Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151487 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #435 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:10:15 »
Toż to zbrodnia przeciw komiksowości, komiksobójstwo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #436 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:22:14 »
Egmont już działa globalnie  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #437 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:03:42 »
Żołnierze Egmontu na misji oględzinowej, obserwują ciała poległych rebeliantów Hachette i dobiją co poniektórych którzy przeżyli. Po udanej misji Chief TK wraca do bazy i masowo skupuje wszystkie archiwalne tomy WKKM by móc je spalić w centrum Łodzi.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #438 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:06:12 »
Muszę się komuś pożalić. [Ale nie mam do kogo ;) stąd post]
Po potężnej dawce Hellblazera postanowiłęm trochę zwolnić, bo za szybko mi się tomy skończą. Sięgnąłem po Justice League Dark- v1 In the Dark.

To jest niewyobrażalne, jak ten Janin oszpecił kobiety w tym tomie. Ma Zatannę, ma Enchantress, ma Xanadu, ma Dove-  i wszystkie je rysuje na jedno kopyto, wszystkie wyglądają zresztą jak ograniczone portorykanki, o wiecznie zadziwionych twarzach. Po zastanowieniu przypominają mi z twarzy Joey Lauren Adams...Cholera - aż mi to w lekturze przeszkadza, naprawdę. Jak można coś takiego zrobić zwłąszcza naszej sympatycznej dziewczynie z sąsiedztwa, Zatannie?! :)
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #439 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 00:32:46 »


Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #440 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 15:44:46 »
Ten gość którego nazwisko rymuje się że skur... syński naprawdę chyba ma jakieś problemy.
Zaczynam kumać dlaczego gość tak hejtuje to forum.
Jaki by nie był, a nie zgadzam się z nim często, to jednak do tak badziewnych tekstów się nie posunął nigdy od kiedy sobie jego stronkę obserwuję.
« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Czerwiec 2019, 15:46:42 wysłana przez Lewaczek »

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #441 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 16:58:08 »
Naprawdę przesadzacie. To już jest zwyczajne wyzywanie, a potem będzie płacz jak Krzysztof na swoim fanpage się Wam zripostuje. Lubię i szanuję nasze forum, ale odcinam się od bezpodstswnych ataków na Krzysztofa Tymczyńskiego. Nie będę tutaj nikogo moralizować, bo też potrafię kogoś brzydko nazwać w przypływie wstania lewą nogą, ale wycieranie sobie gęby czyimś nazwiskiem to już kroczek za daleko.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #442 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 17:28:32 »
Ale jakie "wy"? To Tysonek ktoremu czesto zdarzaja sie posty na bardzo niskim poziomie, a nie wszyscy. Watpie by komus sie jego wypowoedz podpbala...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #443 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 17:42:33 »
Ale jakie "wy"? To Tysonek ktoremu czesto zdarzaja sie posty na bardzo niskim poziomie, a nie wszyscy. Watpie by komus sie jego wypowoedz podpbala...
Coś nie widać, by zebrał chociaż ostrzeżenie za te słowa, admin też ich nie usunął. I druga osoba też podłapała ten rym. A w innym temacie jak podrzuciłem link do bloga o Image to inny użytkownik też napisał kilka niefajnych słów, ale przynajmniej usunął i napisał mi w PW żebym też to zrobił z cytowanego posta.

Offline donT

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #444 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 22:17:54 »
A w innym temacie jak podrzuciłem link do bloga o Image to inny użytkownik też napisał kilka niefajnych słów, ale przynajmniej usunął i napisał mi w PW żebym też to zrobił z cytowanego posta.

Przyznaje sie.
Najpierw chlapnalem jezorem, pozniej pozmyslalem.

Swierdzilem, ze to troche nie teges i ze wole te opinie zachowac dla siebie. Poprosilem Cie grzecznie abys moj cytat usunal. Nie odniosles sie, prosbe olales.

Przyznaje - zachowalem sie po chamsku. Krzysiek, jezeli to czytasz - przepraszam Cie stary...
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #445 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 13:08:45 »
Źle się dzieje w państwie duńskim... Wczoraj wieczorem chciałem wreszcie napocząć Pajęczaka od Todd`a i...
nie mogę go znaleźć... Podobnie zresztą jak "Promethea".  :o
Niby mam coś na kształt remontu i sporo rzeczy poprzerzucanych, no ale co w końcu kurczę blade... Dwa tomy - z czego jeden o aparycji cegłówki - i jak kamień w wodę...  >:(
Za dużo tego wydają i za dużo człowiek kupuje...  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #446 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 12:14:48 »
Wczoraj oglądałem nowych X-Men. Chciałem od razu odpisać Marvelkowi, Giefergowi, i RQ w stosownym temacie, ale musząc czekać na pociąg ponad 3 godziny w upale mi się odechciało. Później przez pogodę w moim województwie pociąg stanął, nie było prądu. W miasteczku obok zerwało, kilkanaście dachów, a u mnie wysiadł prąd. Internetu w domu do teraz nie ma, muszę z mojego LTE w telefonie korzystać. Sądzicie że opłaca oglądać się Netflixa na internecie mobilnym? Nie chciałbym żeby za szybko mi zżarł pakiet, bo to na awaryjny czas, jak choćby teraz.

A co do filmu, polecam iść i samemu wyrobić sobie zdanie. Nie jest tak zły jak sieją propagandę w internecie, mi się bardzo podobał i doceniam w nim wiele dobrych rozwiązań. Dark Phoenix w rankingu filmów o X-Men ustawionym na 4 lub 5 miejscu, na równi z X1 lub lekko pod nim. Na pierwszych trzech miejscach oczywiście DOFP, FC, X2. Filmów solowych o Loganie tutaj nie uwzględniłem. Choć było to bardziej pożegnanie z obsadą aniżeli serią, bo film wcale się nie wyklucza z finałową sceną Przeszłość, która nadejdzie, którą również napisał Kinberg.

Rozpiszę się konkretniej jak będę mieć już swobodniejszy dostęp do internetu. Znów się przekonałem że nie warto słuchać krytyków i youtuberów przed sensem. Nie rozumiem dlaczego Łukasz Stelmach tak się uczepił sceny walki na ulicy, była jedną z najlepszych w filmie.

Tysonek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #447 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 18:41:50 »
Zaczynam kumać dlaczego gość tak hejtuje to forum.
Jaki by nie był, a nie zgadzam się z nim często, to jednak do tak badziewnych tekstów się nie posunął nigdy od kiedy sobie jego stronkę obserwuję.

Nawet śmiechłem, brzmisz zupełnie jak jakieś jego alter ego. Za co miałem dostać ostrzeżenie ? nie wiesz co się czai pod wykropkowanymi polami :)

Offline Lewaczek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #448 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 18:46:40 »
Nawet śmiechłem, brzmisz zupełnie jak jakieś jego alter ego. Za co miałem dostać ostrzeżenie ? nie wiesz co się czai pod wykropkowanymi polami :)
Tak, wiem. Twoje zwyczajne chamstwo.

Tysonek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #449 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 18:49:11 »
Naprawdę brzmisz jak kszysiu te :)

Edit:
Jeżeli ja jestem chamski to jak nazwać ciebie?

"Przyjaznych i otwartych kolegów Gabora i Tysonka zapraszam za to do cmoknięcia mnie w tyłek."
« Ostatnia zmiana: Pn, 17 Czerwiec 2019, 09:07:55 wysłana przez Tysonek »