Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 21:46:55 »
Sorki Panowie, ale nie jestem w temacie. Majkelus sam tak po prostu usunął konto czy wpływ na to miała jakaś wymiana zdań czy dyskusja?

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #196 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 21:53:22 »
JanieT co mu zrobiłeś  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #197 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 21:56:19 »
Śmieszy mnie to teatralne usuwanie kont. Jak jakieś miejsce mnie nudzi/drażni to przestaje sie logować. A nóż kiedyś przypadkiem wejdę i akurat będę chciał odpowiedzieć na coś, to konto będzie czekało. Imo Majkelus chciał zademonstrować podobnie jak Bender że forum mu nie pasuje. Jego decyzja, nam pozostaje ją uszanować.

Itachi

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #198 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 22:00:08 »
Ja szanuję, tylko podczas przeglądania jednego z wątków zauważyłem że konto zostało zamknięte. Do tej pory był bardzo aktywnym użytkownikiem dlatego się zdziwiłem.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #199 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 22:01:14 »
Bazyl z Janem T dobrali się w duet i go zhackowali.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #200 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 22:18:28 »
Ja się dowiedziałem dopiero jak mnie ktoś o to zapytał na privie. Muszę znaleść kogoś nowego do sztormów  ;D

Myślę że wróci pod inną nazwą.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 22:22:46 »
A może to pierwszy zwiastun master planu Death_Birda w którym wszyscy ceremonialnie banujemy się by Bazyliszek zrobił to samo?

Offline Cypher

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #202 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 22:23:25 »
Ja szanuję, tylko podczas przeglądania jednego z wątków zauważyłem że konto zostało zamknięte. Do tej pory był bardzo aktywnym użytkownikiem dlatego się zdziwiłem.
A ja chyba nie szanuję. Dla mnie to ostentacyjne usuwanie konta...

No już bardziej zrozumiałbym jakby zrobił coś takiego...


Online misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #203 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 23:17:25 »
Śmieszy mnie to teatralne usuwanie kont.

W usunięciu konta nie ma nic teatralnego. Wręcz to normalne. Tak jak skasowanie konta na naszej klasie w gdzie nie zamierza się z serwisu korzystać. Teatralne to gdyby pisać na odchodnym drama-posty.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #204 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 23:56:51 »
A może to pierwszy zwiastun master planu Death_Birda w którym wszyscy ceremonialnie banujemy się by Bazyliszek zrobił to samo?

A wszystko to poprzez hipnozę. Pamiętaj Janek - będziesz następny. Następny. Następny.  :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #205 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 02:09:12 »

Smutna sprawa-

https://www.newsarama.com/44833-dc-cancels-orders-for-dc-lucha-explosiva-line.html

Kurde, szykowałem się na zakup paru sztuk :/


A poza tym- szkoda , że majkelus skasował konto.
,, - Eeeeech.''

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #206 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 21:37:40 »
Mam już dosyć że gdzie nie wejdę tam wszędzie polityka. Rzygać mi się chce. To szambo bez skrępowania opanowało nawet takie moje hobby jak komiksy i filmy. Co za paranoja.

Eeeee... naprawdę nie wiedziałeś, że komiks i film od dawna mają silne związki z polityką?  ::)

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #207 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:54:44 »
Ja mówię o stronach i forach tematycznych.

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #208 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 23:23:57 »
Ja mówię o stronach i forach tematycznych.
A to od kiedy tylko powstał internet, wcześniej możliwości były bardziej ograniczone, ale wielu i tak się starało.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #209 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 02:30:17 »
Osobiście odczuwam to inaczej. Kiedyś wchodząc na strony o komiksie, kinie, telewizji, czytałem o tych właśnie tematach. Dzisiaj widzę non stop przepychanki i aluzje światopoglądowe. Komentarzy nie ma temat treści, tylko tego czy ktoś jest gejem, lub jest niebiały. Naprawdę nie dostrzegasz że ten konflikt jest dzisiaj intensywniejszy niż kilka lat temu? Powszechna paranoja. Jedni doszukują się poprawności politycznej, inni wszędzie się czują uciskani. Czuję jakby kultura nigdy nie była tak podzielona jak dzisiaj.