Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151608 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #585 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 01:25:02 »
Sorry tasmo, ale jesteś bardziej męczący niż Bazyl. Chcesz przeprosin? Bardziej by Ci się przydał kopniak w zadek..

O, jakiś nowy nikt. To ja może pociągnę temat :)

Co, nagle mają zupełnie zmienić profil wydawniczy, bo tobie się tak podoba? No bez jaj.

Jaki konkretnie jest profil wydawniczy Ongrysa? Baranowski, Żbik, Raczkiewicz, Szarlota, Wróblewski, Filutek, Gapiszon, Vance, Loisel. OK, to rozumiem.
I nagle do tego Judge Dredd, Saga Valty, Kryształowy miecz, Josephine Clarence'a, Aurora i Wydział 7. Ja tu widzę tylko jeden klucz - Ongrys wydaje to, co uda mu się wydać, a najlepiej żeby ktoś dał gotowca, jak Jasiński albo Turek. Dlatego nie ma chyba żadnych przeciwwskazań, żeby takie wydawnictwo sięgnęło po coś z jajem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 02:01:54 wysłana przez Kapral »

Offline Mruk

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #586 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 01:29:30 »
Kapralu, nie wiem, gdzie napisałem coś niegrzecznie, bo starałem się bardzo grzecznie.

Nie jestem żadnym królem i nie mi decydować, co ci wolno, a czego nie. Jedynie wytknąłem co już zrobiłeś - dyskredytujesz autora i jego komiksy chociaż w ogóle ich nie znasz. Twój komentarz o "niezrozumiałej polityce naszych domorosłych wydawców" to czysta erystyka. Na jakiej podstawie przyjmujesz, że 'polityka jest niezrozumiała', a nie że to ty jej nie zrozumiałeś? Epitet "domorosły" w tym zdaniu zabrzmiał jak obelga, choć niemal wszyscy wydawcy w Polsce (pomijając może Egmont czy Hachette) mogliby być nazwani 'domorosłymi' i jak dla mnie to nie jest żadna wada.

Chcesz w taki sposób zachowywać się na forum - cóż, mamy wolność słowa. Może ciebie wkrótce też nazwą najbarwniejszą postacią polskiego komiksowa, jeśli chcesz iść tą drogą. A ja mogę napisać o tym, że nie podoba mi się marudzenie o czymś czego się nie zna i nie czytało.

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #587 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 01:50:49 »
Kapralu, nie wiem, gdzie napisałem coś niegrzecznie, bo starałem się bardzo grzecznie.

No to ci nie wyszło:
Cytuj
po co marudzisz? Czy ja pitolę w każdym wątku (...)
Odpuść sobie i tyle. Albo skup się w komentowaniu na polskich komiksach

Sprawę twojej grzeczności mamy już omówioną, zatem idźmy dalej.

Chcesz w taki sposób zachowywać się na forum - cóż, mamy wolność słowa.

Dziękuję. Zamierzam z tej wolności korzystać, chociaż z obecnymi moderatorami nie jest to łatwe :)

Może ciebie wkrótce też nazwą najbarwniejszą postacią polskiego komiksowa, jeśli chcesz iść tą drogą.

Kto mnie tak nazwie? Garstka anonimowych wielbicieli rajtuziarzy, namiętnych przeliczaczy ilości stron na złotówki i poszukiwaczy rysek na grzbietach? Ta sama garstka, z której Kołodziejczak drze łacha na każdej swojej prelekcji? OK, jestem skłonny zaryzykować :)

A teraz dobranoc. Jutro czeka mnie kolejny ciężki rajd po sklepach komiksowych. Ech, życie...
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 01:55:55 wysłana przez Kapral »

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #588 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 08:11:41 »
Kto mnie tak nazwie? Garstka anonimowych wielbicieli rajtuziarzy, namiętnych przeliczaczy ilości stron na złotówki i poszukiwaczy rysek na grzbietach? Ta sama garstka, z której Kołodziejczak drze łacha na każdej swojej prelekcji? OK, jestem skłonny zaryzykować :)

No, to sprawę stosunku tego pana do pozostałych użytkowników tego forum mamy załatwioną. Po co się tak męczyć?

