Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151596 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #330 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:53:06 »
I co robi ten WYŁĄCZNY wydawca DC Egmontu? Obcina listę tytułów.
I zapowiada Old DC w formacie jak Klasyka Marvela :) Tak czy siak DC w przyszłym roku będzie więcej.
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 19:56:20 wysłana przez JanT »

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #331 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:56:05 »
Pisałem dlaczego moim zdaniem WKKDC i WKKM się urywa. A @Mateusz kasował moje posty i wlepiał mi osty, więc więcej tutaj pisać tego nie będę.

Moim zdaniem o niskiej sprzedaży decyduje taki sobie dobór tytułów z DCR i DC Deluxe. Niestety taki Aquaman nie jest zbyt popularny w Polsce. A ja osobiście nie będę dla idei kupować zupełnie chybionych wg mnie tytułów z DC Deluxe takich jak "Świt Mrocznego Księżyca", "Gotyk" czy "Mroczny Książe z Bajki" za tą cenę. Niech wydadzą Zero Hour  albo wreszcie to cholerne Kingdome Come czy starsze fajne eventy. Zamiast tylu mniej znanych Rebirth ja poproszę np. Batman Incorporated. To wtedy kupię z pocałowaniem ręki. Ale nie Planetary, czy Harley Quinn która dla mnie jest po prostu słaba.

@JanT
Zapowiada na przyszły rok dopiero. Ale w tym roku tytułów jest mniej.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #332 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:58:01 »
Czytałeś w ogóle to Kingdom Come?

Zapowiada na przyszły rok dopiero. Ale w tym roku tytułów jest mniej.
A liczyłeś? Nie zapominaj o podwójnych tomach z Rebirth i Metalu.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #333 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 20:06:06 »
Czytałem ale dawno temu. Chciałbym sobie odświeżyć. Bardzo liczyłem na 90 i 91 tom WKKDC, a w tym roku przyszło takie rozczarowanie.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #334 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 20:08:33 »
od Egmontu będziesz miał taniej  :)

czyli wszystko powinno kosztować 39,99, takie DC/Marvel na miękko nie kupisz bo za tanie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 20:13:57 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #335 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 20:25:59 »
Tytuły z Rebirth chciano zapewne wybrać pod filmy DC. Gdyby Rebirth w Polsce startowało dzisiaj, przypuszczam że w "ramówce" znalazłby się również Captain Marvel. Co do doboru tytułu, mogli zamiast Nightwinga spróbować z Red Hoodem. Skoro Thunderbolts z Marvel NOW znalazło odbiorców, podobny target sięgnąłby po Outlaws.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #336 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 21:01:00 »

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #337 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 03:19:01 »
Ja, ale jest zbyt wcześnie, żeby wiedzieć na 100%, co z tego wyjdzie. Na Pyrkonie z rozmów wynikało, ze to całkiem spore przedsięwzięcie, więc uwzględniłem w planach.
Wygrałem u nich notes, więc mnie kupili :D
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #338 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 03:36:35 »
Czasu na odwiedziny będzie sporo, bo od końcówki września do lutego. Bardziej mnie zastanawia jak będzie wyglądała logistyka całego przedsięwzięcia. Cieszę się że nie jest to atrakcja połączona z MFKIG (jak np wystawa Papcia Chmiela w piątek rok temu), nie wiem czy będę w tym roku na festiwalu, a taka wystawa to projekt na skalę światową, w dodatku z uniwersum DC, czyli zakątku mainstreamu który w naszym kraju poza Batmanem jest zaniedbywany.  Odpuszczenie sobie czegoś takiego to jak odmówienie randki Jennie Malone. Kompletny absurd ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 27 Maj 2019, 03:41:08 wysłana przez John »

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #339 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 08:55:25 »
Tak ich nienawidzi ale pierwsze co gosc zrobił to poleciał na stoisko Egmontu po darmowy katalog :)

Wziął żeby sprzedać pewnie.

