Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 153284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #75 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 21:55:53 »
kiedy takie chudzinki jak ten nieszczęsny Staruszek, który sprowokował tą dyskusje

Wchodzi program emerytura plus dlatego cena Logana jest wyższa😜

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #76 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 22:08:28 »
Jesteś nie na czasie, teraz jest:  świnia+, krowa+, kot+, Bazyliszek+ itd.  ;D
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 22:12:29 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline szulig

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #77 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 09:01:10 »
I znowu to samo sie zaczeło.. tylko w innej domenie. Znowu zakłamywanie rzeczywistosci. Czy nie możecie gościa zablokować? Po co odpowiadać na jego posty. Wiadomo co on sądzi o kolekcjach, cenach... od kilku lat trwa to samo i gosc sie nie zmieni. Niech mysli ze ma rację. Mimo ze mam go zablokowanego doskonale wiem co pisze na podstawie Waszych odpowiedzi. Prosze, odpowiadacie na jego zaczepki (domyslam sie ze nie są umyślne, ten człowiek tak ma) a nie mam ochoty przerabiac tych głupot po raz kolejny. Wielu z Was wnosi wiele merytorycznych rzeczy do tego forum, prosze nie psujcie sobie opinii włączając sie jałowe dyskusje.

Offline starcek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #78 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 11:35:29 »
Ale po co blokować? Przecież nie trzeba czytać jego opowieści o wirtualnej rzeczywistości.  ;-D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline death_bird

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #79 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 11:45:46 »
Ale po co blokować? Przecież nie trzeba czytać jego opowieści o wirtualnej rzeczywistości.  ;-D

Niby nie trzeba, ale to jest tak jakbyś proponował ignorować fakt istnienia buszującego w systemie wirusa, który nadpisuje bzdury w tworzonym przez dziesiątki ludzi programie.


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Teli

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:01:16 »
No nie wiem. Banowanie Papieża Kościoła Hachette i Kolekcji może skończyć się rzuceniem klątwy i ekskomuniki. Przypomnę że po zablokowaniu go na gildii nie minął rok jak wszystko się rypło i Gildii skamieniało pod gniewnym spojrzeniem Bazyliszka :)
Niech sobie buszuje, krzywdy nam nie robi a i rozrywka za darmochę i bez abonamentu w dzisiejszych czasach w cenie :D


Offline Martin Eden

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:34:48 »
Czy naprawdę musicie prowadzić tę samą dyskusję, która miała miejsce na poprzednim forum na jakichś stu stronach? To może lepiej wziąć wpisy stamtąd kopiuj-wklej i będzie mnie roboty?

Wiem, można nie czytać, ale już samo skanowanie w celu sprawdzenia czy pojawiła sie jakaś istotna treść, jest denerwujące.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #82 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 18:16:19 »
Bez urazy, ale sami sobie jesteście winni. Na forum panuje wolność słowa i Bazyl ma prawo wygłaszać takie opinie jak mu się podoba, póki nie łamie regulaminu. Narzekacie, ale wciąż wdajecie się z nim w dyskusję na temat Egmontu i Hachette. Czy to jakiś bazyliszkowy syndrom sztokholmski?

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #83 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 19:28:29 »
Tak, gdyż obsesja może się przerodzić w groźniejszą chorobę psychiczną. A nie reagując - jesteśmy współwinnymi.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #84 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 19:40:09 »
Czyli teraz kieruje Wami czysty altruizm, troska o zdrowie psychiczne kolegi z forum? Wcale nie chodzi o Wasz nawyk, by wydawać się z nim w pyskówki? Wasza słabość polega na tym, że Bazyl jest opanowany jak skała, a Wy bardzo łatwo dajecie się prowokować jego opiniami. Bazyliszka nie można nazwać nawet trollem, bo gdyby nim był nie przekazywałby swoich poglądów innymi kanałami dystrybucji, jak np. Jego blog.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #85 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 20:16:47 »
  Ha, ha, ha trzeba przyznać, że gość faktycznie jest skoncentrowany i zimny niczym jakiś psychopata, raz na gildii widziałem jak dał się wyprowadzić z równowagi, ale był już wtedy naprawdę obrażany. On sam z reguły nigdy się do innych nie odnosi nieprzyjemnie. Mi tam On nie przeszkadza, dosyć często nawet bawią te przepychanki, ludzie tutaj narzekają na niego a w prosty sposób dają się wmanewrować w tą niekończącą się opowieść. Bazyl momentami stosuje nader prymitywne baity, ale po co to robi? Trzeba by się go było zapytać.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #86 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 20:40:35 »
Podejrzewam że dla niego to nie są baity, tylko gawiedź je tak odbiera. Bazyl mógłby też używać jednego argumentu w dyskusjach, którego nigdy chyba nie użył - ucięte historie w kolekcjach mogą zapoznać czytelnika z czymś po co mógłby nigdy nie sięgnąć, i potem pociągnąć temat dalej poza kolekcja. Nie wszystko co Bazyl pisze jest pozbawione sensu, ale jakoś przypięto do niego łatkę wariata. Na Gildii czytałem wiadomości ludzi którzy pisali gorsze brednie i nie antagonizowano go jak Bazyla.

Hejt na Bazyliszka jest przesadzony, sztuczny, i często niesprawiedliwy. Ludzie zamiast przestawać wchodzić z nim w dyskusję skoro im przeszkadza nadal w to brną, więc są sami sobie winni.

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 20:51:05 »
  Ależ oczywiście, że są, chociażby ten z rysunkami Darwyna Cooke i Tima Sale. Przypięto mu łatkę wariata, bo miksuje twarde fakty ze swoimi wyobrażeniami na dany temat i kompletnymi bzdurami i jest gotów powtarzać je w nieskończoność. Ja też uważam, że są lub byli na tych forach ludzie, którzy pisali większe brednie, tylko że się z tym tak często nie afiszowali. Jakby nie patrzeć, ktoś mu jednak tego paliwa musi dostarczać.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 21:06:34 »
Tak, zgodzę się tylko co do jednego, że Bazyl często pisze jak ignorant. Poznałem już sporo takich, co mają marginalną wiedzę na temat medium, a wygłaszają osądy jak eksperci i nie dają się zrzucić że swojego wyimaginowanego merytorycznego tronu. Ale to jeszcze nie jest ani trolling ani szkodzenie forum. Wolność słowa pozwala również na plecenie bzdur. Ignorancja jest dla mnie mniej obrzydliwa niż próba zamknięcia komuś ust.

Offline Gieferg

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #89 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 21:08:16 »
Przyglądam się temu z boku i widzę absolutnie żadnych podstaw żeby bazyliszka banować. Natomiast ból dupy co niektórych użytkowników o to, że pisze swoje, dużo bardziej mnie razi, niż jego posty. Owszem, trochę zacięta płyta z niego, ale co z tego?