Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lou

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #480 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 09:13:17 »
Dzisiaj z połowę tych stron i fanpage prowadzi byle kto, propagując bezwartościowe informacje. Kiedyś za stronami komiksowymi stali kompetentni i zaufani ludzie. Kiedyś dla mnie to była norma, a dziś dopiero zacząłem doceniać stare czasy w komiksowym fandomie przed erą Facebooka. Taaa, gadam jak leśny dziadek, kiedyś to było, ale to prawda. Wybaczcie ale czytałem strony i fora o tematyce komiksowej i filmowej od ok. 2000 roku, i pamiętam jaka fajna atmosfera wtedy była. Nikt nawet nie pomyślał żeby Administracja wdała się z kimś w pyskówke, wyzywała czytelnika, banowała bez powodu i tym podobne.

Nie przechwalałabym tak tamtych czasów. Też pamiętam "komiksowe internety" sprzed ery FB i miały one te same wady co teraz. Wtedy blogi/portale prowadziły grupy zapaleńców, czasem nie mających ku temu odpowiedniego przygotowania. Korekta szwankowała, awantury były i na forach (tak, na Gildii też) i w komentarzach na portalach/blogach. Ludzie też byli przewrażliwieni o wszystko. Lewa strona atakowała prawą, prawa lewą. Jedyna różnica obecnie jest taka, że komentarze i bóle tyłka przeniosły się z blogosfery na społecznościówki, zwiększyła się ilość portali, blogów i doszła kasa z reklam.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #481 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 09:49:35 »
Sentymentalnie 8) https://twitter.com/NetflixPL/status/1143421065235877888
Cytuj
Jedyna różnica obecnie jest taka, że komentarze i bóle tyłka przeniosły się z blogosfery na społecznościówki, zwiększyła się ilość portali, blogów i doszła kasa z reklam
FB ukatrupił fora dyskusyjne i skanalizował energię ludzi...

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #482 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:03:18 »
Tylko jedna rzecz - otwieram zafoliowany tom, a tam w  środku dziurka na 4 strony, jakby ktoś długopis wbił albo co. Jakim cudem to się zrobiło?

Nie mam pojęcia, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to była sprawka Tomasza Kołodziejczaka!  ;D

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #483 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:07:09 »
i to jeszcze w egzemplarzu, który akurat ty kupiłeś, to nie mógł być przypadek  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #484 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:27:37 »
Było nie pyskować do szefa na prelekcji. TK nie bawi się w półśrodki.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #485 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:44:03 »
"...był to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi..."

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #486 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:44:10 »
Dajcie spokój temu Bazylowi (albo do shout boxa) Ile razy też można te same żarty powtarzać?

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #487 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:05:11 »
jak widać się nie nudzą  :), sam prowokujesz Antariego w innym wątku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #488 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:07:57 »
Tam nie było żadnej prowokacji. Dobrze że się przyznałeś że twoje wpisy to prowokacja.

Bazyl mało co pisze ale co chwilę kilka debilnych postów pod jego.

Ty to w ogóle chyba zarywasz do niego :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:10:13 wysłana przez JanT »

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #489 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:14:43 »
A Ty do kogo "zarywasz" Janek? ;)

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #490 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:20:05 »
Tutaj to nie ja zacząłem, tylko się podłączyłem  :)
Dobrze wiesz, ze jak coś negatywnego napiszesz o Snyderze, to zaraz Antari wyskakuję, przecież to już nie pierwszy raz, także raczej ty do niego zarywasz, takie końskie zaloty  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #491 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:26:48 »
Tutaj to nie ja zacząłem, tylko się podłączyłem  :)
Po prostu nie zdarzyłeś :)

Ja tylko skopiowałem recenzje Pawełka (którego w większości przypadków podzielam) i kilka negatywnych opinii o Metalu bo sam się zdziwiłem że aż tak bardzo ludziom nie podeszło. I Antari wybuchł jak Krypton bo przecież to jest niemożliwe  :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:29:27 wysłana przez JanT »

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #492 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:39:54 »
Wcześniej miałeś z nim jakąś grubą dyskusję, bo napisałeś, ze King lepszy od Snydera, czy coś w tym stylu i też było wielkie oburzenie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #493 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:44:37 »
A jaki to ma związek z twoimi debilnymi notorycznie powtarzanymi wpisami do Bazyla?

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #494 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 19:53:04 »
Ale żeś oburzył, jak ktoś inny prowokuje to źle ale jak ty to dobrze, całe szczęście, że wszystkie twoje wpisy takie mondre.
Twój komiks jest lepszy niż mój