Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151572 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #600 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:52:49 »
Warto. z pewnością bardziej rozrywkowe zajęcie niż ten nędzny mecz, którym się teraz katuję.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:58:30 »
Oj warto było, polecam. xD

Dla leniwych podsumowanie:
Cytuj
Egmont Polska to zło.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 22:24:39 »
To co, teraz pozostało wykolegowanie Muchy i Nonstopcomics żeby całą pulę zgarnąć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Adolf

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 22:34:19 »
Aż specjalnie wszedłem na ten blog Bazyla. Nasz kolega opiera się na przesłankach. Coś co wszyscy podejrzewamy, ale nie wiemy czy rzeczywiście tak jest. Przydały by się jakieś twarde dowody. Relacje ludzi znających problem od środka. Póki co temat ma wysoki wskaźnik prawdopodobieństwa. Jednak apeluję o więcej faktów. Konfrontacja z panem Kołodziejczakiem dałaby jakiś obraz, więc mam nadzieję, że ktoś w kulturalny sposób poruszy ten temat kiedy będzie okazja, np. w Łodzi. Można dotrzeć też do osób z Eglemossu i dowiedzieć się co rzeczywiście było powodem, że się zwijają. Bo w Hachette to rozumiem komuna, panie przy biurkach, co nic nie wiedzą, a ktoś tam coś wie, ale kolekcja go niezbyt obchodzi, bo to jakaś mała część rzeczy do ogarnięcia i nawet jak dostał maila, że nie można wydać, to nawet lepiej, bo mniej roboty z tym.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #604 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 22:38:55 »
Serio, na przesłankach? Co to za przesłanki? To jest wyobraźnia bazyla, nic więcej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #605 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 23:06:29 »
Aż specjalnie wszedłem na ten blog Bazyla. Nasz kolega opiera się na przesłankach. Coś co wszyscy podejrzewamy, ale nie wiemy czy rzeczywiście tak jest.

No to jest już was dwie osoby  :) Czyli jednak to prawda  - "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą"
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #606 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 07:38:09 »
W maju na WTK nawet zadałem pytanie TK czy koniec WKKM i współpracy Egmontu z Eaglemoss Polska jest spowodowany spadkiem sprzedaży czy czymś innym. Niestety nie odpowiedział.

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #607 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 08:50:33 »
A co miał zrobić? Gdyby cokolwiek powiedział to dałby pożywkę 'trollowi'.

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #608 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 10:19:52 »
W maju na WTK nawet zadałem pytanie TK czy koniec WKKM i współpracy Egmontu z Eaglemoss Polska jest spowodowany spadkiem sprzedaży czy czymś innym. Niestety nie odpowiedział.

A co on jest pracownikiem Eaglemoss ? Jeżeli nawet widziałby to raczej nie jest osobą do udzielania informacji o firmie w której nie pracuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #609 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 12:16:45 »
Nie kojarzę Twojego nicka i nie bardzo wiem o co Ci chodzi, ale zdaje się, że pilnie śledzisz wszystkie moje komenty. Nie powiem, nawet mi to trochę schlebia :)
Wiedz też zatem, że stawiam Cię na równi z 8azyliszkiem, a śledzę Twoje komentarze z takim samym zainteresowaniem jak reszty tutejszych użytkowników. Twoje po prostu znacznie łatwiej zapadają w pamięci, ale nie wiem czy z powodów które powinny Ci schlebiać.

A to kim jestem i co w życiu robię zostawię dla siebie, bo nie chce mi się potem czytać Twoich błyskotliwych psychoanaliz rodem z piaskownicy.

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #610 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 13:19:27 »
Cytuj
W maju na WTK nawet zadałem pytanie TK czy koniec WKKM i współpracy Egmontu z Eaglemoss Polska jest spowodowany spadkiem sprzedaży czy czymś innym. Niestety nie odpowiedział
Czasem brak odpowiedzi jest... odpowiedzią 8)

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #611 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 13:25:54 »
A to kim jestem i co w życiu robię zostawię dla siebie, bo nie chce mi się potem czytać Twoich błyskotliwych psychoanaliz rodem z piaskownicy.

Ale mnie kompletnie nie interesuje kim jesteś w realu. Napisałem tylko, że nie kojarzę Twojego nicka. Tzn. nie kojarzę z jakąkolwiek wypowiedzią, która warta byłaby zapamiętania.

PS. Dlaczego odpowiadasz mi w innym wątku?

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #612 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 17:18:27 »
Ja tych postów nie przeniosłem.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #613 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 18:02:19 »
Niskie ciśnienie dzisiaj, też Was boli głowa cały dzień?

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #614 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 18:14:55 »
Nie, ja wczoraj nie piłem...