Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 151404 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

John_

  • Gość
Shout Box
« dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 13:22:56 »
Dlaczego Bender skasował konto?

Offline Mateusz

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 13:36:46 »
Tak jak wspominałem w temacie z jego kolekcją. Tu napisał swój ostatni post: https://forum.komikspec.pl/na-luzie/dyskusje-swiatopogladowe/msg7050/#msg7050 Można więc wywnioskować, że nie spodobały mu się posty z wątku światopoglądowego i dlatego poprosił o usunięcie konta.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 16:56:24 »
To wyjątkowo głupi ruch, bo sam zaczął te dyspute. Powinni zakazać politykowania na forach filmowych i komiksowych.

Offline wonap

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 17:18:47 »
Ja akurat chciałem polubić jego wiadomość ale nie zdążyłem;)
Nie widzę nic złego i żadnego problemu, że ktoś przychodzi zakłada konto czy odchodzi i wyłącza / kasuje konto.
W cenzurze już tak, to to dopiero głupota a nawet więcej;)

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 21:39:31 »
Z własnych obserwacji wiem, że polityka (podobnie jak religia) dzieli ludzi na forach internetowych. Kultura wypowiedzi szybko odparowuje zostawiając esencję szamba w postaci pyskówek i ogólnie braku wzajemnego szacunku. Byłem przeciwny cenzurowaniu wypowiedzi, więc na prośbę użytkowników stworzyłem na swoim forum, osobny dział z dostępem na hasło (dla każdego kto ma ochotę), gdzie ludzie mogli uskuteczniać swoje erystyczne gierki, brnąć w tym całym światopoglądowym gównie będąc zanurzonymi po uszy.

Co się okazało. Otóż okazało się, że nagle nikt nie chce w tym miejscu manifestować swoich poglądów. Za to pojawiły się głosy o cenzurze na głównym forum, kiedy wątki trafiały do nowego działu. Dodam, że były to głosy osób, które wcześniej same chciały wydzielenia takich tematów z głównego forum. Zapewne chodzi o brak szerszej publiczności, która dotychczas była przypadkowo zmuszona do czytania wynurzeń niektórych delikwentów i niektórym puszczały nerwy, co napędzało pyskówki.

Na forum komiksowym nie da się zupełnie uciec od tych zagadnień. Komiksy takie jak Kaznodzieja, Technokapłani itp. to pozycje, które prowokują do szerszych dyskusji, ale czujne oko moderatora bez sentymentu powinno gasić potencjalne zarzewia konfliktów. Rażąc zdecydowanie tymczasowymi banami, bardziej napuszone misie :-).

Co do kolegi Bendera, to nie wiem czego się spodziewał zakładając ten wątek. Pewnie za jakiś czas pojawi się Zoidberg albo jakiś Nibbler, a może sam Kalkulon :-).
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 22:26:20 wysłana przez tomsawyer »
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 21:48:24 »
Tyle, że tu się nic nie stało.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 22:09:05 »
Istotnie, tak można by przypuszczać. Ludzie mają jednak różne poziomy wrażliwości. Niektórym wystarcza, że ktoś sie z nimi nie zgadza i prezentuje odmienną argumentację, całkowicie niezgodną z ich własnym (często jedynie słusznym) tokiem rozumowania.
Dla mnie to wygląda jak strzelenie focha. Jego problem.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Mateusz

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 23:03:49 »
Co do kolegi Bendera, to nie wiem czego się spodziewał zakładając ten wątek. Pewnie za jakiś czas pojawi się Zoidberg albo jakiś Nibbler, a może sam Kalkulon :-).

Uściślając, to nie Bender założył ten wątek. Temat powstał po wydzieleniu dyskusji z innego wątku, w którym zaczął się tworzyć off-top na tematy światopoglądowe. Tak się złożyło, że akurat post Bendera był pierwszy. Tyle.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #8 dnia: So, 09 Marzec 2019, 09:36:23 »
Dzięki za sprostowanie. Osobiście nie mam nic do kolegi Bendera. Za krótko tu jesteśmy aby się lepiej poznać. Śmiało wkroczył na grząski grunt i wyszło jak wyszło.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #9 dnia: So, 09 Marzec 2019, 11:05:12 »
Nie było żadnego grząskiego gruntu. Poruszono kwestię pewnego zjawiska po czym żadna ze stron nie napisała niczego sensownego. Nie zdążyli wejść na grząski grunt. Dlatego nie wymyślajmy sobie uzasadnień decyzji Bendera skoro on sam nie raczył tego zrobić.

Offline parsom

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #10 dnia: So, 09 Marzec 2019, 12:12:38 »
Ja myślę, że był na usługach Gildii - zapłacili mu żeby siał defetyzm u konkurencji.

Offline wonap

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #11 dnia: So, 09 Marzec 2019, 12:14:24 »
proponuję nie ciągnąć tematu. Odszedł i tyle. Po co drążyć;)

Midar

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 19:24:27 »
Ale mimo to, majkelus81 ciągle o mnie wspomina. Po co? Na co? I to w wielu swoich postach. W moich oczach to się ociera o jakąś obsesję.
On po prostu cię uwielbia i tak to okazuje. A, tak naprawdę ma się na kim „wyładować” po ciężkich bojach z JanemT 😀.

Offline xanar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 19:49:22 »
Trochę nie w temacie ale widzę, że Bazyl... jesteś już "Obserwowany" - szybko.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 19:56:40 »
Od rana do 17 ciężko haruję w robocie by mieć kasę na komiksy. Nie mam netu, nie mogę pisać na Forum, nie wrzucam postów w tym temacie czy na danej stronie. Ale mimo to, majkelus81 ciągle o mnie wspomina. Po co? Na co? I to w wielu swoich postach. W moich oczach to się ociera o jakąś obsesję.
Jeśli już to podchodzi pod zaburzenie obsesyjno-kompulsywne ;) A tak serio to po prostu nie dawaj się sprowokować bo ewidentnie widać, że paru osobom zależy na tym żebyś dostał bana. Dziwnie, że to Ty jesteś obserwowany, zamiast innych osób...