Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 153435 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #315 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 14:45:10 »
Warto uściślić: Bazyl nie fanem Conana, jest fanem kolekcji z Conanem. A równie dobrze może to być dowolny tytuł i można nawrzucać Egmontowi czemu go nie wydał 10 lat temu a dopiero teraz.

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #316 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 15:10:48 »
Egmont wydaje Conana: Źle.
Egmont nie wydaje Conana: Źle.
Egmont wydał Conana w przeszłości: Źle (za mało).
Egmont wydałby Conana w przyszłości: Źle (przeszkadza kolekcji).

Powyższe przykłady czysto hipotetyczne.

Bazyl, napisz kiedy byłoby dobrze, bo już naprawdę nie wiem. Może łatwiej będzie Egmontowi się dopasować do Ciebie.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #317 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 16:00:20 »
LordDisneyland, dla komiksowej biografii Bazyla, lewicowy Owedyk połączy siły z ultra prawicowym Kijucem, zobaczysz. Wszystko dla sztuki wyższej. BTW. Pamiętasz ten film Fanatyk na podstawie pasty internetowej? Główny bohater toć czysty Bazyliszek. Wymień tylko "fora wędkarskie" na komiksowe, a "związek wędkarstwa polskiego" na Egmont i pasuje idealnie.

Offline SawiK

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #318 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 16:13:01 »
Sory ze tu ale mam pytanko: Jest jakis zapis audio lub inne z spotkania z TK na którym jak podaje Bazyli kazał sprzedawać stare Kingdom Come???
Przeczytałem co tam Bazyleusz naprodukował na swoim Blogu z wyprawy do Wawy: standard hejt atak na Egmont. Tak ich nienawidzi ale pierwsze co gosc zrobił to poleciał na stoisko Egmontu po darmowy katalog :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 16:17:08 wysłana przez SawiK »

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #319 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 16:13:51 »
Nie ma i według słów Bazyla nie będzie bo nikt nie nagrywał.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #320 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 16:47:04 »
  Bo jak się napatrzy na ten katalog to ich jeszcze bardziej znienawidzi. Ogólnie miałem dotychczas teorię, że to jego zachowania to jakaś forma trollingu, ale tak czytając tą historię z tym podśmiewaniem się to chłopina chyba faktycznie jest lekko nienormalny.

Offline stachel

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #321 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 17:10:58 »


Sory ze tu ale mam pytanko: Jest jakis zapis audio lub inne z spotkania z TK na którym jak podaje Bazyli kazał sprzedawać stare Kingdom Come???
Przeczytałem co tam Bazyleusz naprodukował na swoim Blogu z wyprawy do Wawy: standard hejt atak na Egmont. Tak ich nienawidzi ale pierwsze co gosc zrobił to poleciał na stoisko Egmontu po darmowy katalog :)

Też nie widziałem, żeby ktoś nagrywał, ale potwierdzam, że jak ktoś chce sprzedawać to trzeba się spieszyć, bo później ceny spadną.

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #322 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 18:34:14 »
Dobra, dla Oogamiego, Antariego i innych którzy nie mogą zrozumieć prostej rzeczy, powtórzę ostatni raz.

Egmont wywalczył sobie pozycję jedynego, wyłącznego wydawcy komiksów DC na Polskę, przez co musieliśmy się pożegnać z komiksami DC od Muchy od czasu do czasu. Potem Egmont zaczął wydawać sporo komiksów z niemieckiej Listy WKKDC, potem zaczął opracowywać dla Eaglemoss tomy kolekcji. Teraz WKKDC się zaraz ma urwać na 80 tomie. I co robi ten WYŁĄCZNY wydawca DC Egmontu? Obcina listę tytułów. A jednocześnie przerzuca swoje moce produkcyjne na Marvel, którego wyłącznym przedstawicielem nie jest. I jeszcze Conana, którego 1 tom DH w 2 częściach wydał 15 lat temu, potem olał temat całkowicie, a teraz nagle do niego wraca, bo konkurencja prawdopodobnie nieźle sprzedaje pozycje z tym bohaterem.

Jestem fanem Conana, kupiłem te dwa grube DH, ale mimo to jest to śmieszna sytuacja. To tak jak starszy brat, który nie bawił się swoją starą zabawką przez długi okres czasu, nagle zobaczył że wział ją młodszy braciszek i zaraz się na niego rzuca i mu zabiera krzycząc - To moje, zawsze najbardziej lubiłem tą zabawkę, po co inni mi ją biorą. Czysta komedia. I teraz mamy to, że wyłączny przedstawiciel DC w Polsce wydaje więcej Marvela niż DC, dając temu DC znowu powoli zdychać, zamiast robić cokolwiek, by ożywiać fanów, wydawać naprawdę ciekawe  tytuły z tego universum. Gracz tej wielkości i z takim zapleczem co Egmont nie powinien tylko komicznie kopiować i podrabiać ruchów o wiele mniejszego komiksiarza jakim jest Hachette.

Bo jak inaczej oceniać to, że ledwo wyszła Kolekcja Spider-Mana, to Egmont już na szybko wydaje to samo McFarlane'a, tyle że w jednym tomie a nie w trzech i w jego nowym magazynie kioskowym (bo Kolekcja wychodzi w kioskach), też ma być Spider-Man i Avengers. A nie choćby mutanci czy jakiś inny Marvel. Nie - tematyka widocznie musi być bardzo podobna do haszetowej.

I właśnie dlatego, dlatego śmiałem się na tym spotkaniu. Bo widzę, że potwierdzają się wszystkie moje teorie. Jeśli przeszkodziłem też @stachelowi, to bardzo go przepraszam. Starałem się chichrać jak najciszej.

