Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 153236 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #270 dnia: So, 25 Maj 2019, 18:45:09 »
Bazyl to Ty byłeś tym pajacem który zadawał te roszczeniowe pytania i pół spotkania podsmiechiwal się jak oblakany, któremu trzeba było tłumaczyć zasady rządzące rynkiem, które z jakiegoś powodu również były kwitowane tym śmiechem? Podziwiam Pana Tomka że nie skomentował tego zalosnego zachowania..

Może bez przezywania innych forumowiczów co?
Jeśli słyszę te piękne słówka TK, które mówi słuchaczom, a jednocześnie posunięcia wydawnicze Egmontu są dokładnie odwrotne, to dla mnie było to tak śmieszne, że nie mogłem wytrzymać. I bez przesady - zadałem dwa szybkie pytania na początek (o Szninkla i Kingdome Come) i potem dwa o Eaglemoss i czy nie urwą Lucky Luke'a w środku. To było aż tak bardzo roszczeniowe? Człowiek z ostatniego rzędu  zadał więcej pytań.

@ramirez
Gdyby te Conany nie kosztowały po 30 zł za tak cieniutkie tomy i to bez rabatów, to może byłoby lepiej w sprzedaży. Ale wtedy wszystkie Egmonty były wysoko cenione - od Ultimates po 1602.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 18:51:38 wysłana przez Bazyliszek »

Offline FanEgmontu

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #271 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:12:11 »
Wow czyli Bazyl nie tylko na forum przejawia ogromne braki w wychowaniu i logicznym myśleniu :-\  Kultura wymaga żeby nie przeszkadzać na takim spotkaniu innym osobom ale co ja cię będę mówił.

Offline pMk_91

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #272 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:13:23 »
Może bez przezywania innych forumowiczów co?
Jeśli słyszę te piękne słówka TK, które mówi słuchaczom, a jednocześnie posunięcia wydawnicze Egmontu są dokładnie odwrotne, to dla mnie było to tak śmieszne, że nie mogłem wytrzymać. I bez przesady - zadałem dwa szybkie pytania na początek (o Szninkla i Kingdome Come) i potem dwa o Eaglemoss i czy nie urwą Lucky Luke'a w środku. To było aż tak bardzo roszczeniowe? Człowiek z ostatniego rzędu  zadał więcej pytań.

@ramirez
Gdyby te Conany nie kosztowały po 30 zł za tak cieniutkie tomy i to bez rabatów, to może byłoby lepiej w sprzedaży. Ale wtedy wszystkie Egmonty były wysoko cenione - od Ultimates po 1602.

Wybacz, ale uważam, że zasluzyles sobie swoim bezczelnym zachowaniem na spotkaniu i należy to pietnowac.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #273 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:18:53 »
@UP
Ok, w przyszłym roku postaram się śmiać jak najciszej. Albo niech TK mnie nie rozśmiesza tym co mówi, a tym co Egmont robi. "Nie lubię urywania serii" a tu DCR poleciały.

Offline Cypher

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #274 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:28:51 »
Dokładnie Bazyl, nie nadajesz się na takie spotkania, masz grzecznie słuchać, klaskać kiedy trzeba, nie bekać, śmiać się z dowcipów, nawet jak już je słyszałeś kilka razy i ogólnie spijać miodek z ust prowadzącego.
I najważniejsze nie zadawać niewygodnych pytań, a najlepiej skonsultować je z prowadzącym przed spotkaniem.

Online misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #275 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:35:53 »
A ja rozróżniacie które pytanie jest niewygodne, a które głupie?

Offline PJP

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #276 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:39:12 »
A ja rozróżniacie które pytanie jest niewygodne, a które głupie?
Po głupim wywiadowani przewracają oczami, po niewygodnym wzdychają, chrząkają i wiercą się...

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #277 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:40:35 »
Bazyl to Ty byłeś tym pajacem który zadawał te roszczeniowe pytania i pół spotkania podsmiechiwal się jak oblakany, któremu trzeba było tłumaczyć zasady rządzące rynkiem, które z jakiegoś powodu również były kwitowane tym śmiechem? Podziwiam Pana Tomka że nie skomentował tego zalosnego zachowania..

