Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151537 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #360 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 12:57:21 »
Z czym się nie zgadzając? Z twoim trollingiem?  ;D Jesteś zawiedziony że nie narzekam?  :o

Z tym, że to powinno lecieć na miękko.

Nie rozumiem o co ci chodzi. To Ciebie boli coś z tyłu, bo wygodnie stosować swoją "teorię" tylko do wybranych sytuacji.

Daj mi 1 argument (poza "bo Vertigo" i "żeby pasowało") dlaczego takie chudzielce mają lecieć na twardo.


JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #361 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 13:10:55 »
Z tym, że to powinno lecieć na miękko.
Ale ty tego nie chcesz na miękko (ty chcesz wszystko w HC) więc uprawiasz tak zwany trolling.

Daj mi 1 argument (poza "bo Vertigo" i "żeby pasowało") dlaczego takie chudzielce mają lecieć na twardo.
Ale czemu ja mam ci dawać argumenty na to? Bo narzekałem na Nowe DC w HC?

wygodnie stosować swoją "teorię" tylko do wybranych
Ja od dawno piszę że Egmont wydaje idealnie SC/HC i to ty co chwilę wyskakujesz z bólem tyłka (jak wczoraj i teraz) i ściągasz chmury burzowe :)

Powinny być ostrzeżenia za takie prowokacje bo Bazyl za mniejsze przewiny dostaje.
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Maj 2019, 13:23:11 wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #362 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:44:04 »
Ale ty tego nie chcesz na miękko (ty chcesz wszystko w HC) więc uprawiasz tak zwany trolling.
Ale czemu ja mam ci dawać argumenty na to? Bo narzekałem na Nowe DC w HC?
Ja od dawno piszę że Egmont wydaje idealnie SC/HC i to ty co chwilę wyskakujesz z bólem tyłka (jak wczoraj i teraz) i ściągasz chmury burzowe :)

Powinny być ostrzeżenia za takie prowokacje bo Bazyl za mniejsze przewiny dostaje.

Jak grochem o ścianę. Kolejny raz powtarzam, że to nie są żadne prowokacje. Nie doszukuj się wszędzie ukrytych przesłań, uszczypliwości, aluzji itp. bo to sugeruje, że wydaje ci się, że jesteś inteligentniejszy niż jesteś w rzeczywistości. Podszyte to wsyzstko megalomanią, naprawdę może ciężko w to uwierzyć ale nie wszystko kręci się wokół ciebie na forum. I nie wkładaj mi w usta swoich słów. Cytujesz zdanie wyrwane z kontekstu sprzed paru lat. To się nazywa obsesja na poziomie bazyla.

Zabawne jest to, że doszliśmy już kiedyś w tym temacie do konsensusu ale już chyba zapomniałeś. Chude tomy jak np. Ostatnia Krucjata powinny lecieć na miękko. Podobnie będzie z Sandman Uniwersum jak pierwszy tom ma być po 150 stron. I tylko tyle napisałem, że powinno lecieć na miękko, bo za chude na HC. Będzie o wiele droższe, a przy takiej grubości to generalnie nic nie zmienia. Reszta to Twoja rozciągnięta nadinterpretacja i manipulacja.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #363 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:51:24 »
Ci tu dalej walczą  :)
Lepiej Antari napisz co ci Multiversum odpisał  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #364 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 23:23:13 »
@Antari
Czyli naprawdę chciałbyś to w SC? Co byś nie napisał niektóre ostatnie twoje wpisy na pewno na to nie wskazują.
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Maj 2019, 23:24:59 wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #365 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 23:49:19 »
@xanar: Będzie w wątku o MVM.

@JanT: Bardziej by mi się opłacało to wziąć w SC niż HC. Na ten moment nie wiem czy będę wchodził w tę serię, bo do głównej serii Sandmana raczej startu nie ma (chyba, że się mylę), a nie jestem aż tak wielkim fanem żeby brać wszystko co tylko jest okraszone szyldem serii. Powiem tak - wziąłbym to w HC jakby połączyli 2 tomy w 1. A tak, wolałbym w SC.

