Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VooDoo-79

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #525 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:17:16 »
A czy Hachette lub Eglemoss podają nakłady swoich kolekcji?

Nie bo nie są limitowane więc nie muszą  ;)

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #526 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:18:16 »
i się okazało, że jak są limitowane to też nie muszą  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline VooDoo-79

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #527 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:26:15 »
ale powinni, tak to działa wszędzie z każdą rzeczą która jest limitowana ;)

Offline Adolf

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #528 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:31:17 »
Nie bo nie są limitowane więc nie muszą  ;)

Oczywiście, że są limitowane. A miały jakieś dodruki? Chcesz kupić coś z WKKM to albo uda Ci się dostać coś z kioskowych zwrotów, albo z drugiej ręki za dużo większą cenę.

Offline 79ers

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #529 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:35:12 »
Jak coś jest złe to trzeba o tym mówić i pisać żeby dzięki temu próbować coś zmienić, jeśli ludzie by nie wychodzili na ulice i nie strajkowali to dalej byśmy mieli w kraju komunę  ;) tak wiem wiem głupi przykład  ;D
Apropopo chleb(i nie tylko chleb ) był na kartki czyli limitowany, a czekolada nawet była towarem ekskluzywnym i do dziś nakłady są nieznane  :'( i ludzie jakoś z tym żyją   :o

Nadal jesteśmy komiksiarzami, niektórzy kolekcjonerami czy już wszyscy zostali handlarzami  8) $$$

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #530 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:42:16 »
Nadal jesteśmy komiksiarzami, niektórzy kolekcjonerami czy już wszyscy zostali handlarzami  8) $$$

Albo chcemy po prostu wiedzieć co kupujemy.

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #531 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 19:53:52 »
Wejdzie człowiek po dobie przerwy, myśli że dowie się czegoś ciekawego, a tu nic tylko "jaki nakład, jaki nakład". Robicie syf i tyle.

Offline VooDoo-79

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #532 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 20:08:42 »
Oczywiście, że są limitowane. A miały jakieś dodruki? Chcesz kupić coś z WKKM to albo uda Ci się dostać coś z kioskowych zwrotów, albo z drugiej ręki za dużo większą cenę.

Oczywiście że nie są limitowane, nigdy żadna kolekcja nie tytułowała się jako limitowana, to że nie miała dodruków nie oznacza że jest bądź była limitowana, ba nawet były określane "dla każdego" więc gdzie tu mowa o limicie ?  ::)

Offline celtic

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #533 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 20:32:16 »
Albo chcemy po prostu wiedzieć co kupujemy.

Wydrukują tyle ile będzie zamówień :)
Tak jak Michaś przy Krakersie
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #534 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 22:19:38 »
Oczywiście że nie są limitowane, nigdy żadna kolekcja nie tytułowała się jako limitowana, to że nie miała dodruków nie oznacza że jest bądź była limitowana, ba nawet były określane "dla każdego" więc gdzie tu mowa o limicie ?  ::)
Once again. Kolekcje to prasa. Spotkaliście się z przypadkiem że Gazeta Wyborcza albo Nowa Fantastyka dodrukowywała jakieś wydanie?

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #535 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 01:25:23 »
Once again. Kolekcje to prasa. Spotkaliście się z przypadkiem że Gazeta Wyborcza albo Nowa Fantastyka dodrukowywała jakieś wydanie?

Coś mi się majaczy, że chyba był taki przypadek. Ale nie mogę sobie przypomnieć.

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #536 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 10:17:16 »
Okej, znalazłeś przykład czasopisma, które nie jest w dystrybucji 'kioskowej' i którego stary nuner nie jest wycofywany ze sprzedaży z nastaniem numeru i na tej podstawie sądzisz że kioskowe kolekcje nie są limitowane i mogą sobie robić dodruki.

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #537 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 11:12:57 »
To ja jestem bliższy wyciągania wniosków. Kolekcje kioskowe są prasą i mają limitowany nakład, gdyż nie ma dodruków.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #538 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:00:45 »
Bazyl a dlaczego ty tych swoich spiderów nie opychałeś na allegro po kosztach albo poniżej ceny zakupu ?

Bo jestem uczciwym Januszem biznesu i nie bawię się w wolontariat. Poza tym passat sam się nie zatankuje. W każdym razie na forum @Motyl się oferował, że kupi chętnym Spider-Many bez prowizji, to trzeba się było do niego zgłaszać.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #539 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 22:51:22 »
Bazyl, passata kupiłeś za pieniążki z pierwszych numerów kolekcji? ;D