Oj Bazyl... brak słów.

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #278 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:48:54 »
Dobra podam literalnie moje 4 pytania. Mi się głupie nie wydają.

1. Czy zostały rozwiązane kwestie z prawami do wznowienia Szninkla?
2. Dlaczego Kingdome Come nie znalazło się w katalogu, skoro w zeszłym roku wznowiono Potwora z Bagien a oba komiksy kiedyś wyszły w tym samym czasie?
3. Czy Lucky Luke będzie kontynuowany?
4. Dlaczego zakończyła się współpraca między Eaglemoss i Egmontem? Czy zadecydowała o tym niska sprzedaż, czy jakieś inne względy?

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #279 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:50:33 »
Odpowiedzi jeszcze podaj.

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #280 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:51:39 »
Pytania ważniejsze od odpowiedzi ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #281 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:53:11 »
Dobra podam literalnie moje 4 pytania. Mi się głupie nie wydają.

No nie. Ale jak cię znam z forum, to mogę sobie wyobrazić, że w rzeczywistości tak gładko to nie wyglądało.


2. Dlaczego Kingdome Come nie znalazło się w katalogu, skoro w zeszłym roku wznowiono Potwora z Bagien a oba komiksy kiedyś wyszły w tym samym czasie?

Tu domyślam się, że czekałeś na odpowiedź:

"Potwór z bagien został zapowiedziany przez Eaglemoss, więc zdecydowaliśmy się go wydać przed nimi. A jako, że WKKDC zostaje zakończona, nie ma konkurencji, to Kingdom Come przesuwamy na dalszy termin"

Wtedy mógłbyś krzyczeć:

"WIEDZIAŁEM!!!  :o"
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 19:55:59 wysłana przez ramirez82 »

John

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #282 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:57:16 »
Oskarżacie go już na podstawie wyzwisk i teorii jednego użytkownika. Poproszę o więcej świadków lub nagranie, bo tak widzę że znów próbujecie nabić Bazyla na rożen bez wartościowych dowodów na to, że jego zachowanie faktycznie było bezczelne.

Offline pMk_91

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #283 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:58:09 »
Hehe pytanie numer dwa było zadane z taką dziwna agresja, że sam Pan Tomasz był lekko zdziwiony. Moja narzeczona tak samo była zaskoczona tonem w jakim zostało zadane, ja też, potem zorientowałem się kto tam siedzi, jak widać poznałem go po samym zachowaniu a to chyba wiele mowi. :-) później głównie posmiechujki za każdym razem jak padalo 'Conan'

P. S dla mnie koniec tematu bo zaczynają się dziwne 'oskarzenia'. Mnie zachowanie wkurzylo i uważałem że trzeba to napisać żeby ktoś takie nie myślał że to było normalne. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 20:03:09 wysłana przez pMk_91 »

Offline Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #284 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:59:48 »
@ramirez

No i się jeszcze zaśmiałem za głośno ze dwa razy. Ale nic więcej nie mówiłem i spokojnie słuchałem reszty spotkania.
Relacji video raczej nie będzie, bo ten człowiek, który robił to rok temu, zabrał swoją kamerkę przed spotkaniem i wyszedł. Ja nikogo innego ze smartfonem czy inną kamerką nie widziałem.

@JanT
Całą swoją pisemną relację wrzucę na swój blog - za jakąś godzinę.

Tak - śmiałem się za każdym wspomnieniem o Conanie, bo 15 lat od Egmontu było wielkie NIC w tym temacie. A tu nagle - 3 Dark Horse'y i jeden omnibus rocznie, "ja bardzo lubię Conana i będziemy go wydawać." No jak tu się nie śmiać z tak jaskrawego przykładu wystąpienia na konkurencji "Efektu Kolekcji"?

Jeśli ton mojego głosu był źle odebrany, to wybacz @pMk na to już nic nie poradzę. Czasem emocje górują. Ale nie mów, że byłem agresywny albo że krzyczałem, bo wcale tak nie było.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 20:04:05 wysłana przez Bazyliszek »