Online Murazor

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #323 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 18:59:14 »
Jestem fanem Conana, kupiłem te dwa grube DH, ale mimo to jest to śmieszna sytuacja. To tak jak starszy brat, który nie bawił się swoją starą zabawką przez długi okres czasu, nagle zobaczył że wział ją młodszy braciszek i zaraz się na niego rzuca i mu zabiera krzycząc - To moje, zawsze najbardziej lubiłem tą zabawkę, po co inni mi ją biorą. 
Kłamstwo, Egmont nie zabiera kolekcji w żaden sposób, a dokłada do niej inne tytuły Conana. Nie dubluję jej, nie obcina jej tomów. Wg Twojego porównania. Kupuję nową zabawkę i przynosi ją do domu.

Bo jak inaczej oceniać to, że ledwo wyszła Kolekcja Spider-Mana, to Egmont już na szybko wydaje to samo McFarlane'a
Kłamstwo, Egmont wcześniej zapowiedział Spider-Mana.

A nie choćby mutanci czy jakiś inny Marvel. Nie - tematyka widocznie musi być bardzo podobna do haszetowej.
Kłamstwo. Tematyką są najpopularniejsi i prawdopodobnie najlepiej sprzedający się bohaterowie. Uwielbiany Pajęczak i najpopularniejsza drużyna superhero. I Hachette i Egmont to widzą i z tego korzystają.

Starałem się chichrać jak najciszej.
A tutaj potwierdzasz, że zachowałeś się jak chamski 15letni hejter, który nie potrafi szanować innych.
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 19:01:38 wysłana przez Murazor »

Offline Red Fury

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #324 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:00:38 »
Tyle, że to Marvel się sprzedaje, a DC niestety nie, dlatego nie ma co ciągnąć tytułów dla garstki fanów, a pieniążki muszą się zgadzać. Nawet w Atom Comics jak się pytałem jak tam z DC. To odpowiedź była że to Marvel się sprzedaje. Jeśli Egmont sięga po Conana mimo kolekcji jak mniemam znaczy, że mu się to opłaca bądź opłaci w przyszłości.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #325 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:04:15 »
@Murazor
To ogół publiczności dowiedział się później o Kolekcji niż o zapowiedzi Egmontu. Prawdopodobnie moim zdaniem sam Egmont wiedział to wcześniej. Już kilka razy na spotkaniach TK dawał do zrozumienia, że coś wie, ale nie może powiedzieć.

Online xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #326 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:17:15 »
Bazyl weź napisz co ty byś zrobił, żeby DC sprzedawało się tak samo jak Marvel albo i lepiej, oczywiście pomijają Batmana, bo ten się sprzedaje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #327 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:25:36 »
To Ty Bazyl nie możesz zrozumieć jednej prostej rzeczy.

   Połowa Twoich postów brzmi jak rojenia jakiegoś obłąkańca, konstruujesz jakieś spiskowe teorie a to Egmont próbuje zniszczyć Hachette, a to Eaglemoss. Kołodziejczak mówi wprost, że kasują bo się nie sprzedaje to Ty, ku...a dalej swoje że powinni zwiększyć jeszcze ilość bo się na handlu komiksami najlepiej znasz, bo sprzedałeś 20 Spidermanów z kolekcji na allegro, dlaczego Eaglemoss kasuje swoją kolekcję nie zająknąłeś się ani słowem. Za to jak Hachette wciska Ci jawne bzdety o jakichś problemach z licencją to bierzesz to jako świętą i niepodważalną prawdę, w UK jakoś kłopotów z licencjami nie mają. Dobierasz tylko te argumenty, które pasują do Twoich rojeń te które temu przeczą całkowicie pomijasz, nawet jak inni forumowicze jawnie pokazują je palcem. Egmont wydał Conana 15 lat temu a teraz wydaje go znowu i co z tego? To jest śmieszne? Czy naprawdę uważasz, że normalny, zdrowy, dorosły mężczyzna powinien z tego powodu przeszkadzać innym na spotkaniu śmiejąc się pod nosem nie wiadomo z czego? Egmont wyda Spidermana tak jak Hachette i ku...a co z tego? To też jest śmieszne, albo Cię drażni? Jak wchodzisz do sklepu i widzisz Pepsi to też Cię tak rzuca? Na widok szyldu Wranglera też dostajesz szału? Egmont pierwszy wydał Conana jednak więc to może Hachette wykorzystało jego pomysł a nie odwrotnie? Ty czytasz czasami to co piszesz? Zastanowiłeś się kiedyś czy to wogóle ma sens? Chcesz komiksów DC to zacznij może je kupować najpierw, taki wielki z Ciebie kolekcjoner a sam swego czasu kupowałeś WKKM na allegro od pokątnego handlarza za pół ceny, co pewnie je w plecaku na lewo wynosił z drukarni.

Offline stachel

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #328 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:31:52 »
I właśnie dlatego, dlatego śmiałem się na tym spotkaniu. Bo widzę, że potwierdzają się wszystkie moje teorie. Jeśli przeszkodziłem też @stachelowi, to bardzo go przepraszam. Starałem się chichrać jak najciszej.

Chichrania nie słyszałem, może za daleko siedziałem, choć sala była mała. Niemniej wychodząc ze spotkania byłem w 99% pewny kogo właśnie spotkałem ;)

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #329 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:43:56 »
Cytuj
Niemniej wychodząc ze spotkania byłem w 99% pewny kogo właśnie spotkałem

Gwiazdę ;)