Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152919 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

talibo

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #555 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:55:35 »
Tez odeslalbym cie do szkoly na matme, ale tu chyba problem jest powazniejszy i tyczy sie zdolnosci logicznego myslenia. :)
Czyli mamy Bazylversum i teraz doszło już Szekakversum, gdzie podstawy matematyki wrzuca się do kosza. Się narobiło tych versum, każdy chce mieć swoje.

Offline Teli

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #556 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 14:58:20 »
Przy takich dysputach zawsze się zastanawiam: ile w tym światku komiksowym procentów obcowania z komiksem jako formą sztuki, a ile procent to rajcowanie się cyferkami?

Online Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #557 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:05:36 »
Czyli mamy Bazylversum i teraz doszło już Szekakversum, gdzie podstawy matematyki wrzuca się do kosza. Się narobiło tych versum, każdy chce mieć swoje.
Uniwersum gdzie podstawy matematyki wrzuca sie do kpsza nazywa sie taliboversum bo cyferki przytoczone przeze mnie sa w 100% zgodne z zasadami matematyki, a ze ty liczyc nie umiesz i sie ich czepiasz robiac raban to juz nie moj problem. :)


Proponuję zadanie które zatrzesie twoim uniwersum!
https://www.matmana6.pl/zadania-uzytkownikow/procenty/4923/zadanie

podpunkt "e". xD
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:46:25 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #558 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:07:32 »
Przy takich dysputach zawsze się zastanawiam: ile w tym światku komiksowym procentów obcowania z komiksem jako formą sztuki, a ile procent to rajcowanie się cyferkami?
tez sie zastanawiam patrzac na to, ze nikt nie odniosl sie do polecanej przeze mnie niny szubur, bo sie wola spinac o prawidlowe wyliczenia. xD
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:09:46 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline szulig

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #559 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 16:32:27 »
Czy jest jakaś strona na której sa podane biblioteki ktore otrzymują komiksy z wydawnictw? Czasem ktos na forum napisze ze u niego jest taka biblioteka i chciałbym wiedziec ktore to.

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #560 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 20:04:54 »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #561 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 11:28:57 »
Szekak wiesz, że nie musisz odpowiadać na każdy post? I że fakt, iż twój post jest ostatni w dyskusji, nie oznacza, że masz rację? :)

Spójrz jak zniszczyłeś ostatnie kilka stron wątku o Studiu Lain. Po co?

Online Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #562 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 11:59:40 »
A wiesz, że po tym jak okazało się, że się skompromitowałeś swoimi zarzutami, możesz mnie po prostu przeprosić i zapomnimy o sprawie zamiast dalej się napinać? Możesz być czasem przyzwoity. :)

Ostatnie kilka stron wątku zniszczyli ludzie robiący bezpodstawne zarzuty.
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Lipiec 2019, 12:02:10 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #563 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 13:11:54 »
Jeśli cię przeproszę, to przestaniesz zaśmiecać wątki komiksowe swoimi bzdurami?

Online Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #564 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 13:54:17 »
Co do mojego zaśmiecania to na ziemię już cię sprowadził moderator w stosownym temacie jak się na mnie poskarżyłeś, ile razy trzeba ci cos powtorzyc bys w koncu przyswoil?

Natomiast co do zasmiecania ogolnie watkow komiksowych, to jak przeprosisz i zajdzie w tobie jakas refleksja i w przyszlosci skupisz sie na merytorycznych wypowiedziach zamiast wycieczkach osobistych to na pewno watki komiksowe wyjda na tym na plus i beda mniej zasmiecone bzdurami. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #565 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 19:01:44 »
Czy jest jakaś strona na której sa podane biblioteki ktore otrzymują komiksy z wydawnictw? Czasem ktos na forum napisze ze u niego jest taka biblioteka i chciałbym wiedziec ktore to.

Słuchaj, nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale w Stolicy szukam po prostu po tytułach w katalogu internetowym danej dzielnicy. Niestety, nierzadko komiksy są dość...hmmm...ekstrawagancko opisane, np bez autora i rysownika, państwo bibliotekarze najchętniej walą opis "zbiorowe' :)
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #566 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 07:28:47 »


Tak mi się skojarzyło.
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #567 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 22:32:59 »
Post pod postem- trudno. Niejaki holzmobel przerabia i to nieźle autka hotwheels, zobaczcie jaki hołd dla StanaTheMana:

https://www.instagram.com/p/BzPuv0alHP6/

https://www.instagram.com/fathur_holzmobel/?hl=pl
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Sierpień 2019, 22:50:27 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline laf

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #568 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 10:01:04 »
Talibo to Majkelus81 AKA Mkolek81 jakby ktoś chciał wiedzieć  :)
:o A to mnie zaskoczyłeś. Jeśli tak faktycznie jest, to tutaj odniósł się do własnego postu tytułując sam siebie "kolegą"  ;D - https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/x-men/msg30331/#msg30331. No i znowu zaczęliście się wykłócać  ;)
@talibo, czy domysły @JanaT są słuszne?

Żeby nie było off-topu ja również słyszałem wiele dobre o najbliższym tomie Hawkmana i również czekam na niego z niecierpliwością.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #569 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 10:08:33 »
@talibo, czy domysły @JanaT są słuszne?
To jest 100% a nie domysły.