Offline Murazor

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #589 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 08:50:28 »
Jak możecie to nie cytujcie jego postów jeszcze, ignor jest, ale cytaty widać :'(

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #590 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 09:08:33 »
Lub innego autora, którego nie znasz i nie chcesz poznać.  ::)

Jest mnóstwo twórców, których nie znam nie chcę poznać, np. Sławomir, Zenek Martyniuk :) W komiksach również, choć tu jakby łatwiej ich uniknąć. Nie widzę powodu, żeby o tym milczeć.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #591 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:52:39 »


Pomnik Batmana i Supermana w Los Angeles.

PS:
https://strawpoll.com/e78d2r7y
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Wrzesień 2019, 23:11:07 wysłana przez John »

Kapral

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #592 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 23:20:37 »
Poza lekko dwuznaczna. Czy oni się przygotowują do jakiej akcji w duecie?

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #593 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 00:50:50 »
Kontekst istnienia tego pomnika wskazuje na to, że idziesz dobrym tropem.

Offline laf

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #594 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:35:14 »
Moje przemyślenia nt ostatniego tomu WKKDC.

Aż się boję zadawać to pytanie, ale jednak ciekawość zwyciężyła:
O czym Ty k...a piszesz???
Cytuj
Eaglemoss Polska miał jeszcze gorzej bo nieopacznie zlecił tłumaczenie i opracowanie WKKDC Egmont Polska. A oni od pierwszego dnia robili wszystko by sprzedaż Kolekcji była jak najmniejsza. I to podziałało. Krecia robota przyczyniła się do tego, że nawet marnych 100 numerów nie dostaliśmy.

EDIT
Cytuj
I to wszystko w dniu gdy dostajemy kolejną bardzo dobrą pozycję od Geoffa Johnsa, który na nowo pisał nam też Supermana (WKKDC Brainiac i Tajna Geneza) oraz stworzył swoje magnum opus w postaci zredefiniowania i odrodzenia GL Hala Jordana. W naszej edycji zdołała się tylko ukazać kolejna "Tajna Geneza" oraz "Zemsta Green Lanternów"
W kolekcji od Johnsa był jeszcze Poszukiwany: Hal Jordan (t. 73). I wypadałoby dodać o planowanym wydaniu Najczarniejszej Nocy. Tutaj zwracam honor, bo o tym wspomniałeś, ale oczywiście w negatywnym kontekście  ;)

Cytuj
na cholerę mi komiksy po angielsku
::) ::) ::)

Cytuj
Egmont. Bo nie dość, że udupili koncepcję Wydań Specjalnych WKKDC
Wydania specjalne udupił sam Eaglemoss dając totalnie zaporową cenę. Poza tym eaglemossowi dysydenci chyba swój rozum mają i mogli się domyślić, że stosunkowo niedawno wydany komiks raczej dobrze się nie sprzeda, nawet jeśli dorzucili do niego dodatkowe zeszyty (tak na marginesie posiadam wydanie kolekcyjne)

Cytuj
To jest właśnie logika Egmontu – najpierw zgnoić i zniszczyć jakąkolwiek alternatywę. Potem rzucić klientom jakiś ochłap. A potem dziwić się, że słabe pozycje się już nie sprzedają, zamknąć serie superhero i wrócić do wydawania tylko europejskiego Fantasy Komiks.
Prośba do adminów - czy możecie dodać emotkę "palmface"?
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:54:12 wysłana przez laf »

Offline amsterdream

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #595 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:49:38 »
Wspaniałe są te urojenia paranoidalne 8azyliszka ;D

Offline pMk_91

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #596 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:55:33 »
Cytuj
A wiec nadszedł ten dzień, kiedy nadszedł jeden wysoki wydawca w okularach

'Przemyślenia' zaczynają się tak epicko, że nie wypada nie przeczytać całości.. xD

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #597 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:40:28 »
Matko i córko, laf... musiałeś cytować???  :o
Mam go w ignorowanych, funkcjonuję sobie spokojnie nie musząc czytać tego bełkotu, a tu bez ostrzeżenia wybija taki poziom paranoi...  >:(
Jeżeli za insynuacje tego typu nie lecą tutaj ostrzeżenia to żywcem nie wiem za co ludzie je dostają.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #598 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:48:58 »
...na Bazylowym blogu. On tam wszystko wytłumaczył.

 :o Co za typ...

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #599 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:50:44 »
Oczywiście, że zostało, przecież czytałeś recenzję Hawkmana na Bazylowym blogu. On tam wszystko wytłumaczył.
No i namówiłeś. Wchodzę! :D
Piękno jest w oczach patrzącego.