Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 00:39:14 »
Gdybym był nowicjuszem i oparł się akurat na niesprawdzonych rewelacjach B., pewnie bym się wkurzył, być może po nieudanym a kosztownym zakupie walnął  komiksy raz na zawsze w kąt.
Tak piszecie jakby pan B był najważniejszy, a podobno nie jest. To forum ma więcej jak jednego użytkownika. Spokojnie. Ludzie umieją czytać, większość nawet ze zrozumieniem. Wyraźnie wielu tutaj zaznacza niechęć do wypowiedzi pana B. Bardzo zatem możliwe, że ewentualny nowicjusz będzie je omijał.

Offline gabor2

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #106 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 18:24:02 »
Ja mam go zablokowanego. Problem dalej jest, ale poza banem nie ma lepszego rozwiązania.
Najważniejsze: nigdy mu nie odpowiadać! Zapiszcie i zapamiętajcie ;)

Offline ThePinkFin

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #107 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 11:32:50 »
JanT, po co edytujesz poprzednią wiadomość w celu udzielenia odpowiedzi na następną? Lekki mętlik wprowadzasz.

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #108 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:24:01 »
Ktoś dorwał ten numer w Poznaniu?

Bazyl podróżuje po całej Polsce od paru dni i wykupuje gdzie się da. Nic nie dostaniesz, chyba, że z jego sklepu 2 x drożej.

Offline OokamiG

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #109 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:29:44 »
Abstrahując, że jego praktyki nie przeszkodzą wyjść tej kolekcji, to nie jest wpływanie i zaklamaywamie wyników? Bo troche jednak tym biznesem podnosi potencjalną sprzedaż. Tak na koło 12 razy.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #110 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:30:26 »
Bo to była pierdoła (tak jak i ten wpis) a widać wyraźnie do czego się odnosi.
Przez takie zachowania robisz się niewiarygodny  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #111 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:37:32 »
Ja nie wiem co wy chcecie od Bazyliszka, żal wam cztery litery ściska czy co? Nikt nikogo nie zmusza do kupowania od niego.
Zastanawia mnie sytuacja na tym forum, dlaczego Bazyliszek dostaje ostrzeżenia za pisanie głupot i nieprawdy, a ludzie którzy go obrażają i się z niego naśmiewają dostają jedynie lajki do swoich postów?

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #112 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:40:56 »
Gdzie go ktoś obraził?

Xanar też mógłby jakieś ostrzeżenia dostawać za te ciągłe podbitki do niego :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:55:06 wysłana przez JanT »

Offline Marvelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #113 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:48:41 »
Ja nie wiem co wy chcecie od Bazyliszka, żal wam cztery litery ściska czy co? Nikt nikogo nie zmusza do kupowania od niego.
Zastanawia mnie sytuacja na tym forum, dlaczego Bazyliszek dostaje ostrzeżenia za pisanie głupot i nieprawdy, a ludzie którzy go obrażają i się z niego naśmiewają dostają jedynie lajki do swoich postów?

Ja też uważam, że to lekka przesada. Ktoś sprzedaje komiksy na allegro już złośliwości pod adresem Bazyla. Nie bardzo wiem jak to wpływa na naszą dyskusję na temat kolekcji.

Offline Antari

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #114 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:52:39 »
Ja nie wiem co wy chcecie od Bazyliszka, żal wam cztery litery ściska czy co? Nikt nikogo nie zmusza do kupowania od niego.

Załóżmy, że ktoś mieszka w jego mieście. Wykupił cały nakład i nie ma możliwości kupienia przez kogoś innego pomimo chęci. Tym sposobem bazyl zmusza takie osoby do kupienia online u niego w zawyżonej cenie. Tak postępuje największy fan kolekcji. Bijmy mu brawa.


John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #115 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:52:51 »
To temat o kolekcji Spider-Mana, o Bazylu możecie pogadać w Shout Box.

Offline Cringer

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 13:00:44 »
Ja też uważam, że to lekka przesada. Ktoś sprzedaje komiksy na allegro już złośliwości pod adresem Bazyla.
Złośliwości spowodowane są hipokryzją tego jegomościa. Z jednej strony wiecznie narzeka na ceny komiksów takiego Egmontu z drugiej sam sprzedaje komiksy z kosmiczną marżą.

Offline Marvelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 13:05:38 »
Złośliwości spowodowane są hipokryzją tego jegomościa. Z jednej strony wiecznie narzeka na ceny komiksów takiego Egmontu z drugiej sam sprzedaje komiksy z kosmiczną marżą.

Ok, ale z tego co pamiętam ani bycie hipokrytą, ani zakup dużej ilości towaru nie są przestępstwem. No chyba, że Bazyl zaczął okradać kioski :D Nakupował - jego sprawa, ja czekam na oficjalny start, bo nie mam zamiaru dawać dwa razy tyle za tom, który pewnie pojawi się pod koniec czerwca w normalnej cenie.

ktosiek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #118 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 13:13:50 »
Złośliwości spowodowane są hipokryzją tego jegomościa. Z jednej strony wiecznie narzeka na ceny komiksów takiego Egmontu z drugiej sam sprzedaje komiksy z kosmiczną marżą.
Czyli złośliwość w kierunku Bazyliszka jest uzasadniona i tego typu docinki są akceptowalne przez włodarzy forum? To chyba trzeba dopisać jakiś punkt w regulaminie...

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 13:17:28 »
Hipokryzją wykazują się także wrogowie Bazyla. On wygłasza swoje teorie spiskowe - źle. Ale Wasze kilkustronnicowe, offtopowe lamenty już fajnie się według Was czyta? Wchodzę w temat Kolekcji Spidera, a tam jeden post Bazyla (na temat) i kilkanaście Waszych wycieczek osobistych.