego spektrum poglądów i to jest (m.in.) wielka wartość tego miejsca.

Admini KBG nikogo nie kasują za odmienne poglądy, pod warunkiem że wyrażane są bez gróźb i w sposób kulturalny. Nie wymyślaj.
Czy Spec jest miejscem dla całego spektrum poglądów? Wątpię. Ilekroć temat skręca w lewo, obojętnie czy mowa o polityce, scenarzyście czy bohaterce, od razu zaczynają się tyrady o jedynym właściwym podejściu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Arion Flux

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #636 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 23:48:08 »
[...] wątpie czy np. Nawimar, który nazwał się tutaj Nawimarem, chciałby by ktoś mówił do niego per imię i nazwisko na łamach forum? [...] Dyskutujcie z personą stworzoną za pomocą nicku i awatara, bo gdyby ktoś chciał tutaj mieć w loginie Imię i Nazwisko a nawet zdjęcie zamiast awatara komiksowego, to by to sam zrobił.
Muszę przyznać, że mnie zaskoczyłeś, bo cały czas myślałem, że ten awatar Nawimara to jego wlasna fotka - że to po prostu jest prawdziwy Nawimar. I dlatego podejrzewałem go nawet o ataki jakiejś frankfurckiej odmiany schizofrenii, gdy tak od czasu do czasu - jak na przykład wyżej - podgryzali się Nawimar-Bender z Benderem, dokładniej - Nawimar Albert Bender z Benderem (ten drugi o imieniu mi nieznanym). 

Jak widac byłem w błedzie, bo skoro Albert Bender jest jedynie awatarem Nawimara, to Nawimar i Bender nie samą tą samą osobą, wiec spokojnie mogą się ze sobą kłócić jak Bender z Benderem, ale dwóch różnych Benderów. Oczywiscie za moje nietrafione podejrzenia przepraszam. 

Niemniej jednak wciąż pozostaje dla mnie zagadką, dlaczego tak zaciekły antagonista szkoły frankfurckiej, jakim niewątpliwie jest Nawimar, wziął sobie na awatara osobę o nazwisku Bender, co - biorąc pod uwagę mocno pro-frankfurckie konotacje tego rzeczownika - moze wydawac sie nieco dziwne. 

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #637 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 00:27:08 »
Nawimar i Bender jako jedna osoba to byłoby naprawdę hardkorowe rozdwojenie jaźni.
Tylko kim byłby taki osobnik? Bender istniałby w głowie Nawimara, czy Nawimar w głowie Bendera?

A co jeśli Apasz i Szekak to jedna osoba z rozdwojeniem jaźni?
Co jeśli Bazyliszek to alter ego... Tomasza Kołodziejczaka? :o

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #638 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 09:23:58 »
Kuki i John - dziękuję; przechodzicie samych siebie :) Się tworzy wręcz forumowa quasi-około-mitologia :) Jestem szczerze zaszczycony, że znaleźliście w jej ramach "nieckę" także dla "nas" (tzn. dla mnie).
 
Lou - rozumiem, ale co do KGBT+ mam dokładnie odwrotne odczucia i nie raz widziałem tam kasacje użytkowników (nieszczególnie przy tym agresywnych tudzież ordynarnych) tylko ze względu na sceptycyzm wobec szermowania takiej a nie innej ideologii. I tutaj właśnie widzę różnice w forum gdzie przynajmniej jak dotąd z akcjami "czyścicielskimi" (w sensie banowania użytkowników) się nie zetknąłem. Możemy się "pokłócić" a potem i tak znów jest gadka o komiksach. Zdaje sobie sprawę, że grupka adminów z KGBT+ to de facto dzieciarnia (mentalnie, bo rocznikowo to teoretycznie dorośli ludzie), ale jest granica hunwejbinizmu w imię "nietolerowania" "nietolerancyjnych".

Offline Arion Flux

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #639 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 09:36:08 »
No nie, Nawimar, ale chociaz przyznaj, że w kontekscie Twoich poglądow antyfrankfurckich jest nieco zabawne, że na swojego awatara wystawiłeś gościa, ktory nazywa się Albert Bender (swoja droga niesamowity gość).

Offline Pawelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #640 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 09:45:50 »
:) aż przypomniał mi się film "Ja, Irena i ja" i scena, w której Charlie znajduje dildo.  ;)

Offline Lou

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #641 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 11:49:14 »
Nawimar III - a więc jesteś wśród członków KBG. Czyli jednak, wbrew temu co piszesz, nie usuwa się tam użytkowników o odmiennych poglądach, bo gdyby tak było już miałbyś bana. I naprawdę chciałabym poznać przykłady tego kasowania ludzi za ich nieagresywne poglądy. W ostatnim czasie ja sama wyraziłam swoje stanowisko w temacie Kijuca i nie było ono zgodne ze zdaniem większości. I co? I magicznie wciąż nie dostałam bana. Nie doszukuj się zatem spisku reptilian tam, gdzie go nie ma.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline gashu

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #642 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 12:47:37 »
Ani jednego komiksu nie kupiłem dzięki tutejszemu jojczeniu na wszystko i ta sytuacja się już nie zmieni.

Forum jak powszechnie wiadomo, nie służy do prezentowania opinii na temat treści komiksów. Największy szacun zyskują posty zawierające przeliczniki relacji "cena / ilość stron", albo opisy fabrycznych mikro-wad komiksów z Egmontu. 

Co to jest to "KGBT+" ?

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #643 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 12:50:00 »
Komiksowa Grupa Bez Tabu +  ;D

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #644 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 13:07:48 »
Forum jak powszechnie wiadomo, nie służy do prezentowania opinii na temat treści komiksów. Największy szacun zyskują posty zawierające przeliczniki relacji "cena / ilość stron", albo opisy fabrycznych mikro-wad komiksów z Egmontu.

Też mam wrażenie, że to nie jest forum miłośników komiksu, tylko klientów.