Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:31:53 »
Czy tylko ja widzę mały związek między kolekcyjnym Bagniakiem, a tym od Egmontu? I czemu Egmont miałby rezygnować z tytułu, którego byłby jednym wydawcą? Czuję się skonfudowany...

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:50:45 »
No właśnie. Czemu nie kontynuowali Daredevila, Ultimates, Batman Hush, skoro w 2007 konkurencja się zwinęła. Do dziś nie znam odpowiedzi na to pytanie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:52:07 »
Czy tylko ja widzę mały związek...

Nie tylko Ty...  ::)

No właśnie. Czemu nie kontynuowali Daredevila, Ultimates, Batman Hush, skoro w 2007 konkurencja się zwinęła. Do dziś nie znam odpowiedzi na to pytanie.

A czemu konkurencja się zwinęła?

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:00:53 »
Bo wydawali np Soul Saga czy Street fightera, których nikt nie kupował. Egmont skubał wtedy tylko dobre, marvelowskie/DCkowskie serie a potem przerwał.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:03:30 »
No właśnie dlaczego, jak mogło do tego dojść ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

majkelus81

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:07:05 »
Bo wydawali np Soul Saga czy Street fightera, których nikt nie kupował.
Wydawali też X-men, Spider-man, Batman/Superman i jakoś nie dali rady i ich teraz nie ma.

Online Bazyliszek

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:20:30 »
I gdyby wydawali tylko takie tytuły to by byli do dziś. Ale Silent Hill, AvP itp. to był za duży balast.

majkelus81

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:39:39 »
 :o :o :o :o :o

Tylko, że te tytuły stanowiły bardzo mały procent w ofercie tych wydawnictw w głównej mierze opierających się na superbohaterach. Tak naprawdę to różnorodność uratowała Egmont, czy Kulturę Gniewu od zniknięcia z areny komiksowej.

JanT

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:46:31 »
Fanta też była różnorodna:




Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #69 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:49:34 »
Bazyl, to twoje Hachette, też tylko komisków nie sprzedaje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Carnage

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:51:12 »
Nie sądzę, aby Egmont ktokowiek lub cokolwiek musiało ratować. To raczej dobra strategia Kołodziejczaka stawiającego na popularne, chwytliwe marki i tytuły oraz rzecz jasna mocne uwzględnienie tzw. czytelnika casualowego.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #71 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:00:52 »
Mieliście już ze sobą nie dystkutować  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #72 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:16:12 »
No co ty, xanar :) Zacytuję artystów:

"Check it out, yeah y'all, here we go again
Turn it up! Bring the noise!
Turn it up! Bring the noise!"

;)
,, - Eeeeech.''

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #73 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 11:22:03 »
Tak sie wszyscy z tego powiedzenia nabijają (w tym i ja w pewnym czasie) - jednak to prawda bo przynajmniej starsze pokolenia coś pamiętają, mają do czegoś sentyment - a dziś "zobaczyć-zapomnieć-next, zobaczyć-zapomnieć-next, zobaczyć-zapomnieć-next..."
Kiedyś miałeś mniej wszystkiego za sprawą zerowego lub ograniczonego internetu. Wydawane także mniej komiksów. Poza tym to normalne, że bardziej zapamietujesz komiksy, które wywołały na Tobie jakieś emocje. Dzisiaj produkuje się wszystko taśmowo więc tak samo ludzie to zapamiętują. Weźmy na tapetę Batmana. Historie Alana Granta i Norma Breyfogle'a pamiętam do dzisiaj. New52 poza Snyderem nie pamiętam już o czym było.

Online Crono

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #74 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 21:09:05 »
Taka wojna o jeden komiks, który może mięć błędną cenę? O DC Odrodzenie takich nic nie wnoszących dysput nie prowadziliście, kiedy cena była wyższa, a to się w tym wypadku nie raz już powtórzyło.
Bo teraz za ilość postów można uzyskać bony w FŚ.