Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #465 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 08:21:59 »
Dożyłem czasów gdy Egmont chcąc zrobić na złość Bazylowi wydaje kolekcje. Jeszcze test powinni zrobić żeby podtrzymać tradycję Bazylowego kolportażu  :P


Nie wiem czemu się mnie czepiasz? Nic nie robiłem jak wychodził Asterix, nic nie robiłem jak wychodził Lucky Luke i te kolekcje nie zaskoczyły. I zaczęło mnie to wkurzać, więc postanowiłem że coś wreszcie zrobię przy następnej okazji. Kupiłem jak najwięcej Conanów i Transformersów tylko po to, by Kolekcje zaskoczyły. I wreszcie się udało. I ja się z tego cieszę. Ostatnio nie mogłem pomóc "Wielkiej Literaturze w Komiksie" no i nie wystartowała. Wg mnie to szkoda. Dlatego w tym roku również kupiłem tyle Pająków ile się dało, by można było się cieszyć restartem też tej Kolekcji w drugiej połowie roku.

A i oczywiście liczę jeszcze na jakiś dodatkowy teścik pod koniec sierpnia. Tak jak to było rok i dwa lata temu.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #466 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 08:23:37 »
Kupiłeś by zarobić, jakbyś kupił tylko po to by kolekcje zaskoczyły, to byś sprzedawał bez przebitki.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #467 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 09:03:11 »
Kupiłeś by zarobić, jakbyś kupił tylko po to by kolekcje zaskoczyły, to byś sprzedawał bez przebitki.

Nie czepiaj się go  :) on sobie doliczył za swój cenny czas jaki temu poświęcił :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #469 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 23:48:45 »
Kiedyś to były karty...


Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #470 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 01:21:55 »
No ba. Kiedyś bardzo żałowałem, że kart kolekcjonerskich brak jest na polskimrynku [zresztą i w XXIw niewiele się to zmieniło, ale jest net].
 Niektóre są prześmieszne-

https://www.ebay.com/sch/i.html?LH_CAds=&_ex_kw=&_fpos=&_fspt=1&_mPrRngCbx=1&_nkw=star+wars+207&_sacat=868&_sadis=&_sop=12&_udhi=&_udlo=&_fosrp=1


https://www.ebay.com/sch/i.html?LH_CAds=&_ex_kw=&_fpos=&_fspt=1&_mPrRngCbx=1&_nkw=1975+topps+man-thing&_sacat=868&_sadis=&_sop=12&_udhi=&_udlo=&_fosrp=1

Mam jeszcze z 1994 takiego SwampThinga - i nawet tej karty nie lubię ;/

Natomiast większość japońskich kart z "NightmareBeforeChristmas" nie przetrwała. Bo je lubiłem.
,, - Eeeeech.''

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #471 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 19:45:16 »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #472 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 08:39:33 »
Wilq roz#$%ł KiK, Punishera i Batmana https://www.gildia.pl/promocje/150

:)

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #473 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:40:42 »
Ten "fanpage" już się tłumaczy :)

Jak zacząłem prostować bzdury na tym fanpage to mnie zbanowali  ;D

Kto to prowadzi bo to ktoś znany?

Dzisiaj z połowę tych stron i fanpage prowadzi byle kto, propagując bezwartościowe informacje. Kiedyś za stronami komiksowymi stali kompetentni i zaufani ludzie. Kiedyś dla mnie to była norma, a dziś dopiero zacząłem doceniać stare czasy w komiksowym fandomie przed erą Facebooka. Taaa, gadam jak leśny dziadek, kiedyś to było, ale to prawda. Wybaczcie ale czytałem strony i fora o tematyce komiksowej i filmowej od ok. 2000 roku, i pamiętam jaka fajna atmosfera wtedy była. Nikt nawet nie pomyślał żeby Administracja wdała się z kimś w pyskówke, wyzywała czytelnika, banowała bez powodu i tym podobne. Dzisiaj takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Dziś jakiś Max założy wydawnictwo, zrobi ludzi w konia, i jeszcze będzie ich wyzywał na OFICJALNEJ stronie firmy. Kiedyś wszystkim wokół nie pękał tyłek, jak mieli inne poglądy polityczne od oponentów w rozmowie, nie było aż takiej paranoi. Rozumiem że to przez popularyzację medium i zaostrzenia języka w dyskusji publicznej. Ale chyba można mimo to krytykować takie zjawiska. A może trzeba. A może i tak nie ma to sensu? Nie jestem socjologiem, więc tego nie powiem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Czerwiec 2019, 23:21:10 wysłana przez admin »

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #474 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:45:29 »
A erze pre FB byle kazek mógł założyć blogspota i tam pisać niestworzone rzeczy...

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #475 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:49:07 »
Przynajmniej wtedy nie miał tak szybkiej i prostej drogi do dużych zasięgów i poczytności, jaką gwarantuje Facebook. Średnio zaawansowany skill w social media pozwala osiągnąć dobre wyniki, a jak ktoś jeszcze zacznie kupować reklamę, to jest już ustawiony bez wysiłku. Wartościowemu kontentowi pozwala się to przebić, ale kij niestety ma dwa końce.

Offline ThePinkFin

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #476 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 22:56:16 »
Aż mi się zatęskniło za fanpage'ami Aniona  :)

Nie uważam, żeby w dzisiejszych czasach fanpage'e prowadzone przez Aniona nie były potrzebne, bo robił masę dobrego i mile się to czytało, ale na szczęście teraz jestem już tak zorientowany i wiem, gdzie trzeba uderzyć, że jego działalności nie nazwałbym już kluczową.
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Czerwiec 2019, 23:21:28 wysłana przez admin »

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #477 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 23:26:08 »
Czyli chcąc nie chcąc, będę musiał założyć fanpage Kolekcji Spider-Mana, by dalej krzewić kulturę i wiedzę komiksową. :D Ale wtedy bym musiał kupować w kiosku, zamiast oszczędzać na prenumeracie. :D

W każdym razi zgadzam się z Johnem. Dzisiejsi moderatorzy forów i fanpage'ów to nie to co kiedyś. Zamiast regulaminem kierują się własnymi animozjami. fragsel był ostatni sprawiedliwy. ;)

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #478 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 06:41:35 »
Nie uważam, żeby w dzisiejszych czasach fanpage'e prowadzone przez Aniona nie były potrzebne, bo robił masę dobrego i mile się to czytało, ale na szczęście teraz jestem już tak zorientowany i wiem, gdzie trzeba uderzyć, że jego działalności nie nazwałbym już kluczową.
Mówicie o tym gościu, który założył fan-page WKKM i WKKDC i prowadził je rzetelnie, ale tylko dopóki mu się chciało?

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #479 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:56:35 »
Jak został redaktorem merytorycznym SBM to zwolnił a później całkiem zawiesił działalność na FB :) Mając zwykłą pracę i SBM to pewnie ciężko znaleść czas na fanpage's a to też jest czasochłonne (wiem bo sam mu tam coś podsyłałem) Szkoda tylko że nie przekazał komuś. Pozdrawiam Sebastiana Aniona :)

Prowadził fanpage WKKM (tu też pisał o Conanie i Star Wars z Marvela), SBM, WKKDC.

Czyli chcąc nie chcąc, będę musiał założyć fanpage Kolekcji Spider-Mana
Jest już i zapowiada się spoko https://www.facebook.com/spidermankolekcja/
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 09:02:08 wysłana przez JanT »