Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 152935 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wonap

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #405 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:36:00 »
To możesz zrobić test, idź na jeden dzień popracuj w kopalni a na drugi dzień posiedzisz sobie w klimie i będziesz odbierać telefony.
nie lubie rozmawiać z ludzmi a od klima nie jest zdrowa. Ide odpoczywac wkopalni. 2. To nie ten temat. 3. Kiedy kolekcja.

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #406 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 11:34:20 »
Niestety do tego właśnie prowadzi (oczywiście nie zawsze, ale w tym kraju b. często) pracowanie w korpach na stanowiskach typu team leader, informatyk, wysoko wykwalifikowany specjalista albo posiadanie własnej firmy (to chyba najbardziej). Do pogardy dla ludzi wykonujących ciężką pracę, za minimalną, na śmieciówce, bez urlopów i chorobowego. Oraz do (uwaga, najlepsze!) stwierdzeń typu: przecież wybrały pracę w BOK, po co tam są skoro nie lubią klientów, mamy rynek pracownika, mogły """"""wybrać"""""" inną pracę.

Dobrze jest też popracować na różnych stanowiskach i w różnych formach zatrudnienia aby mieć szersze pole widzenia na wiele spraw niż osoba, która po skończeniu studiów pracowała parę lat wyłącznie na cieplutkim etaciku i wydaje jej się, że ma cokolwiek do powiedzenia na temat tego, która praca jest ciężka, a jaka nie. A z mojego doświadczenia powiem, że najbardziej otwiera oczy prowadzenie własnej działalności. Żaden etat nie wyleje ci tak zimnego kubła wody na głowę.

Wiele osób właśnie przychodzi sobie do pracy na papierosa, pogaduchy i strojenie głupich min. I niech nikt nie próbuje im zawracać głowy albo wymagać czegoś. Klient = wróg. Spójrzcie czasami do galerii do sklepów z biżuterią np. Pandora. 5 kobitek za ladą zajętych pogaduchami, do klienta nie ma kto podejść. Już pomijam, że jak na ilość klientów tego sklepu wystarczyły by max 2.

« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Czerwiec 2019, 11:43:31 wysłana przez Antari »

Offline R~Q

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #407 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 12:57:06 »
Dobrze jest też popracować na różnych stanowiskach i w różnych formach zatrudnienia aby mieć szersze pole widzenia na wiele spraw niż osoba, która po skończeniu studiów pracowała parę lat wyłącznie na cieplutkim etaciku i wydaje jej się, że ma cokolwiek do powiedzenia na temat tego, która praca jest ciężka, a jaka nie. A z mojego doświadczenia powiem, że najbardziej otwiera oczy prowadzenie własnej działalności. Żaden etat nie wyleje ci tak zimnego kubła wody na głowę.
Tak jest, musiało paść słynne "zausz firme"  8)

Wiele osób właśnie przychodzi sobie do pracy na papierosa, pogaduchy i strojenie głupich min. I niech nikt nie próbuje im zawracać głowy albo wymagać czegoś. Klient = wróg. Spójrzcie czasami do galerii do sklepów z biżuterią np. Pandora. 5 kobitek za ladą zajętych pogaduchami, do klienta nie ma kto podejść. Już pomijam, że jak na ilość klientów tego sklepu wystarczyły by max 2.
Anegdotyczny przykład jednego źle prowadzonego (wg ciebie) sklepu jest widzę według ciebie dowodem na to, że pracownicy w Polsce mają za dobrze.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #408 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 13:17:21 »
Podsumowując uważam, że Peter Parker poradziłby sobie w każdym z wymienionych tutaj zawodów.
Fani zapominają w ilu miejscach już pracował Peter! A był przecież fotografem, fotoreporterem, dziennikarzem, asystentem Starka, naukowcem, naukowcem-wynalazcą. Jakby doliczyć fachy jego klona Bena, to był nawet barmanem. A i tak pewnie coś pominąłem... :)

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #409 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 15:00:37 »
...już samo bycie podopiecznym cioci May to praca na pełny etat :)
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #410 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 18:22:56 »
Bycie prezesem korporacji którą założył arcywróg w jego ciele celowo pominąłem. A teraz znów jest dziennikarzem, choć że jest to jego drugie podejście "do pióra" pewnie mało kto sobie zdaje sprawę.

Offline jotkwadrat

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #411 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 18:26:08 »
Z tego, co pamiętam, pracował też dla Silver Sable.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #412 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 18:44:14 »
Mi się podobało jak w uniwersum MC2 pracował w laboratorium kryminalnym Policji (zupełnie niczym Flash). To byłby też fajny zawód dla Parkera, pasujący do bohatera i jego talentów.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #413 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 19:03:26 »
Spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby Parker pracowałby w BOK, nie odbierałby wcale waszych telefonów, połowę czasu spędzając poza miejscem pracy.
O ile by go w ogóle do BOK przyjęli...

« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Czerwiec 2019, 19:06:00 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #414 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 01:29:07 »
Jako że dziś byłem na festiwalu Babaryba 2019 miałem dzień pozornie modelarski...
Ale...wprawne oko komiksiarza dostrzegło kalkomanie do samolotów występujących w malowaniach komiksowych :D Otóż BlueRider wydał kalkomanie do samolotów Tintina :)


Nie miałem o takich projektach pojęcia. No ale i Tintin jest mi słabo znany.
Jak ktuś ma dane modele czekające na sklejenie i jest wielbicielem klasyki europejskiego komiksu, może się obkupic- jest tego kilka wersji:
https://www.mojehobby.pl/catalog/Dodatki-307661.html?search_keywords=tintin&inp_div_val_0=Tintin&inp_div_cat_name_0=Dodatki&inp_div_cat_0=307686&inp_div_val_1=Tintin&inp_div_cat_name_1=Literatura&inp_div_cat_1=101354&inp_div_val_2=Tintin+Special&inp_div_cat_2=307686&inp_div_val_3=Tintin&inp_div_cat_3=0&dk_szt%5B27454956%5D=1&opinion_type=2&last_active_input=search_keywords&przedm=27454956&start_d=-1&start_p=0&redirected_mode=cat


Robią także kalki do Blackhawków!

« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Czerwiec 2019, 02:08:23 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #415 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:03:10 »
Ja tam grami się nie interesuję, wątku zakładać mi się nie chce. Ale nikt tutaj nie ekscytuje się CP 2077?  ???
Wczoraj chłopaki pozamiatały.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #416 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:31:16 »
No widziałem cały internet się jara.
Akcje CD Projekt wyśrubowały od razu nowy rekord na giełdzie, dochodząc do 233 zł za sztukę, a wartość całej firmy wzrosła do 22,4 mld zł.
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #417 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:33:56 »
Macie konta na Instagramie?

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #418 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 22:50:44 »
dochodząc do 233 zł za sztukę, a wartość całej firmy wzrosła do 22,4 mld zł.

Liczy się tylko cena na zamknięciu. A jutro pewnie korekta. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline komiksowe_warianty

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #419 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 21:59:15 »
Nie wiem czy ten temat się nada, ale zaryzykuję. Jako grafik amator postanowiłem stworzyć sobie logo. Pierwszy w życiu kontakt z Inkscapem dał taki oto efekt. Jak bardzo źle to wygląda? Mocne 0/10 czy jest szansa na wyższą notę? Tak, możecie z tego cisnąć bekę i nawet nie będę zdziwiony :D.