Generalnie nie robię żadnych ukrytych podśmie**ujek, bo myślę, że wszystko zostało już powiedziane .
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Maj 2019, 23:52:10 wysłana przez Antari »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #366 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 00:19:46 »
Generalnie nie robię żadnych ukrytych podśmie**ujek.
To trzeba było od razu tak :)

Powiem tak - wziąłbym to w HC jakby połączyli 2 tomy w 1
Drugie tomy chyba dopiero w przyszłym roku.

Offline Gieferg

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #367 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 15:10:45 »
Z ciekawości - jest na sali ktoś, kto jest w stanie przebrnąć przez posty kolesia o nicku Michael_Korvac?
Jeśli tak, chciałbym mu pogratulować :)

Tysonek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #368 dnia: Cz, 30 Maj 2019, 15:17:20 »
Z ciekawości - jest na sali ktoś, kto jest w stanie przebrnąć przez posty kolesia o nicku Michael_Korvac?
Jeśli tak, chciałbym mu pogratulować :)

Da się przeżyć twoje, da się i jego :)

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #369 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 20:26:55 »
Gieferg, mam niestety ten sam problem. Nawet odezwałem się do Michaela na PW, ale On nie widzi nic złego w swoim stylu pisania. No cóż - nie możemy mieć pretensji, możemy najwyżej nie czytać lub zablokować kolegę. Michael jest jedyną osobą na forum, którego postów nie czytam a jedynie "przeglądam".
Inaczej nie da rady, a przynajmniej ja nie mam do tego cierpliwości.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #370 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 10:53:01 »
Ta infolinia nie różni się niczym od innych infolinii.
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 17:53:54 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Jaxx

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #371 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 11:39:26 »
Z WKKM, Conanem, Transformersami było to samo. Rzucają cichaczem 4 tomy w wybranych regionach, ogłaszają dociekliwym, że to nie test, a i tak nikt im nie wierzy, a potem zawieszają "żeby wprowadzić zmiany". Dlaczego więc nagle wszyscy się dziwicie, że robią to samo w przypadku Spider-Mana? Jedno SBM nie czyni tutaj wiosny. Zwróćcie uwagę, do kiedy chcą aby wysyłać im ankiety z pierwszego numeru - do któregoś tam czerwca. Wiadomo więc, że to będzie data zawieszenia kolekcji, a durny BOK mimo to będzie wciskać ludziom ciemnotę o oficjalnym starcie, wysyłkach prenumerat itp., co jest jawnym wprowadzaniem w błąd.

Offline Szekak

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #372 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 11:42:51 »
Też nie wiem o co to zamieszanie, przecież od dawna wiadomo, że H wciska ściemy i jedyną osobą która im wierzy to bazyliszek.
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 13:03:16 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #373 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 13:01:14 »
Zwróćcie uwagę, do kiedy chcą aby wysyłać im ankiety z pierwszego numeru - do któregoś tam czerwca. Wiadomo więc, że to będzie data zawieszenia kolekcji, a durny BOK mimo to będzie wciskać ludziom ciemnotę o oficjalnym starcie, wysyłkach prenumerat itp., co jest jawnym wprowadzaniem w błąd.

Może robią to celowo, by nie zniechęcać ludzi do kupowania testu, do składania prenumerat, bo zaś na podstawie sprzedaży i zamówień, oceniają jaki jest potencjał kolekcji? Za pierwszym razem może miało to jeszcze jakiś sens, choć już wtedy ludzie kupujący wcześniej inne, niekomiksowe kolekcje, pisali, że to standardowa zagrywka Hachette.  Takie testowanie rynku w dobie internetu jest mocno przestarzałe.

Offline jotkwadrat

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #374 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 13:03:27 »
A ciekawe co w sytuacji, gdy ktoś kupi sobie np. pierwsze cztery kawałki DeLoreana? I zostanie z tym jak Himilsbach z angielskim.