@bazyliszek: Człowieku powiedz jakie ma dla Ciebie znaczenie KTO wydaje w Polsce komiksy. Gdybyś był fanem Conana cieszyłbyś się, że zobaczysz dodatkowy tom z tą postacią w ojczystym języku. Ale ty wolisz kreować sztuczne wojenki i robić podśmie***jki na oficjalnych spotkaniach. Bardziej liczą się dla Ciebie sztucznie wykreowane pojedynki między Hachette a Egmontem niż sama treść komiksu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 27 Maj 2019, 09:05:31 wysłana przez Antari »

Offline Lou

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #340 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 09:00:24 »
Też pewnie odwiedzę tę wystawę. Daleko nie mam. Tyle, że odpuszczę sobie terminy około festiwalowe, a prędzej wybiorę grudzień, gdy ludzie będą zajęci świątecznymi zakupami. Przynajmniej nie będzie tłumów i będzie można w spokoju pooglądać.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #341 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 09:56:47 »
@Antari przykro mi że się zacietrzewiasz na moim punkcie a nie widzisz tego, że Egmont zostawia odłogiem przynajmniej w tym roku DC, a swoje ograniczone siły produkcyjne przerzuca na Marvel, by bić się z konkurencją. A teraz już w ogóle nie będzie dla nich alternatywy w DC. Wychodzi na to, że No Man's Land to ja się nie doczekam. Za to dostanę takiego samego McFarlane'a jak od Hachette (tyle że Egmont wyda to zbiorczo), czy jeszcze więcej Spider-Mana w kioskach, tyle że dla trochę młodszych czytelników. I też dlatego, że najpierw Hachette rzuciło tego bohatera do kiosków.

Fajnie że będą kolejne Conany, ale na razie to są tylko puste słowa, górnolotne zapowiedzi czego to Egmont z tym bohaterem nie wyda. A katalog jest pusty i nie podaje żadnych z nim tytułów. I ja mam wrażenie że to wszystko jest wołanie do klientów, by nie wydawali kasy u Hachette a poczekali te "krótkie" pół roku, to Egmont wyda im z Conanem cuda-niewidy. Ja po tym co się stało na Pyrkonie, to uwierzę jak zobaczę towar na pólce. A na razie na takie zapowiedzi wywołane Efektem Kolekcji to mnie ogarnia pusty śmiech. Aż dziwne, że Transformerów nie zapowiedzieli.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #342 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 10:15:07 »
Wychodzi na to, że No Man's Land to ja się nie doczekam.
Old DC  Old DC Old DC
             Old DC Old DC

Takie tytuły z Batmanem są tam najbardziej prawdopodobne.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #343 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 11:02:40 »
Bazyl, Spidera dostaniesz od Egmontu zbiorczo i taniej i możesz już teraz kupić a w kolekcji będziesz miał w dwóch czy trzech tomach i może za dwa lata (straszna drożyzna w tych kolekcjach się robi).
Ty to masz jakiś problem z funkcjonalizowaniem świata, kolekcja DC została brutalnie przerwana bo się nie sprzedaje, tak sama jak Rebirth (tutaj oficjalne info jest, że nie sprzedaje się rewelacyjnie :)) . Nikt normalny nie będzie zamykał interesu, który zajebiście zarabia. Sprzedają się natomiast Batmany z DC, to będziesz dużo Batmanów. Ty w ogóle kupiłeś coś z tego Rebirth, mam podejrzenia, że nie, no i właśnie m.in. przez ciebie zostały te serie pourywane.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #344 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 11:32:22 »
Nie wiemy czy urwanie WKKDC było spowodowane spadkiem sprzedaży, czy jakimś innym czynnikiem jak w przypadku WKKM. Nie dostaliśmy konkretnych informacji a przy okazji Eaglemoss wydawało naprawdę fajne tytuły w tej Kolekcji, a druga połowa listy niemieckiej wyglądała jeszcze lepiej.

Osobiście DC Rebirthy kupuję na równi z Marvel Now i Kolekcjami. Poza oczywiście Aquamanem i Harley, które uważam za słabe. Spider-Man od Egmontu to dobry pomysł, ale do cholery to nie musi być dokładnie to samo co najprawdopodobniej dostaniemy w Kolekcji.