Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #300 dnia: So, 25 Maj 2019, 22:25:05 »
U kogo jest u tego jest. U mnie ostatnio taki upał był że żyć mi się odechciewało. Kocham deszcz i chmury... Dla mnie mogłoby już nigdy nie być słońca i byłbym wtedy najszczęśliwszy.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #301 dnia: So, 25 Maj 2019, 22:39:20 »
Którą książke lepiej przeczytać? ;) [/img]

Fleischera i Schutza, to świetna pozycja i niewiele straciła na aktualności.
,, - Eeeeech.''

Offline Marvelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #302 dnia: So, 25 Maj 2019, 22:55:07 »
Bazyl podśmiechujki możesz robić sobie wśród kolegów , o ile ich masz, a nie na spotkaniu z gościem pewnie starszym od ciebie co najmniej dwa razy, który poświęca czas na spotkania z takimi stulejarzami jak ty. Jakiś poziom obowiązuje, na Pyrkonie też emocje były, ale nikogo pytanie nie mogło być nawet traktowane jako trochę agresywne. Wszytko działo się w kulturalnym duchu, którego w tym wypadku ewidentnie zabrakło. Przynajmniej z tego co czytam.

Widzisz Bazyl coś narobił? Teraz TK urwie kolejne serie, albo przestaną mu po głowie chodzić myśli o kolejnych komiksach. Proponuję odbyć grupową pielgrzymkę przebłagalną i zrobić trzy rundy na kolanach pod siedzibą Egmontu.

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #303 dnia: So, 25 Maj 2019, 23:05:56 »
Myślę że TK po powrocie do domu pierdzielnął testowymi wydaniami Conana o ścianę i w nerwach zawiesił serię. Facet ma już swoje lata i ma prawo tracić cierpliwość. Nie zdziwie się, jak w nerwach na Bazyla użyje swoich wtyk w Hachette żeby rozwalić kolekcje Conana. Prosiak zrobi crossover twórczy z Kijucem, i opowiedzą o tym wydarzeniu w komiksowej biografii Bazyliszka "O człowieku który kochał kolekcje". Później adaptacja filmowa, dramat obyczajowy. Pokażą w Cannes, albo chociaż w kinie pod chmurką którymś, może w Radomiu lub Sosnowcu.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #304 dnia: So, 25 Maj 2019, 23:12:40 »
Ja bym tu raczej widział materiał na Incepcję 2. O kolesiu co wszczepia innym w głowę myśli, że Hachette zaprowadzi kiedyś pokój na świecie.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #305 dnia: So, 25 Maj 2019, 23:18:08 »
Wtedy całe miasta będą zbudowane z tomów z kolekcji.

Offline Gascon200

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #306 dnia: So, 25 Maj 2019, 23:22:44 »
Ja to bym bardziej widział polskiego Matrixa:P

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #307 dnia: So, 25 Maj 2019, 23:35:30 »
Wtedy całe miasta będą zbudowane z tomów z kolekcji.

Tak sobie wyobrażam piwnice w której mieszka Bazyl. Panorama na panoramie :D

Online misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #308 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 00:53:39 »
Niektórzy chyba mają projekcję, że TK jest omnipotentny.

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #309 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 03:24:40 »
"Prosiak zrobi crossover twórczy z Kijucem, i opowiedzą o tym wydarzeniu w komiksowej biografii Bazyliszka "O człowieku który kochał kolekcje"."

Błąd :) - jak ma w tym brać udział Owedyk, to u niego z góry będzie wiadomo, że za całe zło odpowiada Kościół i Rimskij Papa. Od zawsze gość tak miał i nie potrafi już inaczej :)  A tu za czarny charakter powinien jednak TK robić...także Prosiaka usunąć z planów trzeba , jeśli ma to być opowieść prawdziwa :)

Proponowałbym zresztą tytuł "O człowieku, co kolekcjom się kłaniał". Albo, z myślą o zachodnich rynkach postępowych , "For a Fistful of Conans".

ps- John, to był piękny post :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 03:26:23 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #310 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:10:36 »
Poczytajcie sobie o amerykanizacji kultury i jak to wpływa na ofertę innej kultury.
Argumenty typu "ból tyłka" jest tak szczeniacki, że aż szkoda go komentować.
Ludzie chcą oglądać? Owszem, ale w dużej merze dlatego, ze zostali tak wychowani. Na takich właśnie pisemkach.

Ty nadal nie rozumiesz co chcą Tobie przekazać inni forumowicze?
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 14:38:12 wysłana przez admin »

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #311 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:14:33 »
Ty nadal nie rozumiesz co chcą Tobie przekazać inni forumowicze?

No i co?

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #312 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:15:06 »
To że w kolejnym wątku zachowujesz się jak troll

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #313 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:58:55 »
To że w kolejnym wątku zachowujesz się jak troll

Definicja: Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni.

A teraz pokaż mi, gdzie troluję. A potem przejrzyj swoje posty, i znajdź w nich tę belkę, której nie widzisz.

Offline OokamiG

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #314 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 14:21:26 »
Widzisz Bazyl coś narobił? Teraz TK urwie kolejne serie, albo przestaną mu po głowie chodzić myśli o kolejnych komiksach. Proponuję odbyć grupową pielgrzymkę przebłagalną i zrobić trzy rundy na kolanach pod siedzibą Egmontu.

Ja nie bronie TK ani Egmontu, kilka ich decyzji uważam za dziwne albo nie trafione. Tylko, że kiedy przynajmniej jedna osoba, w tym wypadku pMk_91, mówi że zachowanie Bazyla przeszkadzało mu w trakcie  spotkania to już należy takie przenoszenie jego sposobu bycia forumowego na realne forum piętnować. A takich osób, które nie mogły się skupić przez jego docinki może być więcej i nie wszystkie mogą mieć tutaj konto, żeby to potwierdzić.
Komentowanie pod nosem w trakcie takiego spotkania również jest niekulturalne, ale to już zwalam na urojenie Bazyla, że Egmont to wszelkie zło. Ja, gdybym był fanem Conana, co u Bazyla jest widoczne niemal w stopniu fanatycznym, bazując na opisanym zachowaniu, cieszyłbym się, że wydawnictwa się uzupełniają się nawzajem w wydawaniu  historii z tym bohaterem. Widocznie Bazylowi czysta nienawiść do Egmontu na to nie pozwala. Bazyliszkowi , skoro bycie na spotkaniu wywołuje  takie emocje, że musi na bieżąco je komentować radziłbym odpoczynek i od klawiatury i od komiksów na jakiś czas. I wybranie mniej emocjonującego hobby, może jakieś spacery, pewnie dobrze działają na skołatane komiksami